• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 10.6.2008 Tps Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• zümrütevler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tasarım hocam STBLink 2.01 editörü nerde bulabiliriz,teşekkürler.
    http://www.mach1digital.com/mach1for...69&postcount=1

2.ci Sırada

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bu linkteki versiyonlardan udb yi açamadım. 02.01 ingilizce olandan açabildim ancak...

Yorum yap

• ertan3000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bu linkteki versiyonlardan udb yi açamadım. 02.01 ingilizce olandan açabildim ancak...
        Evet pardon ben sizin isteğinizi yanlış anlamışım

Yorum yap

• hocamlardan acil yardım.10 haziran yazılımını attım.cihaz cx2000 süper plus. kanallar silindi.neyse kanalları yeniden tarattım.hotbird kanalarını tarayıp buluyor ancak turksatı taratıyorum kanal bulamıyor.fabrika ayarlarına geri döndüm olmadı.eski yazılıma geri döndüm(nisan 18 e) oda olmadı.yardımcı olursanız çok sevinirim.
          :ters:

Yorum yap

• erdemyigit1973 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            acil yardım.10 haziran yazılımını attım.cihaz cx2000 süper plus. kanallar silindi.neyse kanalları yeniden tarattım.hotbird kanalarını tarayıp buluyor ancak turksatı taratıyorum kanal bulamıyor.fabrika ayarlarına geri döndüm olmadı.eski yazılıma geri döndüm(nisan 18 e) oda olmadı.yardımcı olursanız çok sevinirim.
            Çanak Ayarı bölümünden Diseqc ayarlarını yap. Turksat A Hotbird B gibi

Yorum yap

• emegi geçenlere teşekkürler

Yorum yap

• Diseq ayarlarını önce kontrol ediniz.
                ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
                ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

• ustalar bu yazılımı yüklediğimde euro 2008 için girilen numaralar siliniyor mu tekrar mı yapmak gerek o işlemi
                  paylaşımlarda emeği geçen herkese teşekkür ederim saygılar:no:

Yorum yap

• 2000 fta yazılımı hani bugun sabah verilecekti ne oldu

Yorum yap

• ayca-cd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ustalar bu yazılımı yüklediğimde euro 2008 için girilen numaralar siliniyor mu tekrar mı yapmak gerek o işlemi
                      silinmez rahat olun..

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Çanak Ayarı bölümünden Diseqc ayarlarını yap. Turksat A Hotbird B gibi
                        hocam çok sağolasın.
                        :ters:

Yorum yap

• cimbom960 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          dunkes::help::alalal:
                          ya arkadaşlar 10.06.2008 yazlılımını yükledim, kanala listesi silindi,yeniden tarattım fakat multivizyonlar listede yok .yeniden tarattım yine aynı
                          Birde Yeni yazılımda KANAL GİZLEME yok, aktif deyil.
                          biri açıklama yapsın lütfen , fakat wiewler açık
                          hotbirdde multivizyonmu kaldı arkadasım.. viewler nasıl açık bu arada.. bende kapalı.. sadece siriustan pg ve pb var..

Yorum yap

• cimbom960 tafarından gönderildi

ya arkadaşlar 10.06.2008 yazlılımını yükledim, kanala listesi silindi,yeniden tarattım fakat multivizyonlar listede yok .yeniden tarattım yine aynı
                            Birde Yeni yazılımda KANAL GİZLEME yok, aktif deyil.
                            biri açıklama yapsın lütfen , fakat wiewler açık

Arkadaşım kanal gizlemeyi aktif yapabilmek için kanal düzenleme menüsüne gir help tuşuna bas 1234 yaz kanal gizleme aktif olur...

Yorum yap

• wievler açık

circulation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              hotbirdde multivizyonmu kaldı arkadasım.. viewler nasıl açık bu arada.. bende kapalı.. sadece siriustan pg ve pb var..
                              günlük soft cam at arkadaşım s e x wievler açık alltaki linkten cihazına uygun soft cam yükle şu an daha hala açık
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Yorum yap

• Yeni yazılımı yükledikten sonra bende söyle ilginç bir olay olmaya başladı. Cihazı kapatıp belli bir süre sonra açtıktan sonra türksat ve horbırt teki kanallarda sinyal göstermiyor. Sinyal 10, kalite 10 olarak gösteriyor. Cihazı kapatıp açınca düzeliyor. Sorun çanakta veya çanak ayarlarında degil kontrol ettim. suriusta aynı sorun yapmıyor. önceki yazılımda böyle bir şey yoktu. aynı sorunu yaşayan varmı acaba.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X