• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Çözüldü] Wetek Sd Kartan başlamama

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• [Çözüldü] Wetek Sd Kartan başlamama

sayın hocalarım wetek android tunerli cihazım sdcarttan başlamadı akşam calışan cihaz sabah android ten acılıyıor cihazı fabrika ayarlarına getirdim yine düzelmedi.

u-Boot 1.1.6'yı kurman gerek abi.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag hocam 1.1.7 sürüm 1.1.6 nereden indirecez kurulumu nasıl olacak konun acemisiyim.

Yorum yap

Bunu http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...oot-v1.1.6.zip indirip FAT32 formatlı SDKarta çıkarın.

Sonra iğneli yöntemle cihaza at abi.

Sevgiler...

Yorum yap

hocam iyneli 1.1.6 rardan cıkardım fat32 ile sdcartta attım cihaz sdcartı görmedi.

Yorum yap

İğneli yöntemi mi denedin?

Sevgiler...

Yorum yap

sayın hocam sanada cok zahmet oldu bende acemiyim interneten inceledim senin verdigin 1.1.6 yı kuramadım kurulum sonrası android simgesi cıkıyor 6 tane root sistemi cıkıyor hanlisini okeyleyeceyimi bilemedim yanlış simge okeylersem cihaz cökme ihtimali var ekran acık vereceyin cevba göre okeyleyeceyim sevgiler hocam.

Yorum yap

Sönmez abi zip dosyasını da SDKarta atıp iğneli işlemi yaptıktan sonra çıkan ekranda zip dosyasını seçip yükleyeceksin.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag hocam ben iki gündür yokdum gittiyim yerde uyducu vardı wetekle ilgili biraz bilsivar iyneli konusun bilgisiyok senin yazdıklarını cep ten gösterdim ilk defa duyuyorum sen ozkaradag hocadan koyu öğrenebilisin biz onların packoplarını wetwklere atıyoruz dedi hocam cihaz atıl hale geldi sadece android kısmına bakıyorum iyneleme konusunu daha acıklayabilirmisin acamilik cokzor hocam.

Yorum yap

Desene abi baya nam salmışım, espri bir yana takdirleri için teşekkür ediyorum.

Yaptığım hiç bir şey de yok aslında, sadece ortada duran hamura şekil veriyorum.

Bazıları gibi hamuru ben yaptım, hamur benim diyenler gibi küstahlık asla yapmadım, yapmam da.
                    Bu hem hak sahibine haksızlık olur hem de kul hakkına girer, ki ben bana can verenden korkarım.

[YOUTUBE]3xvO4gQQpw4[/YOUTUBE]

İğneli yöntem dediğim yöntem bu.

FAT32 olan SDKarta 1.1.6.zip dosyasını açıp hem de zipin kendisini atıyoruz.
                    Droid menüsü gelince de zipli dosyayı seçip yüklüyoruz.

Bu kadar.

Sevgiler...

Yorum yap

hocam teşekür ederim verdiğin hizmetlere iyneli işlemi bende uyguladım cihaz acılmaaşamasına geldiğinde android yuklemeye geciyor üzerinde soru işereti ve üst köşesinde 6 adet boot simgesi cıkıyor yalışlıkla onlara okeyleyemiyorum hata yaparım cihaz kilitlenir veya çökerdiye ben hanki boot sistemini okeyleyelim resim yollamayı da bilmeyorum.

Yorum yap

ozkaradag hocam zannederim sen maca bakıyordun cevap gelmeyince bende uğraşdım enigma 2 den başladı şimdliksenin verdiğin cözümler işe yaradı şu bir gercek wetekler sizin gibi emektar hocalarımız sayenizde bu günkü muhteşem hale geldi weteklere emekleri gecen tüm hocalarımıza ve beni derten kurtaranzatı alinize cok teşekkür ederim.sevgilersunarım...

Yorum yap

Biz ne kadar yardım etsek de, yol göstersek de asıl iş siz kullanıcılarda bitiyor Sönmez Abim.

Asıl ben size teşekkür ediyorum, sabırla beklediğiniz, oldu olmadı diye geribildirimde bulunduğunuz için.

Geribildirim için teşekkür ederim.

Sevgiler...

Not: Maç seyrediyordum evet, özür olsun...

Yorum yap

sayın hocam cok acık sözlüsünüz yine teşekkür ederim allah yolunuzu acık etsin.sevgiler

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Sönmez abi zip dosyasını da SDKarta atıp iğneli işlemi yaptıktan sonra çıkan ekranda zip dosyasını seçip yükleyeceksin.

Sevgiler...
                              hocam cihazda zipli dosya görünmüyor iğneli yöntem ile yapıyorum hata veriyor altı satır yazı çıkıyor Android simgesinde kırmızı fiş resmi çıkıyor h normal yazılım hem zipli dosya koydum değişen bir şey olmadı acaba hata bendeki cihazdami

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X