• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Eutelsat 5 West A, (5.0°W) Uydusundaki Kanal ve Frekans Değişiklikleri.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Eutelsat 5 West A, (5.0°W) Uydusundaki Kanal ve Frekans Değişiklikleri.

Fransat:
    KTO yeni frekansta yayında.
    FR:10971 V
    SR:29950 FEC:7/8

Fransat:
    TV8 Mont Blanc,NRJ Paris Sat yeni frekansta yayında.
    FR:11054 V

Fransat:
    Mirabelle TV,Vosges Television yayında.
    FR:11679 V

aydın dan hiçbiri alamıyorum 150 cm parabol ile sadece 12711h30000 den sinyal alabildim

Yorum yap

12711 H
      DVB-S/MPEG-2 30000 1/2 ABS-CBN -w- Irdeto2
      VeriMatrix E5WA
      Wide DZMM TeleRadyo
      encrypted
      again
      TFC Middle East -w- 3211 3212 Tag 108
      TFC Europe -w- 3221 3222 Tag 109
      ABS-CBN News Channel -w- 3231 3232 Eng 110
      Cinema One Global 3241 3242 Tag 111
      BRO 3251 3252 Tag 112
      DZMM TeleRadyo -w- 3291 3292 Tag 115
      TFC PPV

Manisadan 100 cm.offset çanak ile alınanlar.

Yorum yap

BeIn Sport 1 Haziran'da yayına başlıyor

Al Jazeera medya şirketi dünya çapındaki yatırımlarına bir yenisini ekliyor. Fransa'da faaliyet gösterecek BeIn Sport kanallarından ilki bugün saat 20:00'de yayına geçerek proje hayata geçecek. Katarlı medya devi, Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2012), Fransa 1.Lig (Ligue 1), Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi başta olmak üzere birçok uluslararası organizasyonu aylık 11 Euro bedelle izleyicilere ulaştıracak. 10 Ağustos tarihinde Fransa 1.Ligi (Ligue 1) açılışıyla beraber grubun 2.televizyonu BeIN Sport-2 da yayına başlayacak.

Eutelsat 5 West A
        FR:10972 V
        SR:29950 7/8 MPEG-2/SD Viaccess

Eutelsat 5 West A
        FR:11096 V
        SR:29950 3/4 DVB-S2/8PSK MPEG-2/HD Viaccess

Yorum yap

Eutelsat 5 West A, 5°W

Imed TV (Fransa) yeni kanal yayında.
          FR:12543 H
          SR:27500 FEC:3/4

Yorum yap

collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Al Jazeera medya şirketi dünya çapındaki yatırımlarına bir yenisini ekliyor. Fransa'da faaliyet gösterecek BeIn Sport kanallarından ilki bugün saat 20:00'de yayına geçerek proje hayata geçecek. Katarlı medya devi, Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2012), Fransa 1.Lig (Ligue 1), Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi başta olmak üzere birçok uluslararası organizasyonu aylık 11 Euro bedelle izleyicilere ulaştıracak. 10 Ağustos tarihinde Fransa 1.Ligi (Ligue 1) açılışıyla beraber grubun 2.televizyonu BeIN Sport-2 da yayına başlayacak.
            Bein Sport 1 i paylaşımla izleyebilen var mı?

Eutelsat 5 West A
            FR:10972 V
            SR:29950 7/8 MPEG-2/SD Viaccess

Eutelsat 5 West A
            FR:11096 V
            SR:29950 3/4 DVB-S2/8PSK MPEG-2/HD Viaccess
            150 CM Parabol-Goldmaster LNB-Powerjack 18'' Hareket Kolu-MOTOSAT Pozisyoner-Next MiniX HD Blue-TOSHIBA 32LV833G LCD TV
            MALİK SAATÇI

[/I][/B]
            Keman hakkında bilgiler için:

Yorum yap

BB24 (4157 L) Eutelsat 5 West A @ 5° West te yayını kesildi (C Band)

TÜM KONULARIM ALINTIDIR YALNIZCA TANITIM VE BİLGİ AMAÇLIDIR...
              ----------------------------------

Redline Ts-7500 HD / Next 2000 HD Minix Internet Machina

Yorum yap

Rai 3 TGR Piomonte (11012 V) Eutelsat 5 West A @ 5° West te yayında

Yorum yap

NT1 (StarTimes, 4153 R) Eutelsat 5 West A @ 5° West te yayını kesildi (C Band)

Yorum yap

Fransat UHD (11634 H) Eutelsat 5 West A @ 5° West te yeniden yayında

Yorum yap

kaptan-8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Fransat UHD (11634 H) Eutelsat 5 West A @ 5° West te yeniden yayında
                      siz alabiliyotmusunuz? wide beam dediğine göre türkiyenin her tarafında çıkması gerekmez mi? ben sinyal alamadım?

Yorum yap

Diğer 4k solo 4k yayınlar konusunda liste yaparken banada gelmemişti sinyal..
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X