• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz-2

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• closer_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yazılım yalan hiç bişey açtığı yok açtığını iddia eden varsada dönsün bana
    Evet seni kandırmışlar, bu cihazı kullanmayın. Diğer cihazlar dünyada ne kadar yayın varsa beleşe açıyor. Siz onlardan kullanın.!! Flood yapmayın..

Yorum yap

• planet6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşım ortalığı germene gerek yok.ben bir cok cihazı inceledim.bazıları promosyon amaçlı uydudan güncellemeli bir iki paket açıyorlar(kasdetdiğiniz X cihazlar)ama nereye kadar.kimse bilmiyor.biraz sabırlı olalım.ilerde bazı şeyler değişebilir.heyacanını gençliğine bağlıyorum.kolay gelsin.

Paşamın resimleri on numara. ortalığı germiyorum, bana sabreden derviş muradına ermiş i hatırlatıyosunuz teşekkürler saygılar

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
        Evet seni kandırmışlar, bu cihazı kullanmayın. Diğer cihazlar dünyada ne kadar yayın varsa beleşe açıyor. Siz onlardan kullanın.!! Flood yapmayın..
        tabi admin olmanın avantajını kullanıyosun güzelmiş

Yorum yap

• canertaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          1.si flood yapma
          2.si thoru nextlerde açıyor
          3.sü beğenmiyorsan başka uydu al git o x uydusunu al
          4.sü thor uydusu yöreye göre değişir istanbuldan 120 likle tüm tp lere alırsın ama ankaradan zor

3. madde değişik
          sen nasıl bana özgürce söylüyosan git onu al die bende kendi fikrimi yazdım sinirlenme sakin ol :yess:

Yorum yap

• kendini bilmez insanları admin yaparsan gereğinden fazla yetki verirsen elindeki bütün imkanları kullanır beni kim bi hafta uzaklastırdı bilmiyorum ama açıklıyıcak cesareti varsa mail atsın canandeniz21@hot a

bu msj ı kaldırırsanız bitane daha açarım sorun değil. haklıysanız savunun

Yorum yap

• closer34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              kendini bilmez insanları admin yaparsan gereğinden fazla yetki verirsen elindeki bütün imkanları kullanır beni kim bi hafta uzaklastırdı bilmiyorum ama açıklıyıcak cesareti varsa mail atsın canandeniz21@hot a

bu msj ı kaldırırsanız bitane daha açarım sorun değil. haklıysanız savunun
              arkadaşım burası paylaşım sitesi ve ortamı germeye gerek yok.
              sizin gibi bizlerde bu site sayesinde ne kadar bilgi ve tecrübe edindik lütfen biraz saygılı olun.
              birde sizi uzaklaştıran üstadın kim olduğunu bilmiyorsunuz. demekki formu yeteri kadar takip etmiyorsunuz.
              Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
              --------------------------------------------------------------
              Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
              Next YE-18500 HD+Plus
              90cm ofset çanak (türksat) sabit,
              90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
              90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
              110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
              500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

• exper43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşım burası paylaşım sitesi ve ortamı germeye gerek yok.
                sizin gibi bizlerde bu site sayesinde ne kadar bilgi ve tecrübe edindik lütfen biraz saygılı olun.
                birde sizi uzaklaştıran üstadın kim olduğunu bilmiyorsunuz. demekki formu yeteri kadar takip etmiyorsunuz.

uzaklaştırma yapanlara üstad diyosunuz bak bunu öğrendim ilk olarak =))) dur bakalım daha neler öğreneceğiz:helal::helal::helal:

Yorum yap

uzaklaştırma yapanlara üstad diyosunuz bak bunu öğrendim ilk olarak =))) dur bakalım daha neler öğreneceğiz:helal::helal::helal:
                  kime üstad diyeceğim sizi ilgilendirmez.
                  Next YE-18500 HD+Plus
                  500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

• exper43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    kime üstad diyeceğim sizi ilgilendirmez.
                    çok özürdileyerek bişey sormak istedim bu yıldızlarıda üstadlar mı veriyo yoksa siz mi aldınız :yazyaz::yaz

Yorum yap

• kardesım burası paylasım sıtesı sızın kavganızımı dınlıcez..bırbırınıze telefonmu , msn mı verceksenız verın orda kavga edın

Yorum yap

çok özürdileyerek bişey sormak istedim bu yıldızlarıda üstadlar mı veriyo yoksa siz mi aldınız :yazyaz::yaz
                        formu biraz araştırma nezaketinde bulunsaydınız, benim gibi diğer üyelerin yıldız'da ve yetkide gözü olmadan bilgi paylaşımı yaptığını gayet iyi anlardınız.
                        Next YE-18500 HD+Plus
                        500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

• planet6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşım ortalığı germene gerek yok.ben bir cok cihazı inceledim.bazıları promosyon amaçlı uydudan güncellemeli bir iki paket açıyorlar(kasdetdiğiniz X cihazlar)ama nereye kadar.kimse bilmiyor.biraz sabırlı olalım.ilerde bazı şeyler değişebilir.heyacanını gençliğine bağlıyorum.kolay gelsin.
                          Artık EMU olayı öldü.Artık önümüze yani sharing lere bakacağız..

Yorum yap

• Yeni yazılımlardan şunu açmalı bunu açmalı beklentilerini bırakmalıyız. Ben yeni yazılımı dün yükledim. Uydudan güncelledim. Emeği geçen herkesin eline sağlık.

Yorum yap

• demiro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Yeni yazılımlardan şunu açmalı bunu açmalı beklentilerini bırakmalıyız. Ben yeni yazılımı dün yükledim. Uydudan güncelledim. Emeği geçen herkesin eline sağlık.
                              haklısın demiro399583 arkadaş yeni yazılımdaki beklentilerim next8000xcam pluslarda olduğu gibi toplu tp silme ayrıca görüntü kalitesinin artması.menülerdeki büyüklüğün olabildiğince küçültülmesi elbette ustalar yeni oluşturulacak yazılımlarda next.in kariyerine yakışır ve her kullanıcının bu sitededeki beklentilerine uygun olanı yapacaklarına inanarak herkese iyi akşamlar zafer3801

Yorum yap

• canertaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Artık EMU olayı öldü.Artık önümüze yani sharing lere bakacağız..
                                sayın dostum emu olayının bittiğine inanmıyorum.teknolojinin baş döndürücü gelişmesi buna bir örnek.nagra 3 dns puplic olmamasının garantisi varmı.yarın bir yazılım uzmanının cıkıp ben bu sistemi cözdüm derse???????.
                                http://

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X