• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni radyomuz yayında istekleri almaya basladık ..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

aslında bir şekilde ses kapatma düğmesi olsa daha da iyi olacakmış...
    Forum Kuralları

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı
      mozillayı bilemem de ie'de çalıyor.. şuan için kapatma düğmesi yok malesef rahatsız olanlar artarsa kaldırırız yada bir çaresine bakarız.. şimdilik rahatsız olanlar mozilla kullansın onda çalmıyuormuş..
      valla bn mozilla kullanıyom kapatma düğmeside var radyoda çalıyo:mzk: :mzk: atla: :ters:

Yorum yap

ses kapatma durdurma var ama başka sayfaya geçince açılıyor yine

Yorum yap

stop düğmesi var aslında da sayfa yenilenince gene başlıyor çalmaya..

vb-radyo olayına gelince; mümkün mertebe vB eklentisi kurmamaya çalışıyorum çünkü sağlıklı değil; bu eklediğim sadece basit bir template editlenmesi sadece..

Yorum yap

Bir kişi, iki kişi için radyo kalkmaz, bir kapatma butonu olsaydı iyi olurdu diye düşünüyorum, ben şahsen TSM tercih ederim, organik81 kardeşim bir kolayını bulur elbet saygılar.
            En büyük aptallık,
            Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

ya power fm yerine süper fm olsaydı yine kapatmazdık yabancı hiç sevmemde

Yorum yap

iyi olmuş teşekürler

Yorum yap

ben süper fm yada power türk fm konusunda ısrarlıyım

Yorum yap

istege baglı acılıp kapansa cok daha iyi olur
                    operada hep calıyor,sayfa gecişlerinde kesilip tekrar acılıyor

Yorum yap

Evt bu şekilde hiç hoş olmuyor isteğe göre açılırsa daha iyi olur bu şekilde müzikler birbirine giriyor...

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı
                        stop düğmesi var aslında da sayfa yenilenince gene başlıyor çalmaya..

vb-radyo olayına gelince; mümkün mertebe vB eklentisi kurmamaya çalışıyorum çünkü sağlıklı değil; bu eklediğim sadece basit bir template editlenmesi sadece..

Biliorum Bunu Organik Ya (: Ama Bu Radyo Yüzünden Siteye Girmek İstemiyo Canım Winamp ile O Karışıyo Vb-Radyo Kur ya HEm YAvaşlatmıyo Siteyi Navbarda Linki çıkıyo Sadece Tıklayınca popup olarak açıyo (:
                        Msn Deteği Yok Arkadaşlar. HEr İşimizi Msn Den Yapcaksak Site Niye Var ?

Vbulletin Bölümünde Konu Başlıklarına Dikkat Edelim Ki Bizde size Daha Kolay Yardımcı Olabilelim.

Yorum yap

ellerinize saglık hayırlı olsun ..
                          tv hastanesi:zzz: [EVIL][/EVIL]

Yorum yap

arkadaşlar radyo güzel olmuşta arada sırada ve genelikle ilk sayfa açılışlarında explorer hatasıyla bütün ie sayfalarını kapatıyor.sadece mach1 digitalde yapıyor bir problem mi var.?

Yorum yap

Yok bizde problem yok takır takır çalışıyor sinir ediyor beni

Yorum yap

organik dostum eline sağlık gerçekten hoş olmuş birde power fm olması dahada hoş olmuş
                                arada maydonoz falan olursa fenada olmaz herhalde tekrardan teşekkürler
                                saygılar...
                                BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X