• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OSCam WeTek Play2 [11704]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• crazyturk işleri bayağı yoğun olduğundan dolayı dönüş yapamıyıor bazen geceleri bile çalışıyor
    MSN DURUMU::

Yorum yap

• yergun_002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      crazyturk işleri bayağı yoğun olduğundan dolayı dönüş yapamıyıor bazen geceleri bile çalışıyor
      :nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::n ono:

crazyturk arkadaş ıle sınırlı degılkı.

bu cıhazı kullanıpta nand da androıd oldugu vede oscam kullanan bırçok arkadaş oldugu halde,hıçbır dostum tanberg çalışıp çalışmadıgını belırtmıyor.benım sıkıntım bu.

wetekplay 2 andorıdde tanberg açıyormu açmıyormu.bu kadarmı zor nand a dönup denenmesı.
      ben yapamadım açamadım yayınları.hıç kımsede açamadımı bılmem gereken bu.

cıhazda mı sıkıntı oscam versıyonundamı onu bılelım sadece..teşekkurler

:nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::n ono::nono::nono:
      WETEK Play 2 4K
      Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        :nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::n ono:

crazyturk arkadaş ıle sınırlı degılkı.

bu cıhazı kullanıpta nand da androıd oldugu vede oscam kullanan bırçok arkadaş oldugu halde,hıçbır dostum tanberg çalışıp çalışmadıgını belırtmıyor.benım sıkıntım bu.

wetekplay 2 andorıdde tanberg açıyormu açmıyormu.bu kadarmı zor nand a dönup denenmesı.
        ben yapamadım açamadım yayınları.hıç kımsede açamadımı bılmem gereken bu.

cıhazda mı sıkıntı oscam versıyonundamı onu bılelım sadece..teşekkurler

:nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::n ono::nono::nono:

Oscam APK versiyon yüklendiği zaman çalışıyor ama tandberg çalışmıyor onun içinde bir düzenleme yapılması lazım Libreelec te tandberg çalışıyor

saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Droid için verilen Oscam sürümünün yükseltilmesi gerek, olay bu.

Sevgiler...

Yorum yap

• audi06_19 Nickli Üyeden Alıntı
            oscam-1.20-unstable_svn11315-arm-linux-androideabi
            Bu dosyayı oscam web arayüzünden script ile güncelleyebilirmiyiz?
            El ile değiştirdiğin zaman kabul etmiyor ve varssayılan dosya yeniden yükleniyor.

Yorum yap

• BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı
              bakabıldınızmı ustad..yyy:
              En sonunda droidi bugün kurdum ve Tanbergler çalışıyor.Bu oscamı "OSTool2_11213.apk" kurun depoda var."mnt/sdcard/config" içine gerekli dosyaları atın tanbergler okeydir.
              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• @crazyturk dediklerinizi harfiyen uyguladım ama benim cihaz başarısız

saygılar
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  En sonunda droidi bugün kurdum ve Tanbergler çalışıyor.Bu oscamı "OSTool2_11213.apk" kurun depoda var."mnt/sdcard/config" içine gerekli dosyaları atın tanbergler okeydir.
                  sayınhocam cihaxzın depo damı yoksa forum damı hangi depodan nasıl indirecez saygılar

Yorum yap

• http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...ool2_11213.zip

Yorum yap

• Rar içindeki dosyayı çıkartın.APK dosyasını wetek'e atıp kurun.Sonra config dosyasının içindeki dosyaları "mnt/sdcard/config" veya "storage/emulated/0/config" içine atın ve ana menüden oscama start verin.

http://s3.dosya.tc/server10/vzz0oo/O...11213.rar.html
                      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        @crazyturk dediklerinizi harfiyen uyguladım ama benim cihaz başarısız

saygılar
                        Benim cihazda da çalışmadı

Yorum yap

Rar içindeki dosyayı çıkartın.APK dosyasını wetek'e atıp kurun.Sonra config dosyasının içindeki dosyaları "mnt/sdcard/config" veya "storage/emulated/0/config" içine atın ve ana menüden oscama start verin.

storage/emulated/0/config ve

ee36bin dosyası değişimi yeterlı oldu..

hepsı açık şuanda

zahmet verdık ustad.

droıdde kalıp gelışımıne katkıda bulunmak dıleklerımle..
                          WETEK Play 2 4K
                          Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            storage/emulated/0/config ve

ee36bin dosyası değişimi yeterlı oldu..

hepsı açık şuanda

zahmet verdık ustad.

droıdde kalıp gelışımıne katkıda bulunmak dıleklerımle..
                            Kodide kalacağım.Ara sıra droid.

Yorum yap

Rar içindeki dosyayı çıkartın.APK dosyasını wetek'e atıp kurun.Sonra config dosyasının içindeki dosyaları "mnt/sdcard/config" veya "storage/emulated/0/config" içine atın ve ana menüden oscama start verin.

yol yordam sizin yazdığınız gibi yapıyorum ayarlar oynamadan sadece oscam a
                              start verdim açılmadı internetten bir ayar yapmamız gerekiyormu (benim cihaz rotsuz ondanmıdır acaba)

saygılar

Yorum yap

• root olmakla ilgisi yok.Herhangi bir ayarada gerek yok.Apk yı kur içindeki config klaöründeki dosyaları yukarıda yazdığım yerlere gönder oscamı yeniden çalıştır veya restart yap açılacaktır.Kanal frekansları 12461 olanlar.Yanlış frekanslardaki kanallara bakmayın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X