• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sunny cihazlar ilgili sorunları bu başlık altında toplayalım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

selam arkadaşlar at 1030 sky cihaza yazılım attık no/av hatası verdi bunuda ortadan kaldırdık fakat klasik 220 nci kanalda sarı mavi yeşil menü olayınıda denememize rağmen kanal kilidini çözemedik yardım larınız için şimdiden teşekkürler...

Yorum yap

digihuso Nickli Üyeden Alıntı
      selam arkadaşlar at 1030 sky cihaza yazılım attık no/av hatası verdi bunuda ortadan kaldırdık fakat klasik 220 nci kanalda sarı mavi yeşil menü olayınıda denememize rağmen kanal kilidini çözemedik yardım larınız için şimdiden teşekkürler...
      Yazılım yükleme işlemini yaptıktan sonra eğer kanal kilidi açılmıyorsa aşşağıdaki programı çalıştırıp gerekli com bağlantısından bağladıktan sonra cihazınızı arka anahtarından kapa/aç yaparak yükleyiniz... kanal kilidi açılacaktır.
      Eklenen Dosyalar

Yorum yap

sunny 9040 conax gömülü modül var d+ ları açmıyor multi cabo opos çalışıyor tequilla d+ açmasını istersen bu seferde atmış olduğun yazılımdan dolayı conax modülü görmüyor next xcam in daha çok yazılımı var sunny in yeni bir modeli sayılır ama ben diğer reciverlardan çok üstün yanını göremedim.ben tavsiye etmem.bir kaon tabanlı yazılımı var yerli diye herkez alıyor fakat hiçbir teknolojik üstüğü yok

Yorum yap

Arkadaşlar elimde sunny at 9060 dcı model cıhaz var buna yazılım atılıp atıkmadığını nerden oğrenebılırız aslında emuyu aktif etme kodunu bulamadım bılen arkadaşlar yardımcı olursa şimsdiden teş ederim
          http://www.ase.page.tl http://mehmetaligezici.tr.gg

Yorum yap

Ya niye bu kadar oynanır cihazlar anlam veremiyorum dogrusu!Çeşit çesit yazılımlar ve cihazlara zarar verme yolu doguyor?
            İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

arkadaşlar benim cihaz ora 7010 dz bu cihaza sunny yazılımı olurmu ora ile sunny yazılımı aynımı

Yorum yap

evet olur arkadaşım önemli olan hw bilgisi zaten içindeki board aynıdır
                BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

teşekkürler danger35

Yorum yap

bugun sabahtan beri sunny 1030da d+ lar yok sebebi ne acaba bilen varmi key update yaziyo kanallar acilmiyo tv cabo ok ama digerleri yok

Yorum yap

1 aya yakındır ab satve multiler yok sunny7011 icin şifreler varmı varsa nasıl girecem yardım

Yorum yap

Selam ustadlar. At 7010 Dcı. kanal Yuklemeye Caklıştım. Sorun Oluştu. sadece On panlde let yanmakta .Tek Nokta. Onu nasıl duzelte bıırım Saygılar.
                        Kanalları Yuklerken herhalde 1mb ile 2 mb karıştırmışım.HW kavc bakmadıgım için ...

Yorum yap

Merhaba sevgili üstadlar herkese iyi günler.

cihaz 9011fta çanak montaj ince ayar vs. iyi.Ancak atv sinyal kalitesi 100/22 ve showun biri yok, diğer kanallarda seviye 100/85-90 kalite ise 50-55 ve yükselmiyor.Ayrıca kalite olarak 100/0-2 seviye gözüken bazı kanalları gösteriyor.Frekanslarla 1-2 puan oynadım nafile,reset nafile frekans silip tekrar girip taratma nafile ne işlem yaptıysam olmadı acaba fabrika çıkışı yazılım proplemi mi?Sebep nedir yardım lütfen.Şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

dusunur Nickli Üyeden Alıntı
                            Selam ustadlar. At 7010 Dcı. kanal Yuklemeye Caklıştım. Sorun Oluştu. sadece On panlde let yanmakta .Tek Nokta. Onu nasıl duzelte bıırım Saygılar.
                            Kanalları Yuklerken herhalde 1mb ile 2 mb karıştırmışım.HW kavc bakmadıgım için ...
                            cihazının h/w sini yazarsan yardımcı olalım
                            NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
                            NEXT 2000 X PLUS
                            NEXT 2005 CI
                            NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

sunny 9011 cihazı nasıl acıklamalı bilgi yazarsanız menmun olurum

Yorum yap

S.a arkadaşlar benim sorunum şu ben nasıl bu cihaza yazılım atıcam hiç atmadım bana bilgsi verebilcek bir arkadaş varsa cihazım Sunny AT-9030 CI şimdiden teşekür ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X