• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden film-dizi sıkıntısı çekerdik şimdiyse altyazı derdimiz oldu.

Güncel yabancı dizi bölümlerinin altyazısını bulamaz oldum, akıl verin dostlar ne yapalım?

Sevgiler...
    biraz altyazısız izle az çok ne demek istediklerini anlarsın çok geçmeden ingilizceyi sökersin
    WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
    K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• İyi günler xorion üstat user ve pass gönderebilirmisiniz.Elinize sağlık
      Teşekkürler.

Yorum yap

• Arkadaşlar;

Maalesef sadece Wetek kullanıcılarına user ve pass veriyorum.

Ozkaradag;

Benim eklentiden izlersen zaten altyazılıdır, gerçi bunu bildiğini de biliyorum ama altyazı eklentilerinde yani divxplanet ya da opensubtitle de yoksa bulmak zor.

Hem sen dizi izlemeye vakit buluyor musun?

Yorum yap

• Valla üstat herkes gece tavşan seyrederken ben dizi seyrediyorum.

Biliyorsun 40dk ile 1 saat arasında oluyor, onun için iyi oluyor.

Bizim diziler mübarek 180dk ama hani özet veriyorlar ya demek ki o özet yetiyor ama işte millet seyrediyor.
          Bir de tavşan sürümü var bunun, 15dk süre için 30-40dk uzayanlar var ki yuh diyorum.

Neyse derinlere daldık, çıkalım yüzeye.

Sevgilerimle...

Yorum yap

• Ben user passımı unuttum tekrar alabilirmiyim
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Ben user passımı unuttum tekrar alabilirmiyim
              Gönderdim ama eklenti güncel değilse mutlaka güncelleyin.

Son sürüm 1.1.1 dir.

Yorum yap

• Eline sağlık xorion.
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• bu kodiden biraz uzağım o yüzden sormak istediğim birşey var usta. uydu alıcısında gdoc/drive linkleri sorunsuz çalışıyor ki çok çok iyi bir izleme seçeneği bence fakat bilgisasyarda çalışmıyor bir türlü.kodide senin sisteminle eklenen linkleri çalıştırmak için herhangi bir özel ayara veya addons kurmaya gerek var mı?

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bu kodiden biraz uzağım o yüzden sormak istediğim birşey var usta. uydu alıcısında gdoc/drive linkleri sorunsuz çalışıyor ki çok çok iyi bir izleme seçeneği bence fakat bilgisasyarda çalışmıyor bir türlü.kodide senin sisteminle eklenen linkleri çalıştırmak için herhangi bir özel ayara veya addons kurmaya gerek var mı?
                    Örnek linkler verirsen kontrol edebilirim..

Yorum yap

• usta bunun uygulamayla ilgili bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum dediğim gibi aynı linkler uydu alıcısındaki sistemde sıkıntısız çalışıyor.kodide milyon tane ayar var uydu alıcısında olup bilgisayarda olmayan ayar nedir onu bulamadım.ama illa örnek diyorsan

dünya sineması kuşağı/unutulmaz filmler/American Honey

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        usta bunun uygulamayla ilgili bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum dediğim gibi aynı linkler uydu alıcısındaki sistemde sıkıntısız çalışıyor.kodide milyon tane ayar var uydu alıcısında olup bilgisayarda olmayan ayar nedir onu bulamadım.ama illa örnek diyorsan

dünya sineması kuşağı/unutulmaz filmler/American Honey
                        Şimdi pc Kodi de denedim gayet güzel açılıyor Google Docs linklerin. Sen 1.1.1 sürümünü mü kullanıyorsun bir de eski url resolver falan mı var..

Kodi için özel ayar falan da gerekmiyor.

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Şimdi pc Kodi de denedim gayet güzel açılıyor Google Docs linklerin. Sen 1.1.1 sürümünü mü kullanıyorsun bir de eski url resolver falan mı var..

Kodi için özel ayar falan da gerekmiyor.
                          evet urlresolver den kaynaklanıyormuş güncelleyince sorun ortadan kalktı.sırf bu ıvır zıvır işler yüzünden enigma2 den kaçtım bunlarda da varmış en iyisi android sürümleri sanırım.

Yorum yap

• Android'te de aynı şeyler var, hem niye bu kadar dert ettin ki?

Oto-Güncelleniyor işte, bu ne E2'de ne de Droid'te var.

Sevgiler...

Yorum yap

• Kullanıcı adı ve şifre girilecek alanlar bende pasif giremedim bir türlü

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• Cihazı satıyormuşsun, üzüldüm adaş.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X