• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 3.Pvr 16.11.2007 Test Yazılımları Hakkında Görüş ve Öneriler.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Eskiye neden döndünkü yeni ilede açık işte hiko
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hocam yarın tekrar deneyeyim artık geç oldu kusura bakma senide rahatsız ettik bu saate kadar.çok teşekkürler iyi geceler
      Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Cısta taradım key dosyası attım polsat açık d+ açık srg açık jetix açık şu an ..
        slm hocam öncelikle yazılım için teşekkürler uzman ve ekurel arkadaşların softcamında premiere d + açmadı sizin key dosyasını attım çalışıyor ve bilginize ve kolay gelsin

Yorum yap

• qommagene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Mach hoca ileri geri özelliği gerçekten harika bir özellik ama keşke eski next 2000 deki gibi program listesini görüntülerken seçici ibre her zaman üstte kalsa ör.10 nar 10 nar atlarken ibre üstte olacağına bazen altta bazen ortada kaliyor...Başarılar...
          hocam yazılımlar için çok teşekkurler hocam gommagene nın dedıgı gıbı seçici ibre her zaman üstte kalamazmı
          next 2000 cıs sp

Yorum yap

• Dün akşam yazılımı yükledim,@uzman ve @ekurelin dosyalarının ikisini'de denedim,softcamkey'le açabildigimiz yayınların hepsi açıktı,Bu işlemi hem com'dan hemde usb den atarak denedim,sorun yok.
            Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

• ellerıne saglık hocam

Yorum yap

• yazılım icin cok tesekkurler , yalnız bir sorun hala cozulemedi.....kanal bilgilerini masa ustune alıp tekrar yukleyemiyoruz......bu sorunu cozmenizi rica ediyorum.....her program yukleyiste luzumsuz saydıgım 600 kanalı silmek ve yeniden kanal yerlestirmek cok zor......lutfen bu konuyu cozermisiniz.....8000 xcam da bu cok rahat idi......insallah 2000 cıssuperplus icin de yaparsınız......tesekkurler

Yorum yap

• Üstad,
                  Yeni yazılımı yükledim, eskisoftcam ile polsatları açmadı, verdiğin softcami atınca onlarda açıldı,(USB den) velhasıl şu an herşey mükemmel.
                  Ellerine sağlık. Emeklerinize TŞK yetmez ama elimizden o geliyor.
                  TEŞEKKÜRLER...

Yorum yap

• ellerın saglık ustat

Yorum yap

• sağol hocam.gecenin köründe bile maaşallah vızır vızırsın
                      elin kolun gözlerin dert görmesin.
                      :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

• emeği geçenler sağolsun

Yorum yap

• teşekkürler usta eline sağlık
                          Next 2000 CIS Super Plus - Dreambox 500 s
                          Next 2005 DCI ( 12.c1.a5)
                          90 lık çanak Türksat
                          120 lik çanak Astra 19 - Hotbird - Sirius

Yorum yap

• Ellerine sağlık hocam...
                            NEXT 2000 HD + NEXT 2000 HD E-SATA + NEXT 2000 CIS SUPER PLUS

Yorum yap

• teşekkürler usta ellerine sağlık.

Yorum yap

• Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X