• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Seri KeyEditörü [Türkçe]

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

LORD_KING Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım TPS bin dosyasını ne usb ile nede loaderle yükleye miyorum.
    çünkü usb den attığım zaman cihaz ke.y güncellendi diyor ama donup kalıyor yeniden arkadan kapatıp açmak zorunda kalıyorum ve TPS kanallarının üzerine geldiğimde (yeşil tuşa basmıyorum sadece bekliyorum) ise fiyasko açmıyor loaderle ise hiç atamıyorum geçersiz dosya diyor sizler nasıl yükleyip izliyorsunuz ben merakediyorum doğrusu
    Esas fiyasko olan sizin forumu araştırmadan, bilmeden yazmanız olmuş. Heryerde yazılıyor/çiziliyor atmaya çalıştığınız Tps.bin dosyası 25 Haziran veya 30 Haziran 2008 yazılımılıyla uyumludur diyerek.
    Ayrıca sorduğunuz soruların bu konuyla bir ilgisi bulunmamaktadır.

Yorum yap

teşekkürler arkadaşım ellerine sağlık.

Yorum yap

*** editörü

ben *** editöründen tps bin dosyası indiriyorum fakat tps leri açmıyor tps ler açılmıyormu saygılerımla

Yorum yap

bahcıvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ben *** editöründen tps bin dosyası indiriyorum fakat tps leri açmıyor tps ler açılmıyormu saygılerımla

Merhabalar,
          Sayın Bahcıvan,
          Sorduğunuz konu bu topiğe ait değil. Lütfen sorularınızı ilgili konu başlıklarının altına yazınız. Ama yinede bu vesile ile sorunuza cevap vereyim. TPS'ler uzun zamandan beri açılmıyor.
          Saygılarımla.
          "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

emeyi gecenlere tesekkürler

Yorum yap

selamlar tasarım üstadım bugün next 2000 dpcis super plus cihaz aldim )) cihazla ilgili softcam dosyasını indirdim iki tane dosya var içinde biri kdp uzandılı diğeri *** uzantılı kdp uzantılıyı cihaza attığımda içinde *** uzantılı olan ve *** uzantılı dosyanın içinde bulunan biss ve cv ******* de gelicekmi *** editör ile açtığımda yenile dedigimde bissleri görebiliyorum ancak cv ******* göremiyorum burda biraz kafam karıştı kdp uzantısını yükledigimde cv kanallarını seyredemiyecekmiyim her iki dosyayı aynı anda atabiliyormuyuz yada usb ye iki dosyayı da yüklesek ikisinide receivere yükliyebiliyormuyuz ikisinide kabul edermi denemedim konuya bir açıkmama getirirseniz sevinirim selamlar, saygılar.

Yorum yap

divemaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                selamlar tasarım üstadım bugün next 2000 dpcis super plus cihaz aldim )) cihazla ilgili softcam dosyasını indirdim iki tane dosya var içinde biri kdp uzandılı diğeri *** uzantılı kdp uzantılıyı cihaza attığımda içinde *** uzantılı olan ve *** uzantılı dosyanın içinde bulunan biss ve cv ******* de gelicekmi *** editör ile açtığımda yenile dedigimde bissleri görebiliyorum ancak cv ******* göremiyorum burda biraz kafam karıştı kdp uzantısını yükledigimde cv kanallarını seyredemiyecekmiyim her iki dosyayı aynı anda atabiliyormuyuz yada usb ye iki dosyayı da yüklesek ikisinide receivere yükliyebiliyormuyuz ikisinide kabul edermi denemedim konuya bir açıkmama getirirseniz sevinirim selamlar, saygılar.
                Her iki dosyayı da arka arkaya atabilirsiniz. Herhangi bir problem olmaz.

Yorum yap

Tesekürler Arkadasim Eline yüregine saglik

Yorum yap

teşekkürler üstad

Yorum yap

tşk....

kusura bakmayın ama ben link göremyorum. bendemi sorun var yoksa mesaj da mı problem var....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X