• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X Plus Serisi 17.04.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bu son 17 nisan yazılımın
    da cihaz bilgisinde 11 nisan yazıyor ...
    NEXT 2000 X CI PLUS

Yorum yap

• miphar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Son yazılımı Next 2000 XCI Plus uydu alıcısına yüklememe rağmen TPS auto yapabilmek için kumandadan yeşil tuşa basıyorum ve ardından "Tuner Lock Fail" uyarısı alıyorum. Bunun nedenini bilen ya da çözümünü bilen varsa yardım rica ediyorum...
      Tps kanallarının birinin üzerinde yapın bu işlemi..
      Forum Kuralları

Yorum yap

• size emekleriniz için teşekkür ederiz
        her zaman yanlış söylediğini bilsede yinede söyleyenler çıkacaktır ancak sizlerden sabır bekliyoruz ağzı olan konuşuyor hesabı
        amaçsız insanlar çok
        yada bazıları kötü niyetli, bilerek böyle yazıyorlar
        ancak yardımlarınızı bilenler için yaptığınız işe devam etmenizi istiyoruz emeklerinize teşekkür ediyoruz
        Next YE 2000 CIS Plus
        HotBird (13.0°)E + Türksat 1C/2A at 42.0°E

Yorum yap

• arkadaşlar YE-2000cx süper plus usb li cihazım var yeni aldım hangi yazılımı atmam gerekiyo bilgi verirseniz sevinirim

Yorum yap

• sempatikk78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar YE-2000cx süper plus usb li cihazım var yeni aldım hangi yazılımı atmam gerekiyo bilgi verirseniz sevinirim
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40542

Yanlış bölümdesin sizin cihaza ait yazılım yukarıdaki linkte mevcut.

Yorum yap

• tşklr usta

Yorum yap

• Doktor hocam ve emeğı geçenlere sonsuz teşekkürler. iyiki varsınız.

Yorum yap

• dp cıs süper plusa yine yazılım yok

Yorum yap

• sağolasın üstad

Yorum yap

• doktorbey çokteşekurerder çalışmalarınızın devamı dileğiyle diyom yanlız sayın hocam afınıza sığınarak bişeysormak istiyorum bu irdato 2 yazılımı bu 2000x pulus serisine vermeyi duşunuyonuzmu şuan wiev gine geri geldiğine göre tam 10 yıldır nexst kulanıcısıyım şuanakadar hiç başkabicihazda almayıduşunmedim bundan sonrada duşunmiyom cevap verirseniz memnun olurum şimdiden çok teşekürederim

Yorum yap

• h.er2006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bendeki cihaz zaten auto yapıyor farkı nedir onu sormuştum
                        Beklediğin bir farklılık yok malesef eski cihazların satışı piyasada bittiği için yeni farklılık artık yeni cihazlara yöneliyor her firma içinde bu teknik kulanıyor

Yorum yap

• ArkadaŞlar Pc Link 2.2 Den Yazilimi Atamiyorum Different Stb Yaziyor Check The File Name Yaziyor Lutfen Yardimci Olurmusnuz Nasil Atabilirim Yazilimi

Yorum yap

• Yazılımlar için teşekkürler hocam.

Yorum yap

• bluemoon26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ArkadaŞlar Pc Link 2.2 Den Yazilimi Atamiyorum Different Stb Yaziyor Check The File Name Yaziyor Lutfen Yardimci Olurmusnuz Nasil Atabilirim Yazilimi
                              arkadaşım sanki farklı bir yazılım atıyormuşsun gibi geliyor bana yada stanbayda ve com ayarları doğrumu dene 2.2 ile sorun olmaması lazım

Yorum yap

• arkadaşlar selam ben de ye 2000 cx süper plus usb li makina var yaklaşık 1 aydır uğrasıyorum softcamı atamadım. yeni yazılımı yükledim 17.04.2008 emuyu yükledim ancak soft camı attığımda uyumsuz yada hatalı dosya diyor. bunun nedenini söyleyebilirmisiniz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X