• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TVHeadend Module + OSCam in E2 Mnigma at WeTeK

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Çözüldü.
    Tvheadend web arayüzünde CAs sekmesi içerisinden CAPMP(Linux DVBAPI) seçimini yapıp enable ediyoruz.

şimdi sırada kanalları sıralama var. sonrada eklenti ve repo yüklemelerine geçeceğim.

Yorum yap

wetekmember arkadaşım teşekkür edrim ilgine.
      ben son verilen imajı (wetekplay-MNIGMA-0.3-(base_20160514)-modded_by_PcZ-20161101.sdcard) yükledim kodi içerisinde kurulu idi değiştirmedim tvheadent kodi v16_2.0 eklentisini kurdum bunda tvheadend çalıştıramadım. mnigma-tvheadendkodi_1.0_all.ipk yı denedim çalıştı.

Siz tvheadent kanal listesini attığınızda kanal sıraları değiştimi.

Yorum yap

hasan0058 Nickli Üyeden Alıntı
        wetekmember arkadaşım teşekkür edrim ilgine.
        ben son verilen imajı (wetekplay-MNIGMA-0.3-(base_20160514)-modded_by_PcZ-20161101.sdcard) yükledim kodi içerisinde kurulu idi değiştirmedim tvheadent kodi v16_2.0 eklentisini kurdum bunda tvheadend çalıştıramadım. mnigma-tvheadendkodi_1.0_all.ipk yı denedim çalıştı.

Siz tvheadent kanal listesini attığınızda kanal sıraları değiştimi.

Değişti ama e2 tvh convertor ile listeyi tekrar oluşturdum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

TVHeadend 4.0 mı 4.2 mi?

Sevgiler...

Yorum yap

Üstat Mnigmadaki Tvh 4.0 dır.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

HTS Tvheadend 4.0.8

Yorum yap

e2 tvh converter ile kanal listesini nasıl düzenliyoruz.

Yorum yap

hasan0058 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  e2 tvh converter ile kanal listesini nasıl düzenliyoruz.

Merhaba @hasan0058,

E22tvh programını bilgisayarınıza indiriniz.
                  Dosyadan deyip hazır kanal listesini gösterip tamam deyince c:/tmp e22 tarzı bir klasör oluşacak ve orada channel/input diye iki klasör olacak. Bu iki klasörü wetek kodi altında tvheadend klasöründekileri silip yerine atarsanız kanal listeniz istediginiz gibi olacaktır.

Yorum yap

E22tvh programına cihazınızın İP ni girerek e2 kanal listesini convert edip doğrudan cihazınıza gönderebilirsiniz.
                    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

wetekmember arkadaşım bende dediğin gibi yapmıştım. channel ve input dosyalarını ftp ile cihaza atmıştım. fakat listedeki sıralama değişiyor. karıştırıp çeviriyor. aynı sıralamada nasıl olur yada düzenlenir onu yapmak istiyorum.

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        E22tvh programına cihazınızın İP ni girerek e2 kanal listesini convert edip doğrudan cihazınıza gönderebilirsiniz.

Cihaz openelec yada libreelec olmadığı icin enigma kısmında o dediğiniz olmuyor şifre hatası veriyor. Bu sebeple manuel atmak gerekiyor.

Yorum yap

wetekmember Nickli Üyeden Alıntı
                          Cihaz openelec yada libreelec olmadığı icin enigma kısmında o dediğiniz olmuyor şifre hatası veriyor. Bu sebeple manuel atmak gerekiyor.

Droidde mi kullanıyorsunuz?TVH da farketmez openelec,libreelec,raybuntu hepsi aynı.Bunların hepsi TVH kullanıyor.E2 için ise E22tvh buna zaten gerek yok.

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Droidde mi kullanıyorsunuz?TVH da farketmez openelec,libreelec,raybuntu hepsi aynı.Bunların hepsi TVH kullanıyor.
                            Mesajımda Enigma diye belirrtim. Tvheadend için cihazdaki yol "path" farklı olduğu için "ftp://root:root@media/UsdExtra/.kodi/TvHeadend" pc de çalışan uygulama verileri gönderemiyor. Bu sebeple manuel atıyoruz.

Bahsi geçen diğer cihazlarda biliyorsunuz ki yol şöyle "sftp://root:root@storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42/

Yorum yap

hasan0058 Nickli Üyeden Alıntı
                              wetekmember arkadaşım bende dediğin gibi yapmıştım. channel ve input dosyalarını ftp ile cihaza atmıştım. fakat listedeki sıralama değişiyor. karıştırıp çeviriyor. aynı sıralamada nasıl olur yada düzenlenir onu yapmak istiyorum.
                              Şimdi olay şöyle;

Tvheadend Cihaz içinden aldığınız kanal listesini tekrar enigma2 Tvheadend e kopyalayınca kanal listesi karışık oluyor.

Yukarıdaki mesajlarımda ki gibi tekrar oluşturunca sorun olmuyor.

Yorum yap

Teşekkür ederim arkadaşlar. çok yardımcı oluyorsunuz. Akşam deneyeyim inşallah wetekmember arkadaşın dediği gibi olur. düzenleriz kanal listemizi de.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X