• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yok, az kişi kullanınca değersiz olduğunu düşünmüyorum. Zaten bu programları hep ismail yaptırttı bana ve az kişinin kullanacağını biliyordum. Yani portalcılara has olacağını...İşte bazen insan egosu devreye giriyor

Yorum yap

• Program yapmayı bilmiyorum ama aklıma çok güzel program fikirleri geliyor.

Biraz da kendimi öveyim

Ne şanslıyız ki fikirlerime değer verip bana ve bizlere bu programları yapan xorion ustaya sahibiz.

Şaka maka bayağı bir program oldu usta.

special olanlarıda paylaşabilsek keşke

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Program yapmayı bilmiyorum ama aklıma çok güzel program fikirleri geliyor.

Biraz da kendimi öveyim

Ne şanslıyız ki fikirlerime değer verip bana ve bizlere bu programları yapan xorion ustaya sahibiz.

Şaka maka bayağı bir program oldu usta.

special olanlarıda paylaşabilsek keşke
        Valla öyle, super fikirlerle geliyosun hep

Ben kaç tane uygulama yaptığımı unuttum, hatta bazılarının kaynak kodlarını bile kesin kaybetmişimdir.

Special olanlar special kalsın yoksa special olmazdı ve sonra da special yapacak bişey kalmazdı gibi bol special li çok special söz söylemiş olayım.

Yorum yap

• portalda sorunmu var? giris yapamıyorum
          WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
          K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            portalda sorunmu var? giris yapamıyorum
            bende giremiyorum. hata veriyor.
            P9PLUS

Yorum yap

• Servis tarafında bazı değişiklikler yaptım bir kaç gün içinde düzelteceğim.

Yorum yap

• uygulama gerçekten süper xorion üstada teşekkürler program çalışmayınca yokluğunu arıyorum size kolay gelsin umarız sorun çözülür...
                WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  uygulama gerçekten süper xorion üstada teşekkürler program çalışmayınca yokluğunu arıyorum size kolay gelsin umarız sorun çözülür...
                  Aslında sorun yok, ben servis tarafında (verilerin alındığı taraf diyelim) değişiklik yaptım. Youtube, dailymotion, VK arama ve nostalji portalda arama ekledim ama kodi tarafına ne zaman ekleyebilirim emin değilim. En azından eski halinde çalışır duruma en kısa sürede getireceğim.

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Aslında sorun yok, ben servis tarafında (verilerin alındığı taraf diyelim) değişiklik yaptım. Youtube, dailymotion, VK arama ve nostalji portalda arama ekledim ama kodi tarafına ne zaman ekleyebilirim emin değilim. En azından eski halinde çalışır duruma en kısa sürede getireceğim.
                    çok yavaşsın çooooook

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      çok yavaşsın çooooook
                      Evet, ismailin dediği gibi kaplumbağa hızında ilerliyorum bu sebeple yakında nickimi tospik yapacağım. Tospik'i de görelim..

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Evet, ismailin dediği gibi kaplumbağa hızında ilerliyorum bu sebeple yakında nickimi tospik yapacağım. Tospik'i de görelim..

Tospikvod kulaga sempatik geliyor [emoji12] bu arada nostalji portal icin olan aramayi kismende olsa denemis birisi olarak su ana kadar yapilmis en iyi ve hizli arama sistemi oldugunu soyleyebilirim.inaniyorum ki diger aramalarda ayni guzelliktedir.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Tospikvod kulaga sempatik geliyor [emoji12] bu arada nostalji portal icin olan aramayi kismende olsa denemis birisi olarak su ana kadar yapilmis en iyi ve hizli arama sistemi oldugunu soyleyebilirim.inaniyorum ki diger aramalarda ayni guzelliktedir.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                          Sağol Onurcum;

Youtube arama zaten kendi YT apimle yapıyorum, dailiymotion da da ilgili apisiyle yapıyorum. Dolayısıyla gayet iyi sonuç veriyor.

Vk arama ise super olacak inşallah, gerçi VK daha çok adult lar için kullanıır ama kodi de çok iyi sonuç veriyor şimdilik ve VK yı da elbette kendi apisiyle yapıyorum yani hiçbirini sağdan soldan veren yerlerden çekmiyorum.

Nostalji arama da dediğin gibi çok iyi sonuç veriyor sadece ufak bir kaç işi var onun...

Ayrıca tüm bu özellikler webos ve daha sonra wetek android için de olacak.

Keşke nickimi "Tospik" yerine "The Flash" yapabilsem

Yorum yap

• Abi bu Tospik çok şeker ya, bunu kızgın süratın yerine kullan derim. Çok tatlı ya bu.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Abi bu Tospik çok şeker ya, bunu kızgın süratın yerine kullan derim. Çok tatlı ya bu.

Sevgiler...
                              eheheh bütün karizmayı çiz diyorsun yani Daha sonra da niloya ve tospiğin maceralarından oluşan bir portal da hazırlamam gerekir..

Aşağıdaki video da introm olur

Kod:
                              https://www.youtube.com/watch?v=adkeGXTtnUQ
                              [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=adkeGXTtnUQ[/YOUTUBE]

Yorum yap

• Küçük kız da benim sanırım.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X