• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey Dağıtıma Başladı...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yurtdışından sipariş ettim, bakalım ne zaman elimde olur. Wetek ana siteden...shop

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum yap

yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Yurtdışından sipariş ettim, bakalım ne zaman elimde olur. Wetek ana siteden...shop

türkiyede oturuyorsan yanlış yapmışsınız bunlar elektronik cihazlar bazen sıkıntı çıkarabilir yazılımsal ve donanımsal olarak garanti çok önemli wetek 1 de de sorun yaşayan arkadaşlar olmuştu...yurtdışı ile önsipariş arsında 100tl gibi bir fark var...
      WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
      K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

bencede 200 tl için değmezbu işin desete var muhatap olana kişiler çok önemli bence
        MSN DURUMU::

Yorum yap

109.90 + 30 (kargo) = 139.90 euro 466tl yapıyor + gümrük vergisi + trt banrol 500 tl ye geliyor...önsipariş ile arasında 50 tl fark kalıyor gümrüğe takılmazsa 100tl fark kalıyor bence yurt dışından getirmeye değmez...

Yorum yap

Denizbank internet kampanyası var % 20 indirim. Onu kullandım. Yurtiçi yurtdışı farketmiyor.. 466 tl yerini 370 tl civarı ödedim.

Yorum yap

Denizbank internet kampanyası var % 20 indirim. Onu kullandım. Yurtiçi yurtdışı farketmiyor.. 466 tl yerini 370 tl civarı ödedim.

Denizbank indirimi ne demek

Yorum yap

Hala yurtdışı alım yolları aranıyor değmez bence.
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Anlamadım denizbank internet indirimi nedir ???

Yorum yap

Önsiparişin önemini bilip kaçırmayalım bence garantisiz cihaz peşimde macera aramanın anlamı olmaz arkadaşlar sonuçta hizmet destek veren firma cihaz satmaz ise işleri bozulursa siz desteği tamiri yardımı kimden bulacaksınız yada firma işi bırakırsa nolacak biraz mantıklı olup iş yapan insanlarıda koruyalım dikey ki herkesten farklıdır müşteri odaklı nerdeyse koca uydu camiasında tek firmadır ufak ve stabil o yüzden kendi ülkemizden alıp kendi insanlarımıza kazandırmakta ve onun karşılığında hizmet almaya devam etmek en doğrusu olur .
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Önsiparişin önemini bilip kaçırmayalım bence garantisiz cihaz peşimde macera aramanın anlamı olmaz arkadaşlar sonuçta hizmet destek veren firma cihaz satmaz ise işleri bozulursa siz desteği tamiri yardımı kimden bulacaksınız yada firma işi bırakırsa nolacak biraz mantıklı olup iş yapan insanlarıda koruyalım dikey ki herkesten farklıdır müşteri odaklı nerdeyse koca uydu camiasında tek firmadır ufak ve stabil o yüzden kendi ülkemizden alıp kendi insanlarımıza kazandırmakta ve onun karşılığında hizmet almaya devam etmek en doğrusu olur .
                      katılıyorum mach 1:yess:kay:kay:kay:

Yorum yap

Haklısınız

Yorum yap

Haklısınız evet. Ben sabırsız davrandım diye sipariş verdim wetek.com dan... beklemek daha iyi olur elbette. Türkiye desteği önemli..

Yorum yap

Haklısınız evet. Ben sabırsız davrandım diye sipariş verdim wetek.com dan... beklemek daha iyi olur elbette. Türkiye desteği önemli..

bizede hayırlı olsun demek düşer emin ol ki bu forumda çoğu sorunlarına cevap bulacaksın...

Yorum yap

Alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun.Ben biraz daha gelişmeleri ve E2 nin gelmesini bekleyeceğim.Şu an play 1 imajların çeşitliliği ve cihazı tanımamız açısından daha avantajlı geliyor bana.Ama play 2 yada 2s mutlaka alacağım cihazlardan biri olacak.Selamlar..

Yorum yap

Ben de biraz kurcalayıp P1 ile karşılaştıracağım. Gerekirse P1 ile takasa bile girerim diye düşünmedim değil bugün. Ama Elec işini çözerim ve asla dönmem diye umut ediyorum. ozkaradag ustam sağolsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X