• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek Play - WeTekOS 1.1.8

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

merhaba bu 3 doyyayinin oldugu link varmi acaba bu dosyayi indirdim suan wetek theater uygulamasi yok cihazda.

Yorum yap

Tüm WeTek Play Droid sürümlerinde W-Theater uygulaması standart olarak gelir, yanlış yere bakıyor olmayasınız.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Tüm WeTek Play Droid sürümlerinde W-Theater uygulaması standart olarak gelir, yanlış yere bakıyor olmayasınız.

Sevgiler...
        Bir tuhaflik oldugu kesin hocam . Cihazi ikinci el aldim cihaz , hantal diye acaba yazilimda sorunmu var diye . İlk sayfadaki link teki dosyayi indirip recover den yukledim. Cihaz acildi kurulum yaptim cihaz acildi. Tv iconuna basinca wetek cloud aciliyor direk . Uygulamalarda da gozukmuyor uygulama. Komple tum dosyalari tekrardan kurmak istiyorum . Eyer mumkunse.

Saygılar.

Yorum yap

Tv iconuna basinca wetek cloud aciliyor direk .
          Sorun burada, 2 seçenek olmalı açılınca, Theater ve Cloud diye.

Fabrika Ayarlarına Resetlesene bir, bakalım ne olacak.

Sevgiler...

Yorum yap

Sorun burada, 2 seçenek olmalı açılınca, Theater ve Cloud diye.

Fabrika Ayarlarına Resetlesene bir, bakalım ne olacak.

Sevgiler...
            tamam hocam tekrar indirip yeniden kurdum suan theater geldi . hocam enigma2 de atv imajda kendi kumandasini eksiksiz kullanirken , plide ayarlardan secmeme ragmen renk tuslari olmuyor onereceginiz birsey varmi acaba.

Yorum yap

Sanki onun için WeTek Play Enigma2 bölümünde konusu vardı, oraya bir bak.

Sevgiler...

Yorum yap

Mrb arkadaşlar wetek play kanal listesini nereden indirebilirim ve dream edit ile en kolay nasıl yükleme yapabilirim yazılımı yükledim ama TV ye giremiyorum

Yorum yap

Salman abi fabrika ayarlarına getirip tuneı ayarlayıp çık, yani taratma.
                  Sonra Dreamset ile kanal listesini atıp cihazı yeniden başlat.

Sevgiler...

Yorum yap

bi önceki sürümü iğneli yöntemle yüklemeye çalışıyorum hata alıyorum ... sebebi nedir ?

Yorum yap

Wipe-data clean yapıyor musun dost?

Sevgiler...

Yorum yap

Wipe-data clean yapıyor musun dost?

Sevgiler...
                        Bunu nasıl yapabilirim kardeşim biraz açıklar mısınız

Yorum yap

salman003 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Bunu nasıl yapabilirim kardeşim biraz açıklar mısınız
                          salman kardeş burayı takip et herşeyi göreceksin ne nerede
                          http://www.wetekforums.com/v/index.p...lay-14-03-2016
                          Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
                          Sorumluluk alınmaz
                          .
                          Saygılar

Yorum yap

Hocam Saygılar 1.1.8 Yükledim Kanal taramasından sonra çok kısa bir görüntü geliyor bir mesajdan sonra görüntü kaybolup ses kanal sesi geliyor ses var görüntü yok tekrar bastığımda görüntü gelip kayboluyor ses var. Birde Hocam Wetek Account Oturum Açılmıyor Hic bir tepki vermiyor.

Yorum yap

yakp Nickli Üyeden Alıntı
                              Hocam Saygılar 1.1.8 Yükledim Kanal taramasından sonra çok kısa bir görüntü geliyor bir mesajdan sonra görüntü kaybolup ses kanal sesi geliyor ses var görüntü yok tekrar bastığımda görüntü gelip kayboluyor ses var. Birde Hocam Wetek Account Oturum Açılmıyor Hic bir tepki vermiyor.
                              @yakp kardeş aynı sorunları bende yaşadım kendimden örnek vereyim bu linki http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=71020 incele
                              çözüme ulaşırsın kanal taratması yaptıysa Dreamset editör programını pcye kur
                              cihazı FTP ile pc bağlantısı yap dreamset editör ile bağlantısını sağla önce cihazdan kanalları editöre aktar düzenlemeyi yaptıktan sonra dreamset editör yardımıyla kanalları cihaza gönder kesin çözülecektir ama verdiğim linki muhakkak
                              incele forunda bu tür sorunların güzel anlatımları var ve hepside çözülmüş vaziyette

saygılar
                              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bülent56.kardeşim Uyduyu tarayıp direk kanallar cıkmazmı eskisigibi dreamset editör olmadan olmuyormu bu 1.1.8 yazılımdamı sorun var acaba wetek oturumda açılmıyor .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X