• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e2 gelışse cıhaz satışları yukselır.
    en ucuz e2 4k 1200tl wetek 800tl neden e2 gelıştırmıyorlar anlamıyorum.
    openatv el atmadıgı zaman herhalde kımseler elleşmeyecek e2 ıçın..
    Baretta 1 e katılıyorum. Wetek Play nerdeyse hergün e2 güncellemesi alıyor birali Bey sayesinde. Wetek Play 2 de hala birşey yok. Wetek Play 2 nin 4K özelliği olmasa alınacak bir makina değil. Bence e2 olmazsa olmaz. Yazık ediyorlar Wetek Play 2 ye. Elec ve Android bir yere kadar bence. E2 ye bomba bir yazılımı yapsa yapsa birali Bey yapar gibi geliyor. Bakalım Wetek Play 2 de e2 konusunu kim el atacak.

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Dostum işlemcileri üreten firmalar e2 için destek vermiyorlar.En bildiğimiz baba firmalar bile 4K da sınıfta kalıyorlar sebebide e2 için destek vermeyişlerinden dolayı.Orijinal lisanslı mal üreten firmaların 4K ları canavar gibi çalışıyor.Adamlar e2 yi bıraktılar artık.Bizde artık e2 yi unutmamız gerekecek.Yeni yeni limanlara yol almamız gerekiyor.Google bile kendine has video formatı geliştirip yaygınlaştırıyor bu formatıda bir çok cihaz karşılamıyor.Yeni çıkacak cihazlara bu format codecleri yükleniyor.
      Orijinal lisanslı mal üreten firmaların 4K ları canavar gibi çalışıyor
      WETEK Play 2 4K
      Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı
        Orijinal lisanslı mal üreten firmaların 4K ları canavar gibi çalışıyor
        Bu yoruma bakarak hangi cihaz öneriniz olur arkadaşlar?

Yorum yap

• Wetek cihazı hala tavsiye eder misiniz arkadaşlar? Dvb s2x tuner destekleyen bir model gelir mi? Ya da dvb s2x destekleyen bu türden android cihaz var mı acaba? Ya da bekelemek mi lazım?

Yorum yap

• Ben bir KODI (ELEC) sever olarak çok memmunum, ama sizin önceliğiniz S2X tuner ise henüz öyle bir marka - model görmedim şu ana kadar.

Sevgiler...

Yorum yap

• mefce77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Wetek cihazı hala tavsiye eder misiniz arkadaşlar? Dvb s2x tuner destekleyen bir model gelir mi? Ya da dvb s2x destekleyen bu türden android cihaz var mı acaba? Ya da bekelemek mi lazım?
              Android cihazlar hemen hemen hepsi aynı sistemde çalışıyorlar Dünyası geniş Wetek Play2 cihazı al derim daha keşfedilmedik bir sürü yönü var Dvb s2x tuner destekleyen bir cihaz modeli çıkarsa cebimizden çıkacak para 3000 tl leri geçer diye tahmin dediyorum

saygılar
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Android cihazlar hemen hemen hepsi aynı sistemde çalışıyorlar Dünyası geniş Wetek Play2 cihazı al derim daha keşfedilmedik bir sürü yönü var Dvb s2x tuner destekleyen bir cihaz modeli çıkarsa cebimizden çıkacak para 3000 tl leri geçer diye tahmin dediyorum

saygılar
                Yorumlarınız için teşekkürler. Sağolun. Dvb s2x işi pahalı hobi demekki.

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Ben bir KODI (ELEC) sever olarak çok memmunum, ama sizin önceliğiniz S2X tuner ise henüz öyle bir marka - model görmedim şu ana kadar.

Sevgiler...
                  Üstad, Dreambox 800 kullanısı olarak Linux 4k cihaza para ayıramayınca bu türden bir cihazla ne kadar iş görülür diye düşündüm.Ve hala düşünüyorum.
                  Arada film izliyeyim diyorum Turkvod imdada yetişiyor. Bu kodi işi Turkvod'dan farklı olarak ne yapıyor onu bilmiyorum.

*Sadece Kodi için değer mi?

*Dreambox 800'de xcplugin işimi görüyor ip tv için. iptv player a da ihtiyacım yok aslında. Nette surf yapma eksiği - ya da neler olduuna değinirseniz sevinirim- falan kalıyor. O yüzden değer mi bilemedim. Ya bu türden desteği olan wetek, ya da 4k enigma cihaz alabilmeyi bekliyeyim diyorum. Kafam o yüzden karışık. Cevap istediğim konular aslında bunlar.

Saygılar...

Yorum yap

• gerçekten şu enigma2 bölümünü canlandıracak bir ustat yokmu ustatlardan bekliyoruz saygılar

Yorum yap

• wetek play2 enigma2 fos çıktığından benim için fos çıkmıştır.

Yorum yap

• WP2'ye E2 gelmeyecek diye dilimde tüy bitti.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          WP2'ye E2 gelmeyecek diye dilimde tüy bitti.

Sevgiler...
                          Bence çok büyük hata ettiler. Uydu kısmı enigma2 kullansa medya kısmı diğer 2 sistem olsa daha iyi olmazmıydı. Aynı wetek1 deki gibi. :ehehe::ehehe::ehehe:

Yorum yap

• bu kadar güzel bir cihaza e2 yazılımı vermeyerek büyük yanlış yaptılar,satışları 2 ye 3 e katlayabilirilerdi...
                            WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                            K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• Ben aynı düşüncede değilim.E2 olsaydı bu kadar geniş kullanım alanı olmazdı,birçok özelliği kısıtlı kalırdı.Bir çok firma e2 ye lisans vermiyor.
                              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Bence de ikisi bir arada olmalı.
                                Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                                DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X