• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 LibreELEC 8 Ray Krypton-alt2 Backup 25-02-17 ozkaradag

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bu backup için hangi transmission sürümünü yükleyelim özkaradağ usta. Yukarda bişeyler yazmıştın yanlış sürüm diye ama.

Yorum yap

How-to bölümündeki rehberde verdim sevgili Messert.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Zamanın varsa How-to bölümünde hepsinin rehberi var.

Lakin zamanım yok ya da yapamam dersen ya WeOS'tan devam et ve ya cihazı sat derim.

Sevgiler...
        sayın hocam bizler bu cihazları sizlerin desteklerine güvenerek aldık biliyorum sizlere rahatsızlık verdik özür dileriz wetek1 cihazını aldım hiç droid ve elec i hiç kullanmadım enigma2 kısmını kullandım ancak şimdi wetek2 ile hepsini kullanmak istiyorum sizleri çok rahatsız ediyoruz sorularımızla bu cihazlardan çok anlamıyorum kusurumuza bakmayın sayın ustatlar bu cihazı inşallah sizlerin desteğiyle öğreneceğiz

Yorum yap

@furkan 1 alıngan olma.@ozkaradag üstat orada bir ayrıntıdan bahsetmiş onu gözden kaçırma.Zamanım yok yada yapamam dersen diyor.Zaten bunu öğrenmeye veya yapmaya kararlı olursan sorun yok.Burada hepimiz birbirimize elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.
          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            @furkan 1 alıngan olma.@ozkaradag üstat orada bir ayrıntıdan bahsetmiş onu gözden kaçırma.Zamanım yok yada yapamam dersen diyor.Zaten bunu öğrenmeye veya yapmaya kararlı olursan sorun yok.Burada hepimiz birbirimize elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.
            sayın hocam alınganlık değil öğrenmeye çalışıyoruz biraz karışık geliyor enigma2 de de zorlanıyorduk biraz öğrendik cccam server i nereye ve nasıl yükleyeceğiz saygılar

Yorum yap

sayın hocam how to ya baktım ftp ile hangi clinkle programı ile libreelece bağlanayacağız saygılar

Yorum yap

@furkan 1 alttaki linki incele orada tüm videolar var.Yine takıldığın yer olursa buradan cevap verelim.Bu videoları iyi incelemen gerekir.Ben bu videoları defalarca izleyerek öğrendim.
                https://www.youtube.com/playlist?lis...7-jnW5-BKe2axN
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

@furkan 1 alttaki linki incele orada tüm videolar var.Yine takıldığın yer olursa buradan cevap verelim.Bu videoları iyi incelemen gerekir.Ben bu videoları defalarca izleyerek öğrendim.
                  sayın hocam teşekkürler saygılar

Yorum yap

sayın hocam bu işlemleri ftp ile cihaza bağlanıp cihaz üzerinde mi yapıyoruz ftp ile ise hangi ftp programı ile daha kullanışlı yapılıyor saygılar

Yorum yap

Değişik programlar var ama ben WinSCP programı kullanıyorum.WinSCP de FTP değil SFTP seçip bağlanıyorsunuz.Kullanıcı adı root şifre ise libreelec dir.Bazı eklentileri manuel yani SFTP bazılarınıda depodaki eklentilerden yükleyebilirsin.Sizin ihtiyacınıza veya kullanacağınız eklentilere göre değişir.Genellikle eklentilerin çoğu depoda (repo) var.Sizin ihtiyaçlarınızı karşılar.Öğrendikce olayı çözersiniz.

Yorum yap

Değişik programlar var ama ben WinSCP programı kullanıyorum.WinSCP de FTP değil SFTP seçip bağlanıyorsunuz.Kullanıcı adı root şifre ise libreelec dir.Bazı eklentileri manuel yani SFTP bazılarınıda depodaki eklentilerden yükleyebilirsin.Sizin ihtiyacınıza veya kullanacağınız eklentilere göre değişir.Genellikle eklentilerin çoğu depoda (repo) var.Sizin ihtiyaçlarınızı karşılar.Öğrendikce olayı çözersiniz.
                        Sayın hocam çok teşekkürler saygılar

Yorum yap

Ben FTP ve SSH/Telnet için BitVise Client'i kullanıyorum ve tavsiye ediyorum.

https://www.bitvise.com/download-area

Sevgiler...

Yorum yap

Sayın ustatlar bu backupta kanal listesi hangi klasör un için de etc de bir de enigma2 gibi kanal listesini atabiliyormuyuz saygılar

Yorum yap

furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Sayın ustatlar bu backupta kanal listesi hangi klasör un için de etc de bir de enigma2 gibi kanal listesini atabiliyormuyuz saygılar
                              ftp veya samba ile bağlandığın zaman
                              Kanal listesi sırasıyla
                              açılış libreelc
                              userdata
                              addon data
                              service tvheadend 42
                              channel bu dosyanın içinde

saygılar
                              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                ftp veya samba ile bağlandığın zaman
                                Kanal listesi sırasıyla
                                açılış libreelc
                                userdata
                                addon data
                                service tvheadend 42
                                channel bu dosyanın içinde

saygılar
                                Teşekkürler sayın hocam kendi kanal listemizi atabilirmiyiz saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X