• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

laptop key dosyası atmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

YARKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamda ben usb den yazılım atmıyorum normal com dan laptop 2002 model o dedıklerın bende yok
    Ben çevirici var diye yazdım normal com varsada yazdılarım geçerli birde comu kaldırıp yeniden kurunuz üstelik ht yazılıma mani değil yazılım atılabiliyor fakat key atılmasına ve kanal listesi atmaya engel teşkil ediyor

Yorum yap

benim arkadaşımda wardı attık onu cıhaza bir sorun çıkmadı herhalde yanlış key dosyasını bilgisayardan çağrı yorsun oyüzden atmaz incele keydosyasını öyle dene yada port ayarıda olabılır istersen bir incele nerde hata oluştuğunu kolay gelsin

Yorum yap

allbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        cihaz standby konumunda iken pc link 2,0 cihazı görüyor mu? yani connect oluyor mu?
        Kablonuzda ve cihazınızın com girişi ve recever ğirişinde herhangi bir problem yoksa baglantı stanbay da saglanır ve cihazı görür ve cihaz bilgilerinizi görürsünüz.
        Ayrıca üste yazdıklarım hepsi normal ve bağlantı yoksa diğer sebebi cihaz bilgileridir şöyleki

1.Loader farklı dır islink dir (yeni editör yüklenmelidir bu ayrı olarak yüklenmez yazılımla beraber yüklenir boot atılması gereken bir cihaz ve yazılım olabilir yada cihazda boot vardır boot modunda yüklenmesi gerekebilir)
        2.Yanlış yazılım sonrası bağlantı problemleri 88888 problemleri vs vs
        3.Xcrypt desteğiSon olarakta ise cihazınızda son yazılımlar olması son yazılımlarda kullanılan cihaz açıkken o destek saglandıgı için bağlantı olmuyor onu kapatmak için stanbay şart

Yorum yap

baglantı kuruyor ama 2 cı asamaya gelmıyor bu esnada cıhaz resetlenıyor

Yorum yap

baglantı kuruyor ama 2 cı asamaya gelmıyor bu esnada cıhaz resetlenıyor
            recevermi bilgisayarmı htniz varmı kontrol ettinizmi
            birde attıgınız key dogrumu
            doğruysa cihaz bilgisini yazınız yazılım eskiyse yeni softcam resetleye bilir yeni yazılım yüklemeniz gerekebilir

Yorum yap

iki cihazım var dedimiştin. hangisinde sorun yaşıyorsun. Başka bir pc ile yükleme imkanın varsa bir dene belki reciverde bir sorun vardır. yoksa bir yerde bir hata yapıyorsun ben de 2000x cı plus var. pclink 2.0 ile atıyorum olmassa adım adım gideriz. elimden geldiği kadar

Yorum yap

cihaz 2000x plus ht ozellıgı yok son versıyon 610

Yorum yap

2000 x cı plus için 610 b yazılımı son yazılım. son softcam dosyası http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=15732 bu linkte en üstteki. xplus yazan. kullanılan program pclink 2.0 olacak
                  cihaz standby konumunda iken yeşil anahtar simgesi olan download cas key kısmından yüklüyorsun değil mi? önce bağlantı kurar sonra altta conect kısmında yazılımın versiyonu da yazar. soft cam dosyasının doğru olduğundan emin ol. Eğer gitmiyorsa başka bir pc de test et arkadaşım. dediğim gibi belki reciver sorunludur.

Yorum yap

bakın yalnıs anlıyorsunuz ben bu cıhazlara yıllardır yazılım atıyom orda bı hata yok hata sadece key dosyası atarken com dan baglantı kuruyor ama dosyayı gondermıyor aynı cıhaza 2000 veya 2000cx farketmıyor aynı hatayı verıyor cıhaz kıtlenıyor key dosyası dogru baska arkadasda denıyor ama atmıyor bılgısayar cıya baktıdım oda bılgısayarda hata yok dedı hatayı bır turlu bulamadık

Yorum yap

valla ilginç bir durum... ben de anlayamadım. Eğer senin cihaza başka bir pc den softcam atabiliyorsan sorun pc gözüküyor ama ilginç olan yazılım atılabilmesi softcam atılamaması. kusura bakma yardımcı olamadım.

Yorum yap

bakın yalnıs anlıyorsunuz ben bu cıhazlara yıllardır yazılım atıyom orda bı hata yok hata sadece key dosyası atarken com dan baglantı kuruyor ama dosyayı gondermıyor aynı cıhaza 2000 veya 2000cx farketmıyor aynı hatayı verıyor cıhaz kıtlenıyor key dosyası dogru baska arkadasda denıyor ama atmıyor bılgısayar cıya baktıdım oda bılgısayarda hata yok dedı hatayı bır turlu bulamadık
                        Ht hatasının aynısı ama siz ht yok demişsiniz
                        Anakartlarıda ht olanlar softcam ve udb işini ht yi kapatmadan yapamazlar cihaz ve editör kilitlenir daha fazla denemede ise cihaz resetlenir
                        Örnek isterseniz ben ht yi kapatmadan bu işlemleri yapamıyorum ve ht si olanlar ozaman başka bilgisayarda devam saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X