• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Turksat Frekans Listesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• emeğine sağlık.

fazla kafa karıştırmak istemiyorum ama bilgisayar desteği kullanabilen arkadaşlar için benim kullandığım yöntem hızlı ve etkili. tavsiye ederim.

yöntem olarak receiver a program, k.e.y. ve kanal listesi atmak için kullandığımız programları kullanabiliyoruz. receiver in tipine bağlı olarak bunların içerisinde muhakkak kanal editörü mevcut. ben kendi makinemde (next7500ci) bu yöntemi kullandım. editörde bütün tp ve kanalları sildim. ilk sıraya 12731 olmak üzere 1. mesajda verilen tp leri girdim. receiver e yükledim. NIT açık tarama yaptım. sinyali zayıf bir iki kanal dışında herşey O.K. atv sinyali seyredilemeyecek kadar düşük. oda benim için kayıp değil

Yorum yap

• cello64 Nickli Üyeden Alıntı
      emeğine sağlık.

fazla kafa karıştırmak istemiyorum ama bilgisayar desteği kullanabilen arkadaşlar için benim kullandığım yöntem hızlı ve etkili. tavsiye ederim.

yöntem olarak receiver a program, k.e.y. ve kanal listesi atmak için kullandığımız programları kullanabiliyoruz. receiver in tipine bağlı olarak bunların içerisinde muhakkak kanal editörü mevcut. ben kendi makinemde (next7500ci) bu yöntemi kullandım. editörde bütün tp ve kanalları sildim. ilk sıraya 12731 olmak üzere 1. mesajda verilen tp leri girdim. receiver e yükledim. NIT açık tarama yaptım. sinyali zayıf bir iki kanal dışında herşey O.K. atv sinyali seyredilemeyecek kadar düşük. oda benim için kayıp değil
      Dostum NTV paketini naptın ? NTV CNBE E ve e2 seyredebiliyormusun ?
      Dün gece NTV yi aradım, onlar bile birşey bilmiyorlar... Ne biçim iş anlamadım...
      Dedim ki kardeşim, millet sizin yayınlarınızı seyretmek istiyor seyredemiyor
      haberiniz var mı ? Türksat la bari bir temas kurun, sinyal alamıyoruz sizin frekanslarınızdan dedik... Adamın ohoooo umurunda bile olmadı diyor ki
      Beyefendi sizin gibi arayan belki 3 kişi var siz de 4.cüsüsünüz. ((
      Şaştım Kaldım... Yani benim cihazı ben 1 yıldır kullanıyorum, emu da attım
      yazılımda attım, tık demedi... Şimdi bir tek NTV paketini seyredemiyorum...
      Ustalar da pek ilgilenmedi bununla sanırım....
      Kaldık bir başımıza... Nasıl Seyredecez NTV paketi ? Tek sorun bu...
      Tümünü kör tarafa NIT tarama alıyor.. NTV paketi programları ise kanal listeye yazıyor ama sinyal yok görüntü yok...
      Birşey daha, Bu USTALARIN DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR DİYE BÜYÜK YAZIYORUM...
      tp LERİ BULUYOR YA PROMO FREKANSINDAN. Normalde TP listesini göstermiyor ama kumanda da sağ sol yapınca TP ler değişiyor...
      Bir sıkıntı var olabilir mi cihazda ?
      USTALARA SAYGI ile Sorulur...
      DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
      KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

• cebeci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Dostum NTV paketini naptın ? NTV CNBE E ve e2 seyredebiliyormusun ?
        Dün gece NTV yi aradım, onlar bile birşey bilmiyorlar... Ne biçim iş anlamadım...
        Dedim ki kardeşim, millet sizin yayınlarınızı seyretmek istiyor seyredemiyor
        haberiniz var mı ? Türksat la bari bir temas kurun, sinyal alamıyoruz sizin frekanslarınızdan dedik... Adamın ohoooo umurunda bile olmadı diyor ki
        Beyefendi sizin gibi arayan belki 3 kişi var siz de 4.cüsüsünüz. ((
        Şaştım Kaldım... Yani benim cihazı ben 1 yıldır kullanıyorum, emu da attım
        yazılımda attım, tık demedi... Şimdi bir tek NTV paketini seyredemiyorum...
        Ustalar da pek ilgilenmedi bununla sanırım....
        Kaldık bir başımıza... Nasıl Seyredecez NTV paketi ? Tek sorun bu...
        Tümünü kör tarafa NIT tarama alıyor.. NTV paketi programları ise kanal listeye yazıyor ama sinyal yok görüntü yok...
        Birşey daha, Bu USTALARIN DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR DİYE BÜYÜK YAZIYORUM...
        tp LERİ BULUYOR YA PROMO FREKANSINDAN. Normalde TP listesini göstermiyor ama kumanda da sağ sol yapınca TP ler değişiyor...
        Bir sıkıntı var olabilir mi cihazda ?
        USTALARA SAYGI ile Sorulur...
        dostum yeni verilen yazılımı yükledinizmi yeni yazılımdan sonra tekrar kanal taraması yapsanız iyi olur
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• dıgıturkun kanal listesi var fakat lig tv çıkmıyor frekansını yollarsanız sevinirim

Yorum yap

• cihat966 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            dıgıturkun kanal listesi var fakat lig tv çıkmıyor frekansını yollarsanız sevinirim
            11,492 v 30,000 w 3a uydusu
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              dostum yeni verilen yazılımı yükledinizmi yeni yazılımdan sonra tekrar kanal taraması yapsanız iyi olur
              Dostum Yeni yazılım derken, hmmmm şimdi baktım Yeni Yazılım çıkmış,
              yaf akşamdan akşama bakıyoruz unutmuşum, aslında 2 haftaya bir de bakarım ya aboneyimde yazılım kısmına ama mesaj gelmedi Neyse Yenisayfa
              dostum çok teşekkür ediyorum. gelişmelerden haberdar edeceğim...
              Yazılım yükleyince Promo dan şebeke mi taratayım yoksa tek tek TP mi gireyim
              ne önerirsin ?
              Selamlar
              DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
              KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

• cebeci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                yaf akşamdan akşama bakıyoruz unutmuşum, aslında 2 haftaya bir de bakarım ya aboneyimde yazılım kısmına ama mesaj gelmedi Neyse Yenisayfa
                ne önerirsin ?
                Selamlar
                yalnızca 12731 v 3333 seçin şebeke açık taratın

Yorum yap

• atv ntv

cebeci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ne önerirsin ?
                  Selamlar
                  bEN YENİ YAZILIMI YÜKLEDİĞİM HALDE NTV PAKETİ VE ATV'YE ULAŞAMIYORUM. ACABA NE YAPMALIYIM.

Yorum yap

• pdf formatında varmı? liste
                    Hiremco TurBo4K

Yorum yap

• emeğinize sağlık teşekkür ederiz

Yorum yap

• Gereksiz alıntı yapılmış, düzenlendi.

Yorum yap

• Gereksiz alıntı yapılmış, düzenlendi...

Yorum yap

• arkadaşlar bende 7500 fta var türksatta 1c yazıyor ve aynı kanallardan 2 tane çıkıyor frekanslarına bakıyorum farklı frekansları tp leri siliyorum arama yapıyorum yine çıkıyor ne yapmam lazım

Yorum yap

• bilgi için teşekurler

Yorum yap

• tşkr bu geniş bilgi için başarılarınızın devamı dilegiyle...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X