• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Başka forum reklam yasağı !!

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Başka forum reklam yasağı !!

Birkaç arkadaş bildirdi bazı üye arkadaşlar kendi forumlarına veya başka yerlere davet yapıyorlarmış araştırılıp gereği yapılacaktır yapan kişide forumdan banlanacak..
    Bu tarz mesaj veya davet alanlar bize kim olursa olsun bildirsin..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

uydu3405 banlandı bu tarz mesajları bildirmeyenlerece ceza verilecek ister yönetici ister üye olsun..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

- Eline sağlık

Yorum yap

kay:...........

Yorum yap

Beyler bir başka foruma davet etmek yalnış olur ama bir başka forumdan bahsetmek de sanırım yalnış olmaz değilmi??

örneğin ben yeri geldikçe Aybek in forumundan veya TF/DH den bahsederim veya şu foruma yazmöıştım v.s derim gibi şeyler de yasakmıdır?

bir de sizler bazı kişileri veya tipleri iyi tanırsınız bu alemde kim satıcı kim fake firma elemanı veya çakallık yapıyor v.s veya değişik nickler alarak forumlardsa iş tutan tipler v.s v.s

sanırım lafınız da bunlara olmalıdır?

Yorum yap

Aynen, dediğin gibi.

Yoksa o forumlara herkes girip çıkıyor, kimse de engellemez.

Sevgiler...

Yorum yap

Albani hocam, uzun zaman oldu nerelerdesiniz?
              Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
              DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

yaw bir şey dikkatimi çekti,TF den birisi veya bir yönetici v.s bizim Ayberk i Eşşek yapmış
                avatarında öyle göstermiş! ayıp olayını geçtim ama bu kadar terbiyesizlik görmedim!
                onu eşşek yapan herif acaba kendisini ne hale getiriyor acep!

forumların boku çıkmış maalesef böyle rezil tipler ve zihniyetler sebebiyle!

ve böyle işlerin hiç birisi yabancı forumlarda yoktur!

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Albani hocam, uzun zaman oldu nerelerdesiniz?
                  eskisi kadar forumlar da artık bulunmuyorum;hem tadı kalmadı hemde bana keyif vermiyor,zaten beni bilen bilir TF/DH den şutladılar! zaten bende böyle istemiştim,benim mesleğim "forumlardan şutlanmak" yawes:

size büyüğünüz olarak tavsiyem kimseye eyvallah demeyin! lafınızı da sakın esirgemeyin! yok beni BAN larlar veya CEZA verirler v.s diye de sakın düşünmeyin
                  doğru bildiklerinizi aynen bodoslama dalarak yazın gitsin+

Yorum yap

albanez Nickli Üyeden Alıntı
                    yaw bir şey dikkatimi çekti,TF den birisi veya bir yönetici v.s bizim Ayberk i Eşşek yapmış
                    avatarında öyle göstermiş! ayıp olayını geçtim ama bu kadar terbiyesizlik görmedim!
                    onu eşşek yapan herif acaba kendisini ne hale getiriyor acep!

forumların boku çıkmış maalesef böyle rezil tipler ve zihniyetler sebebiyle!

ve böyle işlerin hiç birisi yabancı forumlarda yoktur!
                    Çok büyük terbiyesizlik ve ahlaksızlık, orada olsaydım direk mudahale ederdim.

Üzüldüm şahsen, eskiden aynı ortamda bulunduğum kişilerden ve yine saydığım birisine bu tür hareketlerde bulunulması doğrusu çok iğrenç bir şey.

Bir insan gıcık olabilir, sevilmeyebilir ama asla insanlıkdışı muamelerde bulunamaz, bulunulmamalıdır.

Üzüldüm doğrusu...

Yorum yap

Doğrudur eski tadı kalmadı. Örneğin TF'de günde 7-8 sayfa mesaj olurdu, şimdi 2-3 sayfa zor oluyor. Bir çok kişi de yok zaten.
                      Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                      DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

uyducu3405 denen şahıs bir paylaşımımdan ötürü beni kastederek vatan haini dedi.o günden beri chat bölümüne yazmadım.hiç bir arkadaşda onu kınamadı.o yüzden cok sevdiğim dostlarıma bile yazmayı kestim.bazı kişilerin cirkin yüzleri sonra meydana cıkıyor maalesef.

Yorum yap

Chat bölümü çabuk geçtiği için çoğu kişi görmüyor ne yazıldığını baba.

Sen kendinden eminsen bu tür laflara takılma derim.

Biri sen şusun, busun dediğinde sen öyle mi oluyorsun, yooo, onun için çok alınıp da uzaklaşma derim.

Sevgiler...

Yorum yap

sevgili albani ve sevgili özkaradağ ; destekleriniz için tşkler..

Yaptıkları terbiyesizlik ve ahlaksızlığın sınırı maalesef yok..ben onların seviyelerine daha fazla inmeyeceğim , üstelik ortada konu da yok..yani durdurk yere kişiel bir egoyla beni banladılar , ben de bir daha bakamdım bile forumlarına..sadece kendi forumumda sebebini yazdım , kimsenin kafası karışmasın diye..Bir daha girmedim bile , terbiyesizler profilimdeki avatarı değiştirmişler..Allah kimseyi bu kadar ezik ve çaresiz yapmasın...

Firmalar reklam banneri de vermiyor artık onlara , ne yapacaklarını şaşırdılar..
                            "Efsaneler Ölmez,İmaj Değiştirir..!"

Yorum yap

Söyleyeceğim çok şey var da neyse ortalığı bulandırmayım şimdi.

Sadece Allah bildiği gibi yapsın diyorum.

Sana da tekrar geçmiş olsun Ayberk dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X