• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000-xcam az tv

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000-xcam az tv

Real Madrid - Manchester City maçına bu kanaldan bakan oldu mu.Yarınki GS maçı için soruyorum bende İdman tv açıktı ama bunu ne yaptıysam açamadım.Cihazı kullanıpta açık olanlar hangi yazılımı kullandıklarını ve nasıl ayar girdiklerini belirtirse cok sevinirim.

dark67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Real Madrid - Manchester City maçına bu kanaldan bakan oldu mu.Yarınki GS maçı için soruyorum bende İdman tv açıktı ama bunu ne yaptıysam açamadım.Cihazı kullanıpta açık olanlar hangi yazılımı kullandıklarını ve nasıl ayar girdiklerini belirtirse cok sevinirim.
    arakadaşım sen önce cihaza bi reset at sonrada kanallarını tarat birde bu kéy dosyasını yükla bakalım sonuç ne olaca ama cihaza mutlaka reset at bu arada cihazda emu açık olsun unutma

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arakadaşım sen önce cihaza bi reset at sonrada kanallarını tarat birde bu kéy dosyasını yükla bakalım sonuç ne olaca ama cihaza mutlaka reset at bu arada cihazda emu açık olsun unutma
      Arkdaşım atsam bile denemek için vakit yok malesef normalde şifresiz bana bu makinayı kullanıpta seyredebilen arkadaşlar yardımcı olabılir.Yoksa akşam maçı riske edemem dışarda seyredecem mecbur.Ayrıca bi cok forumda dosya aramama ragmen bulamadım sen nerden buldun bu dosyayı.next destek sitesi nextin kendi sitesimi öyleyse onların bi el atması lazım bu işe zaten başka cihazlar için güncellemeleri yüklemişler.

Yorum yap

dark67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkdaşım atsam bile denemek için vakit yok malesef normalde şifresiz bana bu makinayı kullanıpta seyredebilen arkadaşlar yardımcı olabılir.Yoksa akşam maçı riske edemem dışarda seyredecem mecbur.Ayrıca bi cok forumda dosya aramama ragmen bulamadım sen nerden buldun bu dosyayı.next destek sitesi nextin kendi sitesimi öyleyse onların bi el atması lazım bu işe zaten başka cihazlar için güncellemeleri yüklemişler.

sanada yaranılmıyor günlerdeir kimseden ses çıkmadı maden begenmiyon senbilirsin ozaman hadi sana iyi günler

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sanada yaranılmıyor günlerdeir kimseden ses çıkmadı maden begenmiyon senbilirsin ozaman hadi sana iyi günler
          Yardımcı olmaya calıştıgın için tşk ederim ama olamadın begenmekle ilgili bi durum degil bu cıhazı bilmiyosun kıl bi makina bana makinayla seyredip yardımcı olacak bi arkadaş lazım.

Yorum yap

Kanalla ilgili bilgilerin yazılıma editlenmesi gerekebilir,yinede problemi çözmüş olan arkadaşlar var ise yardımcı olurlar mutlaka size..
            Forum Kuralları

Yorum yap

Buradan devam edin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X