• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-smart eutelsat sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D-smart eutelsat sorunu

Arkadaşlar
    Eutelsat d-smart ta kanal bulmuyor makina sorunlu diye bayi ye verdim bayi de servise vermiş aradan 2 gün geçti aradım dediler servis yapamadı fabrikaya gidecek tamam ben sana haber vereceğim dediler bugün aradım dedilerki yeni yazlımda eutelsat sirius vebenzeri uydular kısıtlanmış sadece türksat ve hotbird aktif edilmiş dediler benim müşteri d-smartta lig tv yi izledi sorun yoktu nerden cıktı şimdi bu yoksa yalanmı söylüyorlar elinde son yazılım olan arkadaşlar varsa bakıversin bu konu hakkında bilgisi olan varmı sorabilecim bir yer marka goldmaster üreticiyi arasam bilgi verirlermi yoksa müşteri hizmetlerini arayayım bilgisi olan
    DENİZLİ CASPER YETKİLİ SERVİSİ VE LAPTOP TAMİR MERKEZİ

lig tv yi türksat üzerinden izlemediğine eminmisin ?
    :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

Evet söyledikleriniz doğrudur. Aynı zamanda teletext özelliği de kaybolmuş durumda.
      Aralık ayı başında yüklenen son yazılımda hatalar var.
      D-Smart müşteri hizmetlerinden yapılan açıklamada bu hataları giderilmiş yani yazılım Ocak son günlerinde yüklenecek. (İnşallah beraberinde başka sorunlar getirmez)

Yorum yap

slm

ferman78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        lig tv yi türksat üzerinden izlemediğine eminmisin ?
        evet eminim çünkü burada 2 canak var 1ci s i türksat 2.ci ise eutelsat daha önce bu sistemde çalışan d-smart vardı bu cihaz yeni alındı ama çalışmıyor yeni yazılımı bekleyelim bakalım hayırlısı

Yorum yap

tamamen yazılımla alakalı arkadaşım aynı durumda olan 1-2 arkadaşım daha var...

Yorum yap

Arkadaslar bende Goldmaster D-Smart Kutusu var ben Suan Hem Türksat hem Eutelsat Uydusuna Bakabiliyorum Ben Ayni Zamanda Digitürk Üyesiyim Modül ile Her iki Taraftan Lig-Tv Izliyorum bende Sorun Yok Yazilim Su : 3,0,2,009 Yazilim Tarihi 07.12.2007

Yorum yap

slm arkadasım etulsatan izlersın lıg tv manuel olarak 11492.v 30000 .gır izlşersın ...

Yorum yap

selam

naum99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                slm arkadasım etulsatan izlersın lıg tv manuel olarak 11492.v 30000 .gır izlşersın ...
                arkadaşım buraya bilerekmi yazı yazıyorsunuz yoksa deneyerekmi kimi diyor sorun yok kimi diyor manuel arama yap izlersin beni acemi falan mı sandınız 16 sene ben bu işi yapıyorum diyeceksiniz olabilir unutursun mantıklımı şimdi unutan kişi canak montaj yapıp ben bunu unuttum dermi goldmaster fabrikasına mail attım bu konu hakkında bana uydunun nasıl ayar yapılacağını lnb ayarlarını diaqek giirişlerini nereye bağlamamı yazmış sonra manuel ve uydu arama yap demiş iyice salak yerine koydular bende karşılık olarak servisinizde yapamadılar gibi karşı yazı gönderdim bende yeni bir cihaz aldım geldim yeni yazılım yükledim onda da çıkmadı bu konuda gereksiz cıkar manuel ara vs vs denemeden yazı yazmayın arkadaşlar sinir oluyorum :trts:

Yorum yap

user olarak bütün frekanslar yükleniyor bilginize ben öyle yapıyorum
                  Kişisel web sitem
                  www.bandirmaliyim.web.tr.tc

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X