• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Cı-Fta-Ultra-Pvr 31.7.2007 Software

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mach1 hocaya acil şifalar.

Yorum yap

Sayın Mach1 Üstada geçmiş olsun der,acil şifalar dilerim.selam ve sevgilerimle.
      Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

Yazılım için tşkler.
        Yardımcı olması açısından, NEXT 9000 FTA yeni yazılımda cihazı stand by konumda bıraktıgım halde. Cihazdan elektrik komple gidip tekrar geldiğinde cihaz kendiliğinden açık konuma geçiyor. Sanırım diğer arkadaşlarda da boyledir.

Birde nacizane sesle ilgili ne gibi bir gelişme olmuş algılayamadım. Cihazın sesi zaten çok az, TV den acmak gerekıyor. Cihazı kapatıp normal TV yanınına gecıncede bu sefer TV de actıgın ses rahatsız edici oluyor.

Gözden gecirilip, iyileştirmeler yapılırsa sevinirim.

Yorum yap

Büyük usta Mach1 hocama acil şifalar diliyorum saygılar hocam
          UZAY TİCARET
          ELEKTRONİK MARKET
          YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
          Pıoneer & SONY

Yorum yap

Haberimiz yoktu. Mach Hoca'ya geçmiş olsun acil şifalar dileriz.

Yorum yap

Büyük usta mach1 hocama acil şifalar diliyorum
              Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

Arkadaşlar ultra ve pvr için 31.07.2007 de bir yabancı sitede verilmişti. Ben güvenip de yüklememiştim.Belki de aynı yazılım verilen. Donma sorunundan bahseden arkadaşlar bir önceki yazılıma dönerek, Mach hoca'nın diğer sürekli keyleri değişen kanalların autosuyla birlikte vereceği premier yazılımlarını beklemelerini öneririm.

Yorum yap

hocamıza Allah acil şifaler versin..arkadaşlar bende eski yazılıma döndüm donmalar hiç tat vermiyordu.yinede emekleri için teşekkürler

Yorum yap

Mach1 üstada acil şifalar diliyorum.
                    Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E

Yorum yap

MACH hocama geçmiş olsun der bir an önce salığına kavaşmasını temenni ederim,saygılarımla

Yorum yap

Yazilimda emegi gecen ustalara tesekkür ederim.BÜYÜKSÜNÜZ....
                        " Sen birinin canını acıtırsan, kendi canını acıtırsın, birine yardım edersen, kendine yardım edersin. Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur. Farklı olan yürek ve niyettir".

Yorum yap

geçmiş olsun hocamıza.okuyunca hasta olduğuna çok üzüldüm.acil şifalar dilerim.
                          SEBZE ÜRETİMİNDE MARMARA BÖLGESİNDE 1 NUMARA
                          http://www.calti.bel.tr/

Yorum yap

mach1 ustamıza büyük geçmiş olsun yazılım için saolsunlar

Yorum yap

bu yazılım ne işe yarıyor biri yazarmı acaba?

Yorum yap

yeni yazılımı yükledim her şey ok. fakat kanal listesinde kanal isimleri çıkmıyor acaba neden yardımcı olursanız sevinirim
                                dunkes:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X