• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Çatıya anten Kurulumu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Çatıya anten Kurulumu

Yeni taşındığım dairede çanaklar almıyor bende çatıya kurdum,fakat yönetici söktürdü,yasal mı acaba lütfen yardım.Teşekkürler

Yönetim o konuda karar almışsa eğer yapacak pek fazla bir şey yok,yalnız konuşup merdiven basamağının üzerine taktırma durumu söz konusu olabilir şansınızı bir deneyin derim ben..
    Kolay gelsin...
    Forum Kuralları

Yorum yap

ihso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Yeni taşındığım dairede çanaklar almıyor bende çatıya kurdum,fakat yönetici söktürdü,yasal mı acaba lütfen yardım.Teşekkürler

bagzi binalarda bu yasak var cok karşilaşiyoruz yonetım ne derse o oluyor genelde gerçi binalardaki çatilar ortak kullanım alanıdır fakan bu karar alındıysa yapacak çokta fazla bişey yok sözkonusu en ust katta oturan kat malikleriyle ilgili çatidaki kiremit veya başka biseylerin kirilmamasi su akintisi vesaire ile ilgilidir
      We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

kendi şahsınıza olmuyorsa toplu sistem için görüşün artık daire başına düşen fiatlar oldukça geriledi bu işi yapanlardan teklif alıp apt. sakinlerine teklif götürebilirler ve merdiven kulesi üzerine kurulumu yaparlar işlem biter yasak tamam fakat yönetim yöntem geliştirip çözümler üretmek zorundadır . çözüm üretilemiyorsa yönetim sorumlu olmaktan sorunlu olma dönemine geçmiştir ki ozaman iş size düşer oturanların % 51 inden ortak sistem ile ilgili istek imzası toplar yönetime sunarsınız onlarda paşa paşa yaptırırlar
        Next&Nextstar
        EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

kurdurmuyorsa veya öyle bir karar alınmışsa ..merkezi sistem yapılır..

Yorum yap

Yargıtayın daha önce aldığı, "kişinin iletişim özgürlüğü engellenemez" kararı vardı gibime geliyor. Bence kararları araştırsan...
            Şimdi araştırıken sitede buldum.
            http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=184

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X