• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

wetek2 play olmadı be

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

E2 hariç droid elec olarak güzel çalışıyor e2 olarak kullanılmazsa sorun yok

Yorum yap

Wp2 için e2 olmayacağını söylediler ama belki baskı ile olabilir denildi oda tam oldu derken işlemci firması e2 için destek vermeyince yarıda bırakıldı.WP1 de ise e2 hala devam ediyor.WP1 e2 sorunsuz çalışıyor.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Aynen keşke e2 ye destek verebilselerdi ama olmadı ne yazıkki.
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

şimdi ben dream 500 ile 2004 yılında e2 tanımış ve sonrasında dm 800 devamında vu solo2 ile devam edip wp ile yol alıp tv seyrederken wp1 in diğer 2 sisteminide hobi amaçlı kurcalarken wp2 yide 4k ve sistemin aynı olacağını düşünürken canım e2ye kurşun sıktılar .

Yorum yap

casuscu Nickli Üyeden Alıntı
            hocam mesela bende ultimo 4k var 2 modüllü bu sayede filbox ve d-smart kanallarını izliyordum lazım olmadığı için şuan kutusunda bekliyor demek isdediğim elinde enigma modüllü cihazı olan ayrıyeten kablosuz bir şekilde başka bir odada kullanabilir ben eskiden denedim çokta güzel oluyor kodi üzerinden epgler de sorun olmuyor
            Ben Bilgisayardaki DVBViewer Server'dan PVR İstemcisi ile alıyorum. CI özellikli USB-Tuner ile.
            Ayrıca USB-Tunerı direk takınca direk görüyordu lakin CI kısmı çalışmıyordu. Eğer yeni Driver ile sorun çözüdülse şamda kayısı olur. İşlerimden zaman bulursam 9.0'daki CrazyCat'in TBS Sürücülerini deneyeceğim.

Amacınız kendinizi geliştirmemekse, kafa yormamaksa, E2 severseniz bu cihaz size göre DEĞİL.

Bu arada Saygi56 abi size saygı duyuyorum.

Sevgiler...

Yorum yap

wetek play 2 de amaç nedir özkaradağ üstad ilk onun adını koyalım. Amaç tv izlemek değil de kendimizi librede geliştirmekse siz haklısınız ama ne kadarda bu e2 bölümüne karşınız anlamadım gitti wp1 de bu kadar karşı olduğunuzu görmedim ama wp2 desteklemiyorken tamamen karşısınız. Bu cihazı alırken benim amacım belliydi e2 ile tv izlemek diğer 2 sistemle hobilerimi icra etmek tıpkı wp1 de olduğu gibi ama olmadı sağlık olsun.

Yorum yap

Ben kurdum Elec'i, iki uydumu da ayarladım, eklentileri de kurdum ve aynı backup-settingimi 1 yıldır kullanıyorum. Yani senden daha az tv ya da video seyrettiğimi sanmıyorum. Ki Sistemde şahsıma ait (Yani, yasal) DS ve Bein-Sport 1 HD de var ve üçünü birden aynı sistemde seyrediyorum. Bundan ötesi var mı yok.

Ben anlatamıyorum sanırım derdimi sevgili hocam.

Sevgiler...

Yorum yap

Bu konuda bende birşeyler yazmak istiyorum.Wp2 ile televizyon izlenmediği gibi birşey söylemişler wetv droid kısmında gayet yeterli ben bu sitede yönetici değilim yanı son kullanıcıyım şu andanküçük oğlum bile çok rahat kanalları açıp izleyebiliyor hatta youtube yi bile kullanıyor tv seyretme konusu hiç sıkıntı olduğunu düşünmüyorum kanal geçişleri gayet hızlı.elec konusuna gelince bence mükkemmel birşeyler daha önceden xbmc öldüğü dönemden itibaren ara ara bilgisayarıma kurup kullandığım sınırsız bir dünya benim için arayıpta bulamadığım bir yapı onlarca eklenti ile yapabileceğimiz herşey var tv konusu biraz sıkıntılı açıkçası ben memnunum ustalarda her sorumuza sağolsunlar cevap veriyorlar.
                  Bazıları burada sürekli wp2 yi kötüleyip duruyorlar biraz siteleri takip edenler diğer cihazların sorunlarıyla dolu.kullanmak istemeyenler cihazının satar istediğini alır burada sürekli cihazı kötülemez selamlar

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

Cihaz kusursuz değil, kusurlu her cihaz gibi eksikleri var.

Ama yaptıklarıyla, yapamadıklarıyla 3000-4000TL'ye satılan cihazlardan çok daha iyi bir seçenek durumunda.

Tabii arkadaşları da çok iyi anlıyorum. Ve hepsine de inanın hak veriyorum.

Sevgiler...

Yorum yap

Cihaz o kadar övüldü ve çoğu kişi büyük heveslerle aldı ama en basit işlemleri yapmak için bile bir ton uğraş.Bu droid kısmındada böyle elec tede.Daha droid de iptv izleyemiyoruz.En basit haliyle kanal taşıma yok.Yüklediğin iptv listesini silemiyorsun.Silmek için kanal listesini resetlemen lazım onun içinde iptv listesi yüklenmeden önceki kanal listesinin backup ını alman gerekli.

Librelec den çok bahsediliyor fakat en basit hali ile kanal taraması düzenlemesi için forumlarda gezinip nasıl yapıldığını saatlerce araştırmakla vakit geçiriyorsun.Droid kısmında tandberg açar diye umuduuz vardı oda imkansız oldu.

Bu cihaz kesinlikle son kullanıcıya hitap etmiyor.

Yorum yap

wetek2 play olmadı be

Vu zero 4k alınmıştır ön siparişle. Haydi geçmiş olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

bir insan kaybetmeye alışınca devamlı kaybeder. yeni aldığın cihazda fason yapılmış
                          clon, taklit ürün. o kadar para verip OE.2.0 Yazılım ve eklentileri kullanacaksınız.
                          USB den yazılım yüklenen bütün cihazlar çin- kore malı taklit ürünlerdir.
                          yeni nesil cihazlarda OE.2.5 Yazılım kullanılıyor. deb uzantılı.
                          sizin adınıza üzüldüm doğrusu tutamadım kendimi işin gerçeğini yazmak zorunda kaldım.

Yorum yap

mercury77 Nickli Üyeden Alıntı

Hayırlı olsun.Memnuniyet sonuçlarını burada forumda paylaşırsın.
                            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Tabiki

Yorum yap

mercury77 Nickli Üyeden Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun dostum, güle güle kullan.

Bir şey olursa çekinme.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X