• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

STBDataEditor_1.3 Versiyonda

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• STBDataEditor_1.3 Versiyonda

STBDataEditor_1.3 prog kes yapiştir olayı yok keske olsa set. yapımında kullanırdık yada varmı veya yapan baska bi prog. bilen varsa lütfen cevap beklıyorm
    By ATAKÖY

@atakoy bu programda kes yapıştır var.Kanalın üzerine tıkla ve sağ klik yap.İstersen birden fazla kanalıda seçerek aynı şekilde yapabilirsin.
    Saygılar
    I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
    YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
    2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
    Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

Loveli arkadaşim bunu yapmama ragmen olmuyor nerde hata yapıyorum sagol,,,
      By ATAKÖY

Yorum yap

Bu özellik bende de çalışmıyor. Sanırım kullandığım XP Home Edition'dan kaynaklanıyor. Pro kullananlarda bu sorunun olmadığını duydum.

Yorum yap

Ben işyerinde Wın98 kullanıyorum evde ise xp home ikisindede bi problem yaşamıyorum arkadaşlar.
          @atakoy stb editörü aç düzenleme yapacağın settingi programla aç,hangi kanalları taşımak istiyorsan ctrl basılı tutarak seç sağklik cut, sonra nereye taşıyacaksan önüne gelecek kanalı tıkla ctrl bırak sağ klik paste işlem tamamdır.Gerçi @tasarım üstata bu konularda çok daha bilgilidir onun olduğu yerde bize söz düşmez ama umarım yardımcı olabilmişimdir.
          Saygılar
          I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
          YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
          2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
          Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

STB editör

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
            Bu özellik bende de çalışmıyor. Sanırım kullandığım XP Home Edition'dan kaynaklanıyor. Pro kullananlarda bu sorunun olmadığını duydum.
            Aynen tasarım arkadaş'in sorununu yaşiyorum benım işletim sistemi
            XP PRO
            By ATAKÖY

Yorum yap

bendede xp pro var kes yapıştır olayı olmuyor

Yorum yap

İşyerimde XP Pro Kullanıyorum... Copy-Cut/Paste güzelce çalışıyor....
                Evde notebook ve pc de Home Edition var denemedim.. bakalım... onlarda durum ne alemde...

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
                  İşyerimde XP Pro Kullanıyorum... Copy-Cut/Paste güzelce çalışıyor....
                  Evde notebook ve pc de Home Edition var denemedim.. bakalım... onlarda durum ne alemde...
                  Dene ve sonucu yaz bakalım. Bizde bulunan tüm PC'lerde denedim olmuyor.

Yorum yap

Levoli Nickli Üyeden Alıntı
                    Gerçi @tasarım üstata bu konularda çok daha bilgilidir onun olduğu yerde bize söz düşmez ama umarım yardımcı olabilmişimdir.
                    Saygılar
                    Estağfirullah ne demek @Levoli dostum herkes bilgisini paylaşmakta özgürdür. Sende bu hakkını rahatça kullanabilirsin.

Yorum yap

Arkadaşlar xp home laptop ta ve masaüstünde sorun yok

Birde benim kullandığımı deneyin sizde bakalım çalışıyormu:toplu:
                      Eklenen Dosyalar
                      Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
                      Anlat içinden geçenleri
                      Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
                      Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
                      Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                        Dene ve sonucu yaz bakalım. Bizde bulunan tüm PC'lerde denedim olmuyor.
                        Bugün deneme şansım oldu anca...
                        Hepsindede sorunsuz ugulama yapabildim...hayret sizlerde nasıl olmuyor.. enteresan yanii..:ehehe:

Yorum yap

sile Nickli Üyeden Alıntı
                          Arkadaşlar xp home laptop ta ve masaüstünde sorun yok

Birde benim kullandığımı deneyin sizde bakalım çalışıyormu:toplu:
                          Malesef dostum bununla da aynı problem oluyor. Kanalları seçiyorum sağ click ve Cut (Kes) diyorum, yapıştırmak istediğim bölümde Paste (Yapıştır) yapıyorum ama yapıştırdığım bölümdeki kanalları tümden siliyor. Listenin sonunda kestiğim kanal sayısı kadar Amos uydusundan boş kanal ekliyor. İlgine teşekkür

Yorum yap

Arkadaslar windows 2000 pro,da gayet güzel calisiyor
                            yani kes ,yapistir

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
                              Bugün deneme şansım oldu anca...
                              Hepsindede sorunsuz ugulama yapabildim...hayret sizlerde nasıl olmuyor.. enteresan yanii..:ehehe:
                              Bende anlayamadım bu işi Pride

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X