• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 SUPER HDTV 29.07.2009 SSSP Support Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

puzzle988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soğutucu gücünü direkt uydu alıcısı USB sinden alıyor.
    Teşekkürler .

Yorum yap

ewet cihazlarda aşırı ısınma var ileride arızaya sebebiyet vericek fabrikanın ARGE çalışanları bu durum için çözüm üretmesi lagzım ya harici birşey yada yazılımsal (tabi oluyorsa) hemde en kısa zamanda

Yorum yap

Arkadaşlar birkaçgündür dikkatimi bir şey çekti.CCcamd servere bağlandıktan belli bir süre sonra kanalları açmamaya başlayınca alan ayarlarına girip ping atmaya çalışıyorum ama cihaz nete çıkamıyor %100 lost diyor.Arka anahtardan aç kapa işe yaramıyor modemi resetlremekta işe yaramıyor.Modemin arkasıncan cihazın lan kablosunu söküp taktıktan sonra nete cıkıyor.Bu birkaçgündür benim yaşadığım bir olay sadece bilgi amaçlı yazdım.Başka bu tür sorun yaşayanlar varsa modemden lan kablosunu söküp takarak bu sorunu çözebilirler.

Saygılar
        I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
        YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
        2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
        Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

arkadaşlar selam dün bu yazılımı attım esatasız 2000 hdtv receıverım var.turksat hotbırd sırıus ve w3 seyrediyorum.Bu yazılım bana gereksiz herhalde çünkü thor 1 izleyenler yüklesin yazıyormuş görmedim ben.Sorum şu bu yazılımı attım ve garip birşey oldu modül ile yasal dt kartımı okumasına rağmen gömülü modülde kartı okumuyor.Yazılımdan mıdır yoksa başka birşey mi yapmam lazım ustalara saygılarımla iyi akşamlar

Yorum yap

emeği gecenlere tesekkürler-Uydu Alıcısı: YE2000 cıs s plus-YE9950 CIS.2000 SUPER HD TV-- 9000 XCAMULTRA...

Yorum yap

Levoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Arkadaşlar birkaçgündür dikkatimi bir şey çekti.CCcamd servere bağlandıktan belli bir süre sonra kanalları açmamaya başlayınca alan ayarlarına girip ping atmaya çalışıyorum ama cihaz nete çıkamıyor %100 lost diyor.Arka anahtardan aç kapa işe yaramıyor modemi resetlremekta işe yaramıyor.Modemin arkasıncan cihazın lan kablosunu söküp taktıktan sonra nete cıkıyor.Bu birkaçgündür benim yaşadığım bir olay sadece bilgi amaçlı yazdım.Başka bu tür sorun yaşayanlar varsa modemden lan kablosunu söküp takarak bu sorunu çözebilirler.

Saygılar

Bendede aynı sorun su sekilde mevcut .. Server ın acamadıgı bi kanala geldiğimde,, sonrasında hic bir kanal calısmıyor ,, fta lar dahil..arkadan acıp kapatmak durumnda kalıyorum.. sanıyorum ısınmadan dolayı bır problem bu

Atlanta HD BOX PVR
              Next 2000 HDTV
              Next 2000 CIS Super Plus
              Digitürk Plus
              Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

keremtgm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bendede aynı sorun su sekilde mevcut .. Server ın acamadıgı bi kanala geldiğimde,, sonrasında hic bir kanal calısmıyor ,, fta lar dahil..arkadan acıp kapatmak durumnda kalıyorum.. sanıyorum ısınmadan dolayı bır problem bu
                Açıkçası ısınmayla ilgili olacağını hiç sanmıyorum.Bu sihaz öncedende aynı şekilde ısınıyordu.Yeni bi şey değil bu.Nevcamd da böyle bi sorun olmadığına göre CCcam yazılımının bug larından biri olabilir.Sonraki yazılımlarda çözüleceğini düşünüyorum.
                Saygılar
                I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
                YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
                2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
                Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

dün ilk defa cccam server denedim,
                  mach1 hocanın serverinden tek farkı bazı kanallar için biraz beklemek gerekiyor.
                  Gerisi süper.
                  Teşekkürler üstadlar

Yorum yap

uysals Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    dün ilk defa cccam server denedim,
                    mach1 hocanın serverinden tek farkı bazı kanallar için biraz beklemek gerekiyor.
                    Gerisi süper.
                    Teşekkürler üstadlar
                    ama herşeye rağmen CCcamd server newcamd kadar seri ve stabil değil artı nds türünde hala mozaik devam ediyor,sanırım piyasada şu an için en iyisi Mach1 server ,cccamd üyeliğim bitsin bende geçeçeğim
                    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

fbservet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ama herşeye rağmen CCcamd server newcamd kadar seri ve stabil değil artı nds türünde hala mozaik devam ediyor,sanırım piyasada şu an için en iyisi Mach1 server ,cccamd üyeliğim bitsin bende geçeçeğim
                      kesinlikle ondan şüphem yok, üyeliğimi yeniledim

Yorum yap

fbservet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Servet hocam,, ama bu mozaiklenme bende sadece videoguard larda oluyor...burda bı sıkıntı var.. bır sonrakı yazılım nds ye agırlık vermelı dıye dusunuyorum..

sanıyorum herkeste aynı sorun var...sadece bu sifreleme sisteminde

Atlanta HD BOX PVR
                        Next 2000 HDTV
                        Next 2000 CIS Super Plus
                        Digitürk Plus
                        Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

Servet hocam,, ama bu mozaiklenme bende sadece videoguard larda oluyor...burda bı sıkıntı var.. bır sonrakı yazılım nds ye agırlık vermelı dıye dusunuyorum..

Mozaiklenme, sadece Next serilerine has bir sorun değil, diğer tüm nete bağlanan cihazlarda da varolan genel bir sorundur ve bu sorun ne cihazların yazılımı ne de donanımıyla ilgili değildir. Sorun tamamiyle NDS şifreleme sisteminin net üzerinden yapılan paylaşımı engellemek üzere almış olduğu bir önlemdir.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Mozaiklenme, sadece Next serilerine has bir sorun değil, diğer tüm nete bağlanan cihazlarda da varolan genel bir sorundur ve bu sorun ne cihazların yazılımı ne de donanımıyla ilgili değildir. Sorun tamamiyle NDS şifreleme sisteminin net üzerinden yapılan paylaşımı engellemek üzere almış olduğu bir önlemdir.
                            hocam sagol acıklma için ,, ama dreambox sahıplerınde olmuyor..kendim gördüm bunu..

yinede bilgi için teşekkürler ,, bilmiyordum

Atlanta HD BOX PVR
                            Next 2000 HDTV
                            Next 2000 CIS Super Plus
                            Digitürk Plus
                            Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

Dreambox dm 800 de aynı serveri test ettim her ne kadar 2000 oranla iyi olsada ondada sorun oldu özellikle HD lerde ama yeni yazılımlarda sorun düzelir tahminim cünkü bir önceki yazılımda bundan daha iyi idi durum ayrıca nagravizyon türünde asıl sorun bizde hiç açmıyor hipsat uydusunu serverim kapsamasına rağmen izlyemiyorm.
                              2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

selam arkadaşlar hocalarım ben servere katılmak istiyorum ben yeniyim kusurum varısa afola bende next 2000 ye cıs super pulus usbli cihaz var yalnız arkasında ınternet girişi yok nasıl paylaşın alabilirim vepaylaşım alırsam bilgisayar açıkmı olması lazım bana bukonuda yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi akşamlar tşkler........

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X