• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hispa Yayinlari

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hispa Yayinlari

arkadaşlar herkese iyi akşamlar

benim sorunum goldmaster 30300 sky .13.12.2005 yazılımını yükledikten sonra hispa yayınları sapıttı kumadayla kanal değiştirmek istediğimde hemen değiştirmiyor bir süre sonra kendiliğinden değişiyor bu nedenle iki üç kez kumanda tuşuna tekrar basıyorum kanallar hızla değişiyorki takip edemiyorum bu kanal geçişlerindeki sıkıntı diğer uydularda olmuyor verceğiniz bilgilere şimdiden teşekkür ederim.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR

arkadaşlar özür dilerim istemiyerek 2 kez konu açmışım tekrar özür dilerim

Yorum yap

seyithan Nickli Üyeden Alıntı

benim sorunum goldmaster 30300 sky .13.12.2005 yazılımını yükledikten sonra hispa yayınları sapıttı kumadayla kanal değiştirmek istediğimde hemen değiştirmiyor bir süre sonra kendiliğinden değişiyor bu nedenle iki üç kez kumanda tuşuna tekrar basıyorum kanallar hızla değişiyorki takip edemiyorum bu kanal geçişlerindeki sıkıntı diğer uydularda olmuyor verceğiniz bilgilere şimdiden teşekkür ederim.

hispayı yanılmıyorsam kaon borllu cihazların yazılımdan sonra iyi çalışıyor..
      VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
      125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
      GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

arkadaşım doğru iyi çalışıyor ama kanal geçişlerinde sıkıntı var bilmiyorum belkida benim cihazımda bir proplem var saygılar

Yorum yap

seyithan Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşım yazılımdan sonra resetleyip ve uydu isimlerini silip yeniden ekleyip tarama yaptırsan bence o sorun düzelir...
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
            arkadaşım yazılımdan sonra resetleyip ve uydu isimlerini silip yeniden ekleyip tarama yaptırsan bence o sorun düzelir...

ilginize teşekkürler söz ettiğiniz işlemleri defalarca yaptım ama hala sorun devam edeiyor atla:

Yorum yap

@seyithan
              ozaman cihazına eski bir emu yazılım yükleyip dene bakalım aynı sorun yine yapacakmı cabo açan eski bir yazılım eğerki yine yapıyorsa senin 30300de bence bir donanım hatası var.ama yapmassa ozaman yazılım hatası .
              BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hi, buddy, thanks for your article.

this article help me a lot, I am very aprreciated for it. thank you very much.
                __________________________________________________ __________________________________
                Nicole Kidman Monica Bellucci Britney Spears Avril Lavigne Paris Hilton

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X