• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Kullanıcı Yorumları/Hatalar/İstekler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• msonmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kartal3734 kardeşim trt hd kanalların donması lnp ayarından cok hassas ayar gerekiyor birde cihazın 1 nolu seceneği kullanıcı ayarlarını sıfırla öyle dene saygılar...
    Dostum fabrika ayarlarını denedim çözüm olmadı ama LNB ye yarın ayar çekeceğim sağol

Yorum yap

• kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bir yakınıma aldım bu cihazdan türksatta TRT kanallarında anlık donmalar söz konusu sonyazılim yüklü diğer kanallarda bu problem yok bu konuda bilgisi olan varmı
      - Kanalın frekansını bir aşağı, bir yukarı oynayarak bir dene, bugün benimde başıma geldi. Böyle düzelttim.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        - Kanalın frekansını bir aşağı, bir yukarı oynayarak bir dene, bugün benimde başıma geldi. Böyle düzelttim.
        Sağolun benim değerli dostlarım paylaşım çok yararlı

Yorum yap

• merhaba arkadaşlar next 2000 mini cihazda kanal listesi düzenliyorum cihazı kapatıp acınca eski liste geliyor fabrika ayarını yukluyorum butun kanalları siliyorum kendim kanal listemi elle yapıyorum kapatıp açınca yine eski liste geliyor.yardımcı olurmusunuz teşekürler
          وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR

Yorum yap

• ali004 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            merhaba arkadaşlar next 2000 mini cihazda kanal listesi düzenliyorum cihazı kapatıp acınca eski liste geliyor fabrika ayarını yukluyorum butun kanalları siliyorum kendim kanal listemi elle yapıyorum kapatıp açınca yine eski liste geliyor.yardımcı olurmusunuz teşekürler
            - Cihazda donanımsal bir arıza olabilir. Servise gönderin bence bir incelensin.

Yorum yap

• Peki bu yaptıklarınızı "save" ediyor musunuz cihazı kapatıp açmadan önce?
              Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
              DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

• Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Peki bu yaptıklarınızı "save" ediyor musunuz cihazı kapatıp açmadan önce?
                - Internet Machina serisinde ve diğer 2000 serilerinde "Save" yapılmaz. Cihaz direkt olarak kaydeder zaten.

Yorum yap

• Bunu bilmiyordum, zaten fabrika ayarlarına da döndüm demiş, bir hatırlatma olarak aklıma geldi.
                  Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                  DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

• Merhaba,
                    Ben cihazımı elektrikten kapatıp açıyorum. Bu cihazda her defasında cihaz farklı kanal ile açılıyor. Oysa bende 7 senelik dandik denilen Next minix hd pembe cihaz da var ve o cihazı hangi kanalda bırakırsam o kanalda açılıyor. Next 2000 HD Minix Internet Machina cihazında bu basit özellik yok mudur?

Yorum yap

• hangi kanalda açılmasını istiyorsan o kanalı seç,, cihazı kumandadan kapat tekrar aç ,,

Yorum yap

• deiztop Nickli Üyeden Alıntı
                        hangi kanalda açılmasını istiyorsan o kanalı seç,, cihazı kumandadan kapat tekrar aç ,,
                        Önceki next cihazımda da vardı bu sorun. Birgün misafir önünde kapanıp açılır da erotik kanal çıkar diye korkuyorum.

Yorum yap

• kenzabrkn Nickli Üyeden Alıntı
                          Önceki next cihazımda da vardı bu sorun. Birgün misafir önünde kapanıp açılır da erotik kanal çıkar diye korkuyorum.
                          xxx kanala şifre koyarsanız açılmaz

Saygılar
                          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• kenzabrkn Nickli Üyeden Alıntı
                            açılmasını istediğin kanalda kırmızı tuşla kapatıp açarsan bi nevi cihaz o kanaldan açılması için hafızaya almış oluyor..kapanıp açılsana o kanaldan başlar...diyelimki erotik kanal üstündeykenmenüde işlemler yapıp hafızaya aldın o zaman erotikten başlar ona dikkat et..başta yazdığım gibi yap en güzeli..2000 modellerinde böleydi zaten öncedende..

Yorum yap

• Tekrar selamlar. Son yazılımda softcam yükleyememe hatası var. USB'den hiçbir şekilde softcam yüklenmiyor. İnterneti kapattım, serverları kapattım, usb bellek değiştirdim, fabrika ayarlarına döndürdüm, usb portunu değiştirdim.. Kısacası ne yaptıysam softcam yükleyemiyorum. Cihaz donup kalıyor. İptv listesi, server listesi vs yüklerken sorun yok.

Yorum yap

• Cihaz sürekli kitleniyor, Kanal değiştiriyorum donuyor kalıyor. Info bar çıkıyor ama görüntü gelmiyor devamlı prizden tak çıkart yapıyorum ve can sıkıcı bir hal aldı. Tavsiyeniz nedir?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X