• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Android m3u to e2 dönüştürücü

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Android m3u to e2 dönüştürücü

Arkadaşlar,

ANDROİD cep telefonundan m3u dosyasını (kanalları) Enigma 2 settinge dönüştürmeye yarayan uygulama arıyorum.Bu işlemi pc den ve linuX işletim sistemli herhangi bir cihazda yapabiliyoruz lakin benim istediğim Android cep telefonun da aynı işlemi yapmaya olanak sağlayan uygulama bulabilmek.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum..

SAYGILARIMLA

XC Plugin ya da Jedi Maker Stream türü uygulamalar ya da Android Boxlarda kullanılan bu tür eklentiler olmalı.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
    DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
      XC Plugin ya da Jedi Maker Stream türü uygulamalar ya da Android Boxlarda kullanılan bu tür eklentiler olmalı.
      sami hocam android cep telefonu versiyonlarını arıyorum.Eğer bulabilirsem pc ye yada uydu alıcısına gerek kalmadan android cep telefonun dan m3u kanal listelerini enigma2 bouquete dönüşümünü sağlamış olacağım.malum devir teknoloji devri bu işlemi cep telefonundan da yapabilmek süper olurdu.Sizden ve diğer forumdaşlardan ricam bu tarz uygulama denk gelirse forumda paylaşmanız veya yol göstermeniz yönünde..

Sağlıcakla Kalın..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X