• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Kullanıcı Yorumları/Hatalar/İstekler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hocam adl macina nınki gibi olsa güzel olmazı görseli
    NEXT MACHİNA 3D
    2000 UEFA KUPASI
    2000 SÜPER KUPA
    4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      E onlar normal aynı anda yüzlerce kişi kullanıyor onlardan bir hayır gelmez .
      aynı olayı paralı serverlerdede yapıyor... bazen takılıp kalıyor aynı ses bölümü defalarca tekrarlıyor, görüntüde akıcılık olmuyor... ip tv stabiliteside ne kadar maxımum düzeltme iyileştirme yapılabiliyorsa yapılmalı....

Yorum yap

• birde machine 3d veya diğer next serilerinde görüntü kaliteside çok iyi... ama machine 2000 privatede sanki redline serilerinin görüntüsü gibi geldi bana. görüntü kalitesi çok iyi değil. çünkü o cihaz serileri görüntülerinide gördüm. çok sıkı, net vede parlak canlı bir görüntü kalitesi maalesef yok. bunlar iyileştirilir free ip tv vede vod bölümleri zenginleştirilirse bu cihaz dahada mükemmele yaklaşır. saygılar.

Yorum yap

Pm ler geliyor diğer yerde yazılanlar ile ilgili kumanda gözü tv ye yapıştırılmış halde kumandada herhangi bir çekmeme çalışmama sorunu yok bu tarz bir şikayette gelmedi hiç.
          Gene yayın seyrederken şifreli kanal yazması tarzı bir iki bilgi yazılmış sinyal düşerse ve sinyalde sorun olursa o an onu yazar normal sorun sisteminizdedir yani sinyal düşme olmuştur o an öyle bir durumda yok göze çarpan mesela geçen sağnak yağmur çok yağarken sinyal çok düştü o an aynı ekranı bendede oldu hava sinyal düzelince bir daha yapmadı yazılımsal ve cihazla alakası yok.

Bu görüntü pırıl pırıl güneşli havada çekildi, ve gün boyu baktığım her kanalda bir süre sonra aynı hatayı verdi.. Görüldüğü üzere sinyal seviyesi ve kalitesi gayet iyi.. Next servise resimsiz olarak bidirim gönderdim, LNB ayarı, sinyal seviyesi vs.vs. kontrol edin diye cevap yazdılar. Hemen ardından resimli olarak tekrar şikayet formu gönderince AR-GE departmanına ilettik incelenecek şeklinde cevap geldi..İlginçtir anten ve LNB yıllardır aynı pozisyonda ve daha önce en az 5 cihaz kullandım bu antende ilk kez böyle bir durumla karşılaştım. Aynı kanalı 30 dak. kadar izle hemen şifreli kanal uyarısı geliyor, başka kanala geç yine aynı. Cihazı 3 gün kullandım iade ettim,.soğudum cihazdan..

Yorum yap

• Size özel bir durum demekki bizde öyle bir sorun hiç olmadı.
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Size özel bir durum demekki bizde öyle bir sorun hiç olmadı.
              Aslında bu sorun haricinde cihazı çok beğendim, bazılarında kumanda çekmeme durumu oluyormuş bende aksine çok iyiydi. Kumandayı 45 derece sağa ve sola doğru çevirsem bile yine sıkıntı olmuyordu. Machina 3D düşünüyorum, umarım yanlış bir karar vermem. Siz ne dersiniz, önerir misiniz Machina 3D cihazı..

Yorum yap

• Minixin abisi işte yıllardır sevilen beğenilen bir cihaz machina rahatça alabilirsiniz.
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• son izlenenler listesini kapadınız,
                  örneğin; fav müzik birinci sırada ki klibi seyrediyorsunuz,
                  bu arada fav spor birinci sırada ki maça bakıp geri tuşuna bastınız,
                  şimdi fav müziktesiniz
                  küçük barda şunla karşılaşıyorsunuz, "no channel" sinyal:0 kalite:0,görüntü var.
                  eğer büyük barı çalıştırırsanız her şey normale döner, küçük bara döndüğünüzde
                  yine "no channel" sinyal:0 kalite:0,
                  fav müzikte ikinci kanalı seyretmek için yukarı tuşuna basın,
                  hoppalaa fav spor da 2. kanala gittiniz...
                  not; aynı fav içindeyken bunu yapmıyor...

Yorum yap

• mach ustam cihaz sık sık kilitleniyor bilhassa star tv de pause yapılmış gibi kumanda flan çalışmıyor sebebi nedir ne yapmam gerekiyor

Yorum yap

• Starda veya başka bir kanalda başıma gelmedi hiç ne süre startv hd baktıktan sonra oluyor veya başka hangi kanalda denk geldin ?

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• tr hd de de oldu fabrika ayarlarına döndrüsek faydası olurmu

Yorum yap

• Döndürüp bir deneyin bana denk gelmedi hiç.

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Cihaza yeni uydu ekleme oluyormu hocam ben göremedimde
                            NEXT MACHİNA 3D
                            2000 UEFA KUPASI
                            2000 SÜPER KUPA
                            4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

• Muhakkak olması gerekir. Listede Newsat diye uydular yok mu?
                              Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                              DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

• Var ama sadece uydu ismi değişklik oluyor derece yazılmıyor
                                NEXT MACHİNA 3D
                                2000 UEFA KUPASI
                                2000 SÜPER KUPA
                                4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X