• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sharemax 5.7 Full

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl bir hata dostum,safya kapanması nedir ?

Yorum yap

tufan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      evet dostum; malesef bu hatayı serverden bilgi gelmeyince veya program kararsız kalınca yapıyor.ben bu programı isteyenlere alternatif ve forma ve arkadaşlarımıza faydamız ve katkımız olsun diye verdim hatasız ve süper değil o yüzden spidershare çok daha güzel ve kararlı çalışan bir program tavsiye ederim.

Yorum yap

gerçekten çok güzel bir program spidershare.atlas kardeş eline sağlık çok teşekkürler.ben şuan kullanıyorum çok harika.

Yorum yap

aynen yukarıda anlatılan hatalarla bende karşılaştım ve defalarca denememe rağmen bir türlü server bilgilerini gireceğim sayfayı ekrana taşıyamadım ben proğramı kurdum ve gayat güzel çalışıyor diyen arkadaşlar nasıl kurduklarını bizede anlatsınlarda öğrenelim.
          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

bende programı denemek için kurdum aynı hatayla karşılaştım arkadaşlar

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              aynen yukarıda anlatılan hatalarla bende karşılaştım ve defalarca denememe rağmen bir türlü server bilgilerini gireceğim sayfayı ekrana taşıyamadım ben proğramı kurdum ve gayat güzel çalışıyor diyen arkadaşlar nasıl kurduklarını bizede anlatsınlarda öğrenelim.
              hangi programın server bilgilerini gireceğin sayfayı açamadın yazarsan bildiğim kadarı ile yardımcı olayım.

Yorum yap

ben bu programı newcamd de denemedim ancak gbox da süper performans veriyor.

Yorum yap

atlas kardeş yinde cok tsk paylagım için ..emegine saglık

Yorum yap

tufan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    atlas kardeş yinde cok tsk paylagım için ..emegine saglık
                    sevgili dostum;dediğn gibi emeğe saygı duyulduğu zaman nacizane bildiğim ve elimde geldiğim kadar yardım ,paylaşma ve destek için buradayım teşekkürler.

Yorum yap

teşekkürler atlas arkadaşım acemice bir deneyelim
                      Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hangi programın server bilgilerini gireceğin sayfayı açamadın yazarsan bildiğim kadarı ile yardımcı olayım.
                        sayın atlas gold verdiğin 5.7 şhare max proğramı değilmi işte bu proğramın menüsü ekrana açılacakki ben her hangi server bilgilerini girip deneyeyim.kısaca
                        yukarıda bazı arkadaşlar göstermişti dörtgen pencere içinde yabacı yazıyle bir hata penceri geliyor ve proğram açılmıyor ben herhalde sizin gibi teknik billgiye sahip olmadığım için diğer bazı arkadaşlar gibi anlatamadım galiba
                        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

sayın atlas gold verdiğin 5.7 şhare max proğramı değilmi işte bu proğramın menüsü ekrana açılacakki ben her hangi server bilgilerini girip deneyeyim.kısaca
                          yukarıda bazı arkadaşlar göstermişti dörtgen pencere içinde yabacı yazıyle bir hata penceri geliyor ve proğram açılmıyor ben herhalde sizin gibi teknik billgiye sahip olmadığım için diğer bazı arkadaşlar gibi anlatamadım galiba
                          program eksik çalışmıyor hata veriyor üstteki mesajları oku orda var

Yorum yap

bak arkadaşım burada resimli anlatım var

Yorum yap

Bu program 15 dk sonra register kodum istiyor malesef

Yorum yap

arkadaşlar Galatasaray-koprivnica maçı HRT 2 de imiş şifresi çözülmezmi yardımcı olunuz lütfen 12520 27500 ver hotbird

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X