• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 Xcam Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pluslar biraz daha bekleyecekler ufak bir sürprizde konacakta tps ile birlikte.
    nedir bu süpriz usta valla meraklandırdın bizi..!!
    Forum Kuralları

Yorum yap

• hayırdır adaş sabırsızlıkla bekliyoruz süprizi....
      C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

Sorun değil üstad şimdilik USB ile günlük Softcam çekiyoruz eve

Yorum yap

• atakan_610 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tasarım hocam yeni yazılım olacakmı bu konuda çalışma varmı yoksaa...... yine aylarca bekliyecezmi
          http://www.mach1digital.com/mach1for...758#post183758
          yeni yazılımlar verildi arkadaşlar,yukarıdaki link'ten devam edebilirsiniz...
          Forum Kuralları

Yorum yap

• başımız döndü yaw

Yorum yap

• eline emeğine sağlık...
              http://www.nextturkiye.com/

Yorum yap

hocam süperleremişyoksa x lerede süprinüz varmı kısmet olursa bügün verilirmi
                Mach1 Team™

Yorum yap

• cok cok tesekkurler iyiki varsiniz

Yorum yap

beni sasırtıyorsunuz hocam uzun zamandır pcm 1725 kulunıcısıyım begenerek aldım makinayı ben bile tam umudu kesmişken eger beklediğimiz suprizse elestiri tabiki olacak ama dozajı fazla kacıranlar bakalım ne soyleyecek

Yorum yap

• next ye 8000 xcam dada süpriz olaçamı.

Yorum yap

• minton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        next ye 8000 xcam dada süpriz olaçamı.
                        yazılımlar diğer serilerden önce verildi daha ne olsun ki...
                        Forum Kuralları

Yorum yap

• elinize sağlık teşekürler.

Yorum yap

• calışmıyor mute+ yesil yapıyorum wating yazısı cıkıyor 10 saniye sonra fail hata veriyor guncel keyleri yuklememk gerekiyormu yazılımın içinde yoktu

Yorum yap

• ok tamam tamam calıstı frenc 4 te calıstı acaba sadece bu kanalda mı auto calısıyor super ya su an izliyorum

Yorum yap

• Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler allah zihin açıklığı versin saygılar.
                                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X