• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

KII Pro 4k Android uydu alıcı destek ve yardımlaşma bölümü...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaşlar yardımlarınız için çok teskkur ederim
    kör taramayla bütün kanallar çıktı fakat sanki ses kayması var 5 farklı kanalda baktım konuşmalarda konuşanın ağzı tepreniyor 1 saniye sonra ses geliyor bunu nasıl ayarlaya bilirim.

Yorum yap

okifioktay Nickli Üyeden Alıntı
      Ben kodiye seyirtürk eklentisini kurmak istedim ancak yüklenmiyor,sebebi hakkında bilginiz olabilirmi?
      kodiye ve android e sorunsuz kuruluyor seyirtürk ün kendi sitesinden indirip usb belleğe aktarın ve app installerden kurulumu yapın...
      WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
      K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

sahanne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar yardımlarınız için çok teskkur ederim
        kör taramayla bütün kanallar çıktı fakat sanki ses kayması var 5 farklı kanalda baktım konuşmalarda konuşanın ağzı tepreniyor 1 saniye sonra ses geliyor bunu nasıl ayarlaya bilirim.
        hangi kanallarda yapıyor ? silip tekrar yüklemeyi deneyin...

Yorum yap

Cevap için teşekkürler ses kayması kendi kendine düzeldi simdi sıra kodi ile uğraşmakta sagolun yardımlarınız için

Yorum yap

sahanne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Cevap için teşekkürler ses kayması kendi kendine düzeldi simdi sıra kodi ile uğraşmakta sagolun yardımlarınız için
            http://www.mach1digital.com/mach1for...5&d=1445371722
            bence bu repo dan başla xorion üstadın deposudur ne ararsan fazlasıyla var...
            nasıl kurulacağı burada yazıyor...
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65764

Yorum yap

enigma98 Nickli Üyeden Alıntı
              http://www.mach1digital.com/mach1for...5&d=1445371722
              bence bu repo dan başla xorion üstadın deposudur ne ararsan fazlasıyla var...
              nasıl kurulacağı burada yazıyor...
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65764
              Usta repository.Wetek_XMO-1.0.0 bu ismli bir dosya indirdim,repo eklentisi anladığım kadarı ile,bunumu K2 cihazın kodisine kurayım,önce soruyorumki,hata yapmayalım.
              ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
              ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

Tabiki kurabilirsin bu bir repo dur aradığıniz herşey vardır

Yorum yap

Merhaba arkadaşlar kanal ayarlarını yaptım yardımlarınız için çok teşekkür ederim
                  ama şimdi başka bi sorum var
                  KII pro ile gelen klavyenin üzerinde mikrofon deliği var fakat nereden aktif ediliyor yada hangi tuşa beraber basılı tutunca aktif oluyor bulamadım belki sizde de ayni klavyeden vardır diye sormak istedim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim klavyenin fotoğrafı altta.
                  https://i.hizliresim.com/G38lj3.jpg
                  Edit:birde artik saatler ileri geri alınmadığı için otomatik saatte saat ileri oluyor bazı uygulamalarda saat ayarı hatası veriyor manüel ayarda ise sorun çözülüyor fakat uydu alıcısını kapatıp açınca saat bozuluyor uygulamalar tekrar hara veriyor ne yapa biliriz çözümünü biliyormusunuz

Yorum yap

Arkadaşlar,k2 kutularınıza mkvod box sürümünü yüklemenizi önemle duyururum.Bu program,ustamız m.k ile birkaç arkadaş çalışması ile gerçekleşmiştir.
                    Seyirtürkün bir benzeridir ve mükemmel çalışmaktadır.Siz programı kurun,kanalların vs.yüklenmesi işini bana bırakın.
                    ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤

Yorum yap

sahanne Nickli Üyeden Alıntı
                      Merhaba arkadaşlar kanal ayarlarını yaptım yardımlarınız için çok teşekkür ederim
                      ama şimdi başka bi sorum var
                      KII pro ile gelen klavyenin üzerinde mikrofon deliği var fakat nereden aktif ediliyor yada hangi tuşa beraber basılı tutunca aktif oluyor bulamadım belki sizde de ayni klavyeden vardır diye sormak istedim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim klavyenin fotoğrafı altta.
                      https://i.hizliresim.com/G38lj3.jpg
                      Edit:birde artik saatler ileri geri alınmadığı için otomatik saatte saat ileri oluyor bazı uygulamalarda saat ayarı hatası veriyor manüel ayarda ise sorun çözülüyor fakat uydu alıcısını kapatıp açınca saat bozuluyor uygulamalar tekrar hara veriyor ne yapa biliriz çözümünü biliyormusunuz
                      Saati otomatik yapıp +3 yapın sorununuz çözülür

Yorum yap

k2 pro kendisi otomatik güncelleme yapıyormu?Yapıyorsa,nereden nasıl yaptıracağız?

Yorum yap

okifioktay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          k2 pro kendisi otomatik güncelleme yapıyormu?Yapıyorsa,nereden nasıl yaptıracağız?
                          maalesef yapmıyor yazılımı usb belleğe yada microsd card a yükleyip yapmanız gerekmektedir...

Yorum yap

enigma98 Nickli Üyeden Alıntı
                            maalesef yapmıyor yazılımı usb belleğe yada microsd card a yükleyip yapmanız gerekmektedir...
                            Arkadaşlar son yazılımın linkini verebilecek varmı?
                            Tabii yandeks olursa,daha iyi olur,kendi sitesinden indirilemediği,daha önce yazılmıştı.

Yorum yap

K2 pro için 29.10.2016 tarihli yazılım...

KII_PRO_DTV-ota-20161029.095815.V1031P3
                              https://yadi.sk/d/RskFmbIyy79ta

Yorum yap

Enigma98 ustam,Söylediğiniz Wetek_XMO-1.0.0 bu eklentiyi indirip cihazın sd kartına atıp,kodide zip dosyasından yükle yaptım.Buraya kadar tamam,ancak sonrasında ne yapılacağını ve nasıl aktif edip açabileceğimyeri bulamadım.Mach1 usta resimlerle göstermiş ama,wetek eklentisini bir türlü göremedim.
                                Yardımcı olursanız müteşekkir olurum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X