• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dream Boxta Kanal Donmasi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dream Boxta Kanal Donmasi

ARKADAŞLAR BUNDAN 1 HAFTA ÖNCE DREAM BOX 500 ALDIM CARD PAYLAŞIMLA BİR PAKETİ İZLEMEYE ÇALIŞIYORUM ÇALIŞIYORUM ÇÜNKÜ TAM:alalal: İZLEYEMİYORUM KANALLAR SIK SIKI DONUYOR ŞU ANA KADAR HİÇ MEMNUN KALMADIM BANA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM BUNUN SEBEBİ NE?????? BANA AYDINLATICI BİLGİLER VERİRSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

İlk önce forum kuralları gereği küçük harfle yazmalısınız.
    Daha sonra kullandığınız imajı değiştirin en sorunsuz pli image dır.

Yorum yap

pelvis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ARKADAŞLAR BUNDAN 1 HAFTA ÖNCE DREAM BOX 500 ALDIM CARD PAYLAŞIMLA BİR PAKETİ İZLEMEYE ÇALIŞIYORUM ÇALIŞIYORUM ÇÜNKÜ TAM:alalal: İZLEYEMİYORUM KANALLAR SIK SIKI DONUYOR ŞU ANA KADAR HİÇ MEMNUN KALMADIM BANA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM BUNUN SEBEBİ NE?????? BANA AYDINLATICI BİLGİLER VERİRSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
      Paylaşımdaki kanallarda yapıyorsa sadece, paylaşımı aldığın kişide problem vardır ona danışıcan...

Yorum yap

pelvis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Önce, imajını değiştirecen PLi garnet yapacan. Sonra, gbox paylaşım alıyorsan en az 4-5 peer eklemen lazım. Tek peer ile maalesef gboxda iyi sonuç alınamıyor. Ticari bir yerden paylaşım alıyorsanız, onlara bu isteğinizi iletin. Yapamıyorlarsa, ticari olup da, üyelerine en az 3-4 peer ekleyen yerler var. Paylaşımınızı onlardan alın. Sorununuz kalmayacaktır.

Yorum yap

zulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Önce, imajını değiştirecen PLi garnet yapacan. Sonra, gbox paylaşım alıyorsan en az 4-5 peer eklemen lazım. Tek peer ile maalesef gboxda iyi sonuç alınamıyor. Ticari bir yerden paylaşım alıyorsanız, onlara bu isteğinizi iletin. Yapamıyorlarsa, ticari olup da, üyelerine en az 3-4 peer ekleyen yerler var. Paylaşımınızı onlardan alın. Sorununuz kalmayacaktır.
          peerle bir alakası yok donma vs.nın tamamen kartın dıstance ve karşı tarafın ne kadar kullanıcıya kartını paylaşıma açması ile alakalı bir durumdur
          saygılar
          DREAMBOX-7020S
          2XSKYBOX 6688
          2xDREAMBOX-500S
          HUMAX 5400 IRC
          NEWCAMD + GBOX

Yorum yap

mraysam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            peerle bir alakası yok donma vs.nın tamamen kartın dıstance ve karşı tarafın ne kadar kullanıcıya kartını paylaşıma açması ile alakalı bir durumdur
            saygılar

evet size katılıyorum card paylaşımını kimden alıyorsanız ona danışmanızda
            faydası olacak size

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X