• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000xcam 1.1in 1.3 e dönüşümü

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• evgili tasarım,
    öncelikle çalışmalarınız için teşşekür ederim.
    uzun zamandır 8000 xcam cihazıma softcam atmıyordum 1.3 ver.
    bugun *** uzantılı softcami keyfly 1.2 ile attım ana tüm identler karışmış ve garip garip semboller oluşmuş.daha önceleri buna benzer bir sorun yaşayan dostların yazılarını aradım bulamdım.
    yardımcı olursanız sevinirim.
    sevgiler saygılar

not:imzamdaki 8000xcam plus ı kardeşime verdim şu an 8000xcam var.Onun için 8000xcam ile ilgili sıkıntımı tyazdım

Yorum yap

• pincir12345 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      kardeş benim uydu ingilizce menü oldu bunu nası türkçe yaparız teşekkürler
      Menüden Arapça seç düzelir.

cheky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      evgili tasarım,
      öncelikle çalışmalarınız için teşşekür ederim.
      uzun zamandır 8000 xcam cihazıma softcam atmıyordum 1.3 ver.
      bugun *** uzantılı softcami keyfly 1.2 ile attım ana tüm identler karışmış ve garip garip semboller oluşmuş.daha önceleri buna benzer bir sorun yaşayan dostların yazılarını aradım bulamdım.
      yardımcı olursanız sevinirim.
      sevgiler saygılar

not:imzamdaki 8000xcam plus ı kardeşime verdim şu an 8000xcam var.Onun için 8000xcam ile ilgili sıkıntımı tyazdım
      datkey kullan.

Yorum yap

• arkadaşım size minnettarım çok çok teşekkür ediyorum sizin sayenizde euro 2008 i izleyeceğiz +100 rep

Yorum yap

• ustam eline sağlık

Yorum yap

• lütfen yardım 8000 xcam cihazım versiyonu 1,1 di 1,3 e çevirdim ama şimdi yazılımı güncelleyemiyorum yazılım nasıl atabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

• kurtarma yazılımı sonrasında yeni yazılım yukleyınce ekran 401 de kalıyor. tekrar kurtarma yazılı atmak zorunda kalıyorum
              sebebı nedır ne yapmam gerekıyor?

Yorum yap

• kurtarma yazılımı sonrasında yeni yazılım yukleyınce ekran 401 de kalıyor. tekrar kurtarma yazılı atmak zorunda kalıyorum
                sebebı nedır ne yapmam gerekıyor?

Yorum yap

• benim cihaz v 2.0 yazıyo napmam gerek yardımcı olurmusunuz next 8000 x camplus

Yorum yap

• muhsin1980 Nickli Üyeden Alıntı
                    benim cihaz v 2.0 yazıyo napmam gerek yardımcı olurmusunuz next 8000 x camplus
                    Sizin kullandığınız cihaz serinin en yüksek boot versiyonuna sahip bir cihaz. Boot versiyonunu yükseltmek için boşuna zaman kaybetmeyin.

Yorum yap

• comportları nasıl degiştirebilir.Yardım ederseniz sevinirim.

Yorum yap

• ayvalık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        comportları nasıl degiştirebilir.Yardım ederseniz sevinirim.
                        kullandığınız loder üzerinden değiştireceksiniz
                        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• Yardımın için teşekkürler.Boatloader1.1den1.3e yükseltirken downloader yaptım 10 dakikadır hiç bir hareket yok.

Yorum yap

• ayvalık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Yardımın için teşekkürler.Boatloader1.1den1.3e yükseltirken downloader yaptım 10 dakikadır hiç bir hareket yok.
                            dostum suprloder 106 yı dene ve oradan comportuda ayarla öyle yükle
                            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• makinanıza sifre atabileceksin emu *** veya soft cam yoksa atamazsın hep yazılık gelsin diye beklemeyeceksin günlük *** veriliyor takip et

Yorum yap

• emeginize saglık ustalar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X