• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YENİ Next Pandora HD ( Android Uydu Alıcı ) Özellikleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gereksiz konulara girmeyin arkadaşlar ok iptv ile ilgili gereği yok...
    Üstadım O arkadaşımıza verdiğim bilgi yeterlidir...Fazlasını GOOGLE amcadan sorup öğrenebilir ben cihazın bir özelliğini sorduğu için ÜSTÜ KAPALI olarak geçiştirdim.Aynen sizin yazdığınız gibi GEREKSİZ konulara fazla girmenin anlamı yok.Saygılar.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• grean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar yalnış anlaşılmazsa eğer 415 tl pandora için sizce nasıl bir fiyat heryerde 459 tl iken 415 anormal gibi geldi çakma filan olma durumu olabilir mi sizce yada kopyaları yoktur dimi pandoranın ? adres verebilirim ama reklamam girer diye şimdilik yazmayayım dedim teşekkürler... yoy:
      gece gece iyi guldurdunuz

cakma ihtimali yok bence normal ,459 TL deki adam 60 lira kar ediyorsa bu adam 15 tl kar edecek bu kadar basit.. ticaret bu rekabet olsun iyidir iyi

zaten bu urunlerin maliyeti ne kadar ki? iPhone lari aliyoruz 2000 TL telefon 250 $ maliyeti.. Turkiyede elde edilen kâri siz dusunun.. (Dunyada en pahali iPhone u Turkiye ve Brezilya satiyor)

Yorum yap

• sayın dijitalji imalı söz söylemeye gerek yok bende niye durmuyor allah allah diyerek maneger olmak sorumluluk ister bilgilerinize bende 2 alet te evimde var 2 ayrı odada bir aletin reklamını yapmak için mi söylüyorum bunları firmacımıyım ben sadece kullanıcıyım aynı ortam aynı hız denedim sonuçları söylüyorum sonunada ekledim bana göre diye bana iyi gelen size iyi gelmez benim adsl hız iyi veya kötüdür sizinki değişik bende değişik yazılım vardır sizde başka bende sonuna ekliyorum tuhaflık nedendir allah allah....

Yorum yap

• grean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar yalnış anlaşılmazsa eğer 415 tl pandora için sizce nasıl bir fiyat heryerde 459 tl iken 415 anormal gibi geldi çakma filan olma durumu olabilir mi sizce yada kopyaları yoktur dimi pandoranın ? adres verebilirim ama reklamam girer diye şimdilik yazmayayım dedim teşekkürler... yoy:
          O satıcı o fiyattan satıyordur olabilir fiyat birliği yok nextte zaten hiçte olmadaki normal..
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• İptv.m3u dosyası tablette ok android data içine atıp iptv player ile açınca çalışıyor hepsi kanalların..
            Eklenen Dosyalar
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

İptv.m3u dosyası tablette ok android data içine atıp iptv player ile açınca çalışıyor hepsi kanalların..
              paylasim icin tsk

bunu pandorada acinca sadece kotadan gidiyor degil mi? yayini internetten aldigi icin?

Yorum yap

• kotalı net kullanan zaten android vs bu tarz alet kullanmasın ne film dizi izleyebilirsin nede program güncelleme indirme yapabilirsin kotayı aşarsın hemen..

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

kotalı net kullanan zaten android vs bu tarz alet kullanmasın ne film dizi izleyebilirsin nede program güncelleme indirme yapabilirsin kotayı aşarsın hemen..
                  benimki sinirsiz zaten bilgi olsun diye soyledim yarin bigun buraya "ah kotami astim napcam " gibi msjlar yazmasinlar diye...

Yorum yap

• Usta arkadaşlardan uygulama tavsiyeleri ve apk ler bekliyoruz

Google playden çok sayıda uygulama denedim bir çoğu sıkıntılı maalesef

Film uygulamalarından hd film en iyisi ancak onda da google hesabına bağlanmayı deageklemiyor.

İptv izleniyor ancak yerel bir kanal mmsh ile başlayan adresini açıyor ancak ses yok bir türlü çözemedim

Yorum yap

• mms cine5 linki denedim androidde iptvde vplayer yada vlc seçince açıyor mxplayer ile açmıyor mmsleri pandorada açar sanırım..

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Oguzhan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sayın dijitalji imalı söz söylemeye gerek yok bende niye durmuyor allah allah diyerek maneger olmak sorumluluk ister bilgilerinize bende 2 alet te evimde var 2 ayrı odada bir aletin reklamını yapmak için mi söylüyorum bunları firmacımıyım ben sadece kullanıcıyım aynı ortam aynı hız denedim sonuçları söylüyorum sonunada ekledim bana göre diye bana iyi gelen size iyi gelmez benim adsl hız iyi veya kötüdür sizinki değişik bende değişik yazılım vardır sizde başka bende sonuna ekliyorum tuhaflık nedendir allah allah....
                        Pardon bu kanıya nerden vardınız anlayamadım.!!! Bakınız ben oraya ne yazdım elimde PANDORA yok yazdım ve sizin bahsettiğiniz MACHİNA 3-D ile IP tv ile ilgili sorun yaşamadığımı yazdığım içinmi bana bu siteminiz.? Bunda yanlış anlayacak ne varki zevkler ve renkler tartışılmaz,siz uzun bir zaman MACHİNA 3-D kullandınız bazı sorunlarınız oldu bizlerde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık öyle değilmi sizin deyiminizle MANAGER olmak kolay değil öyle değilmi.?Siz KULLANICI olabilirsiniz hatta bu PANDORAYI çokta beğenebilirsiniz bu seçiminizin başımın üzerinde yeri vardır.Bakınız sizin fikrinize SAYGI duyuyorum zevkler ve renkler tartışılmaz,malumunuz beş parmağın beşide bir değil.Benim ağzımdan PANDORAYI kötüleyen tek söz çıktımı acaba yada tek OLUMSUZ bir söz içeren bir yazım bir araştırın bakalım bütün FORUMU...Bulamazsınız çünki elimde olmayan bir cihazın TEST lerini yapmadan tek bir kelime dahi yazı yazmam insanları yanlış yönlendirmekten çok ama çok korkarım...Lütfen yazdığımı tekrar okuyunuz benim sitemim sizin IP tv ile MACHİNA-3-D ile yaşadığınız probleme istinaden benim yazdığım kendi görüşümdür.PANDORA ile ilgili tek bir kelime bile eleştiri yapmadığım halde bu yazdıklarımı neden bu kadar üstünüze alındınız bunu anlamakta biraz güçlük çektiğimi yazmak isterim...Buradan tekrar etmek isterimki RABBİMİZ PANDORA cihazını alan arkadaşlarımıza sağlık ve afiyet içerisinde kullanmalarını nasip etsin inşaallah.
                        MACHİNA - 3-D
                        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• @Oguzhan1 , @dijitalci ;

bence tartismaya gerek yok burasi next pandora konusu

ortami germiyelim

Yorum yap

• Soc-DooM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            @Oguzhan1 , @dijitalci ;

bence tartismaya gerek yok burasi next pandora konusu

ortami germiyelim
                            Estafurullah neden tartışalımki burası bir bilgi paylaşım forumudur.....Dediğim gibi RABBİM bu cihazı alanlara sağlık afiyet içerisinde kullanmayı nasip eylesin inşaallah.:byeeee:
                            MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• şu pandora ile machina3d kıyaslamayı bırakalım biri 124 diğeri mercedes

Yorum yap

Android boş işler bunlar luzumsuz 15-20 dolara çinden android usb parça alıp samsung tv ye takınca herşey çalışıyor
                                bunungıbı
                                aldım cok memmnununm
                                http://www.youtube.com/watch?v=vjHhJqGhbmg

[YOUTUBE]vjHhJqGhbmg[/YOUTUBE]

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X