• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ye-2000 Super Hdtv High Definition

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hayırlı olsun resimin arkasında designed by korea yazıyor yoksa koredemi yapıldı bunlar yoksa atmaca mı yaptı merak ettim.teşekkürler.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

ucuz olacağını zannetmiyorum en az 600 ytl den fiyat bekliyorum

Yorum yap

Sayın Mach1 bu cihazın positionerlisi çıkacak mı ve 12 V çıkışı konacak mı bu cihazlara.....
        Coolstream HD1 Black Stallion -- Gördüğüm en iyi görüntü kalitesi...
        Next YE 2000 Dobratech -- İade ettim...
        Humax HDCI 2000 -- Hala kullanıyorum...
        Philips 42 PFL 8694 Full HD Ambilight
        WD HD TV LIVE Player -- MKV müthiş bi şey...
        LG LH 392 Divx Player with USB
        Invacom 0.3 dB LNB
        18" Strong Positioner

Yorum yap

sayın hocam
          next 9000 lerde olan server next hd lerde kullanabilecekmiyiz bu konuda yardımcı olurmusnuz

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hayırlı olsun resimin arkasında designed by korea yazıyor yoksa koredemi yapıldı bunlar yoksa atmaca mı yaptı merak ettim.teşekkürler.
            Çizim olarak Kore çizimi, ama cihazın toplanması yine burara Atmaca tarafından yapılıyor. (Bildiğim kadarıyla)

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              1 KART GİRİŞ
              2 MODUL GİRİŞ
              USB GİRİŞ
              LAN ETHERNET
              OPTİK ÇIKIŞ
              COMPENENT ÇIKIŞ
              HDMI
              SUPER SERİSİNDEKİ TÜM MENU ÖZELLİKLERİ
              COMDAN SHARE
              LANDAN NEWCAMD SHARE
              HOMESHARE
              EMULATION
              HIGH DEFINITION vs vs
              ahh hocam biz laptop kullananlar icinde bizi deli eden usb/rs232 cevirici kullananlari dusunerek

USBDEN SHARE
              USBDEN YAZILIM

olayi da saglaniverse super olucak bu cihaz...

Yorum yap

antmsn0707 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sayın hocam
                next 9000 lerde olan server next hd lerde kullanabilecekmiyiz bu konuda yardımcı olurmusnuz
                Mach 1 hoca Next 9000 ultra ve pvr cihazlara ait olan Newcamd 1 serverın yeni çıkan cihazda olmuyacağını. Newcamd ve G Box desteklediğini söyledi.

Yorum yap

güzel bir cihaz fiyat uygun olursa hiç kaçırmam alırım yenilenmek her zaman iyiydir sayın
                  mach1 hocam resimli bilgiler için çok teşekkürler saygılar sevgiler
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                  Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

ewet ustat a cok tesekkurler aydınlatıcı bılgıler ıcın. saygılar.
                    next 2000 cıs super plus-dragon modul-dragon louder card-60-120-150 mega sabıt-105 motorlu canak sıstemı-promım programmer-skystar2 dıgıtal tv card.SayGıLaR.

Yorum yap

uzun zamandır bu makineyi bekliyordum.
                      birde fuar dediğiniz hangisi?
                      fuarda satışı yapılacakmı yani gelsek sadece görebilecekmiyiz yoksa satın alacabilecekmiyiz?

Yorum yap

22 kasımda başlayacak olan cebit fuarını kastettim.Fuarda satış olmaz üretim cihazlar daha sonra çıkacak şu an satışta değil hd modeli.
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          22 kasımda başlayacak olan cebit fuarını kastettim.Fuarda satış olmaz üretim cihazlar daha sonra çıkacak şu an satışta değil hd modeli.
                          teşekkürler ustam

Yorum yap

Fuara üç gün kaldı bu güzel ve becerikli makinayı yakından tanıma fırsatımız olacak bizim gibi merakla bekleyenlere hayırlı olsun.
                            NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

hocam bu cihazlara neden pozisyoner eklenmiyor acaba bu konuda bizleri aydınlatsanız

Yorum yap

hayırlı olsun inşallah fiyatıda uygun olur. zira bunu görünce evimdeki uydu alıcımdan soğudum.
                                Triple-Dragon newcamd server next V-Box 150cm çanak inverto LNB

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X