• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 super HDTV kendiliğindoen bozuldu.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 super HDTV kendiliğindoen bozuldu.

Arkadaşlar Next 2000 super HDTV zaman zaman kapanıyordu. arkadan aç kapa aç kapa zoraki çalışıyordu. şimdi ayni şekilde kendini kapattı. kırmızı ışık sürükli yanıyor. aç kapa tık yok. bazen açılırken sadece"BOOT" yazıyor açılmıyor.neyapmam gerek.

işlemcide sorun olabilir servise götürünüz

Yorum yap

gofil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar Next 2000 super HDTV zaman zaman kapanıyordu. arkadan aç kapa aç kapa zoraki çalışıyordu. şimdi ayni şekilde kendini kapattı. kırmızı ışık sürükli yanıyor. aç kapa tık yok. bazen açılırken sadece"BOOT" yazıyor açılmıyor.neyapmam gerek.
      Cihaz garantiliz zaten servise gönderin hallolur...
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Ben de de bazen setting siliniyoor hiç bir uydu ortada yokk

yeniden taratıyorumm ..

sorun bitmiyor bu HD cihazlarda...kitlenmeler.. vs....
        Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Team Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Ben de de bazen setting siliniyoor hiç bir uydu ortada yokk

yeniden taratıyorumm ..

sorun bitmiyor bu HD cihazlarda...kitlenmeler.. vs....
          bendede newcamd alanına bağlanıyor ama cihazın elektriği kesilip yani kapatılıp açıldığında port gidiyor yeniden alan ayarlarından ayarlamak gerekiyor birde önceki yazılımda kanallar siliniyordu haftada bir....

Yorum yap

sl arkadaşlar foruma yeni üye oldum MACH 1 hocam bana server üyelik ve fiyat hakkında bilgi verirse sevinirim şimdiden teşekkürler
            Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
            Bernard Shaw

Yorum yap

mervan65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sl arkadaşlar foruma yeni üye oldum MACH 1 hocam bana server üyelik ve fiyat hakkında bilgi verirse sevinirim şimdiden teşekkürler
              pm at kendisine

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X