• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

x plus kullanan arkadaşlar sizde görüş bildirin

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

konu anlaşılmıştır teşekkürler

Yorum yap

evet arkadaşlar doğru söylüyor .ben en az 15 değişik cihaz denedim bunun içinde next plus serisinin hepsini denedim.Sonuçta next cihazların üstüne cihaz yok.

Yorum yap

okumanız iyi ama çocuk ölüyor
        benim bulunduğum bölgede şu anda next dışında cihaz diğeyim, yok satıyor cihazı aldığım satıcılar dahi next değilde başka cihaza yöneldiler ve satıyorlar
        şimdi herkez nette ve kullanıcılar artık profesyonel araştırıyorlar en çok hizmet hangisinde cihazın hızı, flash kapasitesi vs. ben bunları görüyorum önceleri çok next almıştık eşe dosta şimdi şu özellik bu özellik varmı diye soruyorlar bolluk pazarı geride kaldı piyasa doydu kullanıcılar değişti iyi hizmet çok hizmet veren cihazlar satacak bundan sonra hatta şu anda .benim anlatmaya çalıştığım budur eğer next yok olmak istemiyor ise bunlar çok ama çok dikkate alınmalıdır bu şekilde sahneden kaybolan çok isim oldu geçmişte sizlerin yazdıklarınıza katılıyorum bende 2500 x plustan memlunum hepsi doğrudur.
        fakat çağın yeniliklerine uymamamızı gerektirmez elbette mükemmeli aramak gerekir biz next ciler bu şekilde ayakta kalırız çağın gerisinde kalarak değil.
        hepinize saygılarımla

Yorum yap

ben uydu satıcısıyım yaklaşık 2 yıldır bu işi yapıyorum ama next seri kullanışlı bir cihaz zaten. bence 4 tane marka var. üstelik next'in içinde tutulan.2000 modeli.herkese saygılar

DENİZE DÜŞEN YILANA DARA DÜŞEN YALANA SARILIR

Yorum yap

SEBOS kardeş yenilikten bahsetmişsin peki NEXT cihazlarda sonzamanda çıkan cihazları ve özelliklerinden haberin varmı XPlus lar dışındada cihallar var mesella 9000 ler 4mb flaş, emma chıpset,ekranbölme,uydudan güncelleme ve ultra serisinde İnternet bağlantısı 7500 modelinde uydudan yazılım güncelleme 25000 lerde ekranbölme ve animasyon menü vs re özellikler bulunuyor NEXT bu cihazları değişik özellikler isteyen müşterilerine ulaşmak için heryeniliği sunuyor Next tin müşterilerine sunduğu Servis Hizmeti ve Yazılım değsteğini iki üç firma dışında hangi Firma suna biliyor

Yorum yap

Ya Mach 1 Hocam Haklisin Tamam Next X Pluslar Iyi Makina Güzelde Bu Evrende Başi Ve Sonu Olmayan Hiç Bir şey Yoktur. Elbet X Pluslarda Süresini Dolduracak Hatta O Yönde Gidiyor çünkü Teknoloji çok Hizli Gelişiyor Biz Her Ne Kadar 10 Yil Geriden Takip Etsekde

Yorum yap

bence cihazların içinde en iyisi ve sorunsuz bir makina
                MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

ben next 2000xcıs kullanıyorum 2000 serısını tavsıye ederım birde 9000 lerde guzel makına

Yorum yap

Next gibi hele 2000 serisi gibi geniş ve güncel yazılım desteği olan marka yok. Yeter ki işten anlayan ve cihazını güncel çıkan kullanıcı olsun. Daha profesyonel dedikleri cihazları kullandım ama x serisi gibi hem sorunsuz hem hızlı hemde uygun fiyat/performans oranına sahip cihaz yok. Olsun ekranı 45 kareye bölmesin yeter ki istediğim kanalları rahat ve hızlıca açsın. Animasyonlu olmasın ama kilitlenmesin de. Bilmiyorum ben bu hususlara daha önem veririm.Next'e güvenin!
                    Saygılar!

Yorum yap

Yeter ki cihazını güncel tutan kullanıcı olsun demek istemiştim )

Yorum yap

Bence değerlendirme yaparken dikkatli olmak lazım araştırma yapın piyasada en çok satılan ürün+performans+fiyat next marka cihazlarda teknik servislere gidin piyasada bulunan diğer cihazlar çok sık şekilde arızalanyor bunun bir çok sebebi olabilir yanlış kullanım bunun en başında geliyor sanırım hemen hemen her gün yeni bir key dosyası 1 ay a kadarda yeni yazılımlar çıkıyor cihazlarınızı çok fazla kurcalamamak lazım yeni çıkan yazılımı yüklemek tabiki hakkınız ama unutmayın bunlar elektronik cihazlar havadan sudan hiçbir sorun yokkende arıza yapabilirler bi de eğer elinizden gelmiyorsa yani bu işi tam olarak bilmiyorsanız özellikle cihazınıza yazılım yükletecekseniz bilen bir kişeye ya da teknik servislere götürün onlar halletsin bunu göz önüne koyalım ona göre konuşalım bence değilmi:toplu:

Yorum yap

benim için en güzeli sorunsuz çalışan cihazdır. Next x plus serisi bayağı hızlı bir cihaz ama bazen hatası oluyor mesela modülleri tanımaması çakışması gibi veya bazen kendi kendine kapanıp açılması gibi .. ama diğer cihazlara göre gayet iyi gibi..

Yorum yap

Bence Next.Ben memnunum. Next 2000 X CIS PLUS
                            Next YE-2000 X CIS PLUS
                            http://www.fideliomicros.net.tc/

Yorum yap

ya arkadaşlar bu teknoloji meselesi, donanım meselesi. next zaten bünyesindeki cihazların donanımlarının izin verdiği ölçüde en iyiyi ve ilkleri sunuyor herzaman, yeni bir teknoloji çıktığında, yeni bir modelle buna hemen cevap veriyor. cihazların kıymetini bilin, ilkler hep bizde, en iyi yazılım desteği hep bizde. mevcut donanımla yapılamayacak şeyleri isteyipte cihaz kötü diye yakınmayın, bu yaptığınız siyah beyaz tv ye uzaktan kumanda istemeye benziyo. diğer cihazları takip ettiğiniz yok galiba yazılım için bile günlerce bekliyorlar. diğer cihazların açılan kanal vs yönünden de hiç bir fazlası yok. aksine çoğuzaman ilk olarak nexte geliyor bu kanallar.
                              bazı sorunlar ise her cihazda yaşanıyor. sorunsuz cihaz zaten yok.

Yorum yap

hepsi bizde diyorsunuz hepsi değil bazıları bizde yok polsatlar bile nerdeyse 1 haftadır açık başkalarında cihazlar güzel hiçbir itirazım yok haklısınız kafanızı kaldırın şöyle bakın güncel olaylarda geri kalmaya başladı bizim dile getirmek istediğimiz budur her yeni sistem için cihaz cikarsa vay halimize ayrıca bunuda belirteyim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X