• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

emm-analyzer

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• emm-analyzer

by ekurel verdiğiniz bu rar dosyası ne işe yarıyor ve nasıl kullanılıyor bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Ekurel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    *****Emm-g Analyzer 2.0.rar adinda tool ekledim digi tv , premier , polsat , digital + emm buluyor burdan keyleride bulabilirsiniz....*****
    :toplu:

Yorum yap

dayıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      by ekurel verdiğiniz bu rar dosyası ne işe yarıyor ve nasıl kullanılıyor bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
      Receiverlerin keyleri güncellemek için verilmiş bir dosyadır. İçerisinde güncel keyler bulunur. Cihaza elle girmek yerine PC'den yollamak daha kolay ve daha çabuktur.

Yorum yap

teşekkürler usta eline sağlık

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Receiverlerin keyleri güncellemek için verilmiş bir dosyadır. İçerisinde güncel keyler bulunur. Cihaza elle girmek yerine PC'den yollamak daha kolay ve daha çabuktur.
          tamamda o işi zaten verdiğiniz softcamlar yapmıyormu.fark nedir detaylı açıklamalarınızla bizleri bilgilendirmenizi bekliyoruz.softcamın açamadığı kanallarımı açıyor bu yoksa bu analyzeri atınca softcama gerekmi kalmıyor.
          saygılar usta
          --------Eller bene beg diyormuş nedim,
          ben senin bene bir ola deyişini istirem.
          ---------

Yorum yap

M.Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            tamamda o işi zaten verdiğiniz softcamlar yapmıyormu.fark nedir detaylı açıklamalarınızla bizleri bilgilendirmenizi bekliyoruz.softcamın açamadığı kanallarımı açıyor bu yoksa bu analyzeri atınca softcama gerekmi kalmıyor.
            saygılar usta
            Özür ben konuyu yanlış algılamışım. Dosyayı indirdim Polsat, D+ ve Digi TV gibi kanallara ait EMM key indirmeye yarıyor program

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Özür ben konuyu yanlış algılamışım. Dosyayı indirdim Polsat, D+ ve Digi TV gibi kanallara ait EMM key indirmeye yarıyor program
              olsun dostum.herkes bazen konuyu yanlış algılayabiliyor.hernekadar bu işin piiri olsanızda ennihayetinde sizlerde insansınız.hatalar bizler için.özüre gerekyok saygılar sevgiler..
              --------Eller bene beg diyormuş nedim,
              ben senin bene bir ola deyişini istirem.
              ---------

Yorum yap

Kısa açıklama;
                EMM sinyaller karta yeni şifreleri yazan sinyallerdir ve bu kodları bu programa yazarsanız bunları çözümleyerek (decrypt) kullandığımız 00 01 keyleri verir...

Yorum yap

Bende çalışmadı bu program EMM keyleri yapıştırmama rağmen sürekli "Invalid EMM Keys" hatası verdi. NET.Framework 3.0 kurdum yine sorun aynı.

Yorum yap

yaa arkadasalr bu progaram acılıyoda nasıl kulllanulıyoo
                    EMM yerine ne yazacazz yada hangi bölüme ne yazacazz ..
                    NEXT 2000 X CI PLUS

Yorum yap

evet hata veriyor çalışmıyor ?

Yorum yap

bende denemiştim çalışmamıştı yazmaya gerek görmedim saygılar sevgiler
                        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

sevgili hasan hocam imza bölümünde yazdığınız link neyin nesi dikkatimi çekti ve tıkladım bişey çıkmadı acaba bunun bi anlamı varmı yoksa ben mi anlamıyorum

Yorum yap

Dosya çalışmıyor. Bu nedenle konuyu açık tutmanın bir manası yok. dunkes:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X