• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextStar YE 12500 FTA

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NextStar YE 12500 FTA

next YE 10000 cihazımı sattım yerine
    nextstar YE 12500 FTA aldım
    buna ne yazılım atılır ben sanırım aynı olması gerek yanlışmı
    saygılar

10000 den büyük... olsa olsa abisidir... ama sakın ikisine de aynı muameleyi çekme... ama 10000 i sattığın için avantajlısın... keşke almadan önce siteyi bir gezseydin öyle alsaydın....

Yorum yap

ykdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      10000 den büyük... olsa olsa abisidir... ama sakın ikisine de aynı muameleyi çekme... ama 10000 i sattığın için avantajlısın... keşke almadan önce siteyi bir gezseydin öyle alsaydın....
      benim 4 üncü cihazım 3 çocuk var
      ben cıs süper plus u kullanıyom
      5 tv var hastasıyım işin
      100 ytl 10000 in verdim
      120 ytl peşin 12500 ü aldım

bu gün forumda mamele dediğini sordum ve buldum aynı işlem bunada oluyor ve 8500 e de oluyor

saygılar hayırlı geceler arkadaşım

Yorum yap

arkadaşlar aynı cihazlar sadece isim değişikliği oldu sevgili doktor forumda daha önceden bilgi verdi...
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı
          arkadaşlar aynı cihazlar sadece isim değişikliği oldu sevgili doktor forumda daha önceden bilgi verdi...

aldığı cihazla verdiği arasında hiç fark olmadığını satan niye söylemez nextstar yazısına 25 ytl ödetir bu gerçekten anlaşılmaz bir konu ..evet kenanında yazdığı gibi aynı cihazı almışsın arkadaşım ..
          Next&Nextstar
          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı
            aldığı cihazla verdiği arasında hiç fark olmadığını satan niye söylemez nextstar yazısına 25 ytl ödetir bu gerçekten anlaşılmaz bir konu ..evet kenanında yazdığı gibi aynı cihazı almışsın arkadaşım ..
            herkesten esnaf olmaz sadece iş yaparlar parakazanmak icin bilgi vermez bunlar çünki bilgileri yok hic bu konuda elektirikciler bile satıyor yakında büfelerde satılacak ekmek gibi
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

nerde satılırsa satılsın arkadaşlar şu forumda öğrendiğim bilgilerle gözüm kapalı istediğim nextti seçerim emeği geçen march1-tasırım-ekürel-teknaso-kenan_çıtak ve adını sayamadığım hocalarıma canı gönülden teşekkür ederim
              saygılar emegi geçen üstadlarıma

Yorum yap

nextten bizde vazgeçmeyiz... ama neden 10000 cihaz aynı özelliklerle 12500 veya başka bir ad altında yeni bir cihaz gibi satılıyor... 10000 e ne oldu? nesini beğenmediniz... amaç rakam yükseltmek değilde yeni yazılımlarla alıcı kitlesini mümkün olduğunca memnun etmek olmalı... tabii bence... rakam yükselt yeni yazılım ve destek verme oldumu şimdi... unutmadan bende de birçok next var... next7500 dapcı... next 10000xcı... next 8000 ve kyoto9900dcı+ amacım nexti kötülemek değil bu konuda yani yazılım konusunda yeterli desteğin olmasını istemek... ustalar aslında şu yazılım işinin nasıl yapıldığını bu konuda istekli olanlara mail yolu ile bilgi verse onlarda bu konuda markaya destek olsa daha iyi değilmi? örneğin ben bu konuda istekliyim... vaktimde var... ama olmaz.... ekmek bölünmez.... bekliyorum... nexte güvenim tam desteğim niye olmasın?

Yorum yap

nextten bizde vazgeçmeyiz... ama neden 10000 cihaz aynı özelliklerle 12500 veya başka bir ad altında yeni bir cihaz gibi satılıyor... 10000 e ne oldu? nesini beğenmediniz... amaç rakam yükseltmek değilde yeni yazılımlarla alıcı kitlesini mümkün olduğunca memnun etmek olmalı... tabii bence... rakam yükselt yeni yazılım ve destek verme oldumu şimdi... unutmadan bende de birçok next var... next7500 dapcı... next 10000xcı... next 8000 ve kyoto9900dcı+ amacım nexti kötülemek değil bu konuda yani yazılım konusunda yeterli desteğin olmasını istemek... ustalar aslında şu yazılım işinin nasıl yapıldığını bu konuda istekli olanlara mail yolu ile bilgi verse onlarda bu konuda markaya destek olsa daha iyi değilmi? örneğin ben bu konuda istekliyim... vaktimde var... ama olmaz.... ekmek bölünmez.... bekliyorum... nexte güvenim tam desteğim niye olmasın?
                  zenginlikten kimse şikayetci olmaz be arkadaşım
                  yazılımı diyorsun 8500 cı 10000 ve 12500 aynı yazılım atılıyor fiyat diyorsun 12500 yüksek fiat değil
                  he şu olur yeni buişe başlayan arkadaşlarımıza seçenek bol olduğundan karışıklık olur
                  e burasıda NEXT mektebi başka sorun kalmaz

hayırlı çalışmalar

Yorum yap

sevgili dostum doğru diyorsunuz benim zamanım olmamasına rağmen 10000 lere destek olsun diye elimden geleni yapmaya hazırım ..bencede bu cihazlar az satılmadı hala benim elimde var satıyorum ama bu cihazların dışında tps leri açmayan cihaz kalmadı ustalarımız bu yazılım işini bizlere havale edebilirler ben destek olsun diye öğrenmek içinde hazırım tabiki benide ustalar az çok tanıyorlar 12 yıldır next le birlikteyim açıkçası 10000 lerin dışında destek verilmeyen cihaz yoktur..buda beni rahatsız ediyor...herkes pahalı cihaz almak zorunda degildir...
                    selamlar iyi çalışmalar..

next ye 2000 x plus

Yorum yap

arkadaşlar nextte fakirede zenginede cihaz var
                      120.00 ytl den başlıyor zenginlik derken çeşit zenginliğinden bahsettim
                      saygılar

Yorum yap

kalitenin fiyatı yoktur...

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı

biliyorum arkadaşım
                          şimdi 2005 le 2007 aynımı
                          2007 iki yaş genç

Yorum yap

@usb kardeş ikiside aynı kullandıkça işlemcisinden bişey eksilmiyoki hepsi yerinde duruyor araba değilki kilometre yapsın...
                            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

ya görünüm eskiliği yenisi

saygılar üstad

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X