• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YE-Next 9000XCAMUltra 14 Şubat 2008 TPS auto

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşlar tpsler yani multivisionlar bütün yazılımlarda açık iyi seyirler...

Yorum yap

• kemalcakirca34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar tpsler yani multivisionlar bütün yazılımlarda açık iyi seyirler...
      artık eski sistem yok yeni sistem devrede tps

Yorum yap

• arkadaşlar acemiyim 9000xcam ultra aldım hiçbirşey açmıyor

Yorum yap

• orhangulsen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar acemiyim 9000xcam ultra aldım hiçbirşey açmıyor
          dostum yukarda arama butonu var oraya yaz cihazınla ilgili her şey mevcuttur
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• YE-Next 9000XCAMUltra 14 Şubat 2008 TPS auto yazılımı benim işime yaramıo çünkü bende hotbird yok ve bu yazılımda elle **** giremiyorum...bana bundan bi önceki yazılım lazım..linkini verebilirmisiniz...şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Tekrar eski sistemdeler bu yüzden açmıştır.
              Sürer mi?
              Eski yazılımı atmaya değer mi?
              Saygılar...
              [S][/S]Kazatacı[S][/S]

Yorum yap

• eski yazılımda çalışmaz,yeni sistemde çalışmaya başladılar yeni yazılım olan 14 şubat yazılımında çalışır.

Yorum yap

• nasıl gireceğimiz hakkında açıklama olsa iyi olurdu

Yorum yap

• seagull Nickli Üyeden Alıntı
                    nasıl gireceğimiz hakkında açıklama olsa iyi olurdu
                    dostum tps ler eski yazılımda açmıyor 14 şubat yazılımıyla oto açar oyazılımı at cihazına keyle ilgisi yok
                    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      dostum tps ler eski yazılımda açmıyor 14 şubat yazılımıyla oto açar oyazılımı at cihazına keyle ilgisi yok
                      tşk. bi deniyeyim

Yorum yap

• 9000xcam ultra yeni yazılımı yükledim ama TPS açmıyor. "Taranıyor" yazıyor sonra da "updating please wait" ama kanalı bir türlü açmıyor. Ne yapmam gerekir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

• ibrahimt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          9000xcam ultra yeni yazılımı yükledim ama TPS açmıyor. "Taranıyor" yazıyor sonra da "updating please wait" ama kanalı bir türlü açmıyor. Ne yapmam gerekir acaba yardımcı olursanız sevinirim.
                          menu ,sistem bilgisi,1973 emu aktif almalı

Yorum yap

• ibrahimt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            9000xcam ultra yeni yazılımı yükledim ama TPS açmıyor. "Taranıyor" yazıyor sonra da "updating please wait" ama kanalı bir türlü açmıyor. Ne yapmam gerekir acaba yardımcı olursanız sevinirim.
                            hangi kanalda yapıyorsun

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı
                              menu ,sistem bilgisi,1973 emu aktif almalı
                              Emu aktif olmasa "updating please wait" yazısı çıkmaz sanırım. :ters:

Yorum yap

• tps ler için belki emunun önemi olmaya bilir fakat emuyla açan diğer şifreli kanalları açması açısndan önemlidir sanırım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X