• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra Newcamd Test Server

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşlar server çalışıyormu
    DREAMBOX 800 HD
    Yaptığın iyiliği hatırlama, gördüğünü unutma. (C.Chillon)

Yorum yap

• isodem64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar server çalışıyormu
      evet arkadasım calısıyor bırde mach1 hocam nova ve cyfra+ acılmıyormu ben bır turlu acamadım saygılar...
      YÜRÜYOR
      yürüyor yalnız gidiyor
      hayatı vermedi can, ona
      kalbini dinledi gel dedi, ona
      dağ, deniz ve nehir
      düşündü gideyim
      mutlu etmedi bu dünya beni
      bulacakmıyım acaba bir yer
      ağrısız içine yatacağım
      bir toprak gitsem mi acaba
      olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

• arkadaşlar 03/11/06 yazılımı ilemi calışıyor

Yorum yap

• hocam teşekürler

Yorum yap

• erkmenliharun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar 03/11/06 yazılımı ilemi calışıyor
            evet arkadasım vermıs oldugun tarıhlı yazılımla acık bu topigin 1. mesajına bak en son yazılım mevcut ındır ve yukle saygılar...
            YÜRÜYOR
            yürüyor yalnız gidiyor
            hayatı vermedi can, ona
            dağ, deniz ve nehir
            düşündü gideyim
            ağrısız içine yatacağım

Yorum yap

• Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır uğraşıyorum fakat newcamd i çalıştıramadım her yazılımı her türlü attım yani ilk önce netten çip güncellemesini ardından test yazılımını ve üzerine en son yazılımı yükledim fakat olmuyor.Şöylede attım çip güncelleme ardından yeni yazılım olmadı.Orjinal yazılıma dönüp tekrar sıra ile yukarıda yaptıklarımı tekrarladım ama malesef olmadı kuzu kuzu cardsharing e döndüm unutmadan cart paylaşım sitesinden deneme newcamdi yolladılar onda problem olmadı mach1 hocadan ricam mümkünse bana yeni pass yollarmı birde öyle denemek istiyorum.Kolay gelsin...
              DREAMBOX 800 HD
              Yaptığın iyiliği hatırlama, gördüğünü unutma. (C.Chillon)

Yorum yap

• Mach1 hocam çok saol

Mach1 hocam çok saol ay sonuna kadar süreyi uzattığın için
                NEXT 9000 LTRA,DREAMBOX 800 HD PVR,DREAMBOX 500 S,NEXT 2500,DAPCI KYOTO 8550 DAP+CI 1.50 MEGA MOTORLU VE 90 2 AD SABİT ÇANAK

Yorum yap

• Pmleriniz passlarınız yollandı server açık kanallarda eski yada yeni yazılım ile sorun yok...
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

• editt... kanallar duzeldıgı ıcın sordugum soruyu sıldım saygılar...
                    YÜRÜYOR
                    yürüyor yalnız gidiyor
                    hayatı vermedi can, ona
                    dağ, deniz ve nehir
                    düşündü gideyim
                    ağrısız içine yatacağım

Yorum yap

• Next9000XCAMUltra Newcamd 7 kasım test yazılımında 16 derece doğu ITV paketi ile ilgili problemler giderilmiştir.Foruma eklenmiştir.

Yorum yap

• nebu hocam yeniden reset falan atarakmı atıcaz bu dosyayıda

Yorum yap

• İşi sağlama almak için reset at ve kanalları yeniden tarat...
                          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• teşekkürler hocam.iyi çalışmalar.

Yorum yap

• mach 1 hocam sana zahmet pass yollarmısın

Yorum yap

• mach 1 üstad pass alabilirmiyim devam ediyosa iki defa pm attım gelmedi
                                HALK İÇİNDE MUTEBER BİR NESNE YOK DEVLET GİBİ, OLMAYA CİHANDA DEVLET BİR NEFES SIHHAT GİBİ

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X