• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Canalsat french hacked bilginize...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

astra uydusundan türkiyenin doğu bölgelerinde 2 mt lik batı bölgelerde 120 lik yada 150 lik çanaklarla alınabilen bir pakettir içinde 12 kanal vardır film erotik vs kanalları çok kaliteli filmleri var bundan 3-4 yıl önce aston modüllerle çözülüyordu...
    "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

Yabancı forumada 9x t1 t2 dosyası fake denmiş 0064 d+ için yazılmış..0080 zaten bildiğim kadarı ile standart paketin ppvler kiosklar 83-84 ile çalışıyorlar istanbul için kiosklara 2m çanak en az şart..
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

izmirden 1.50 parabol ile ful hepsi geliyor paketlerin saygılar.........

Yorum yap

evet bakamıyoruz.bir işe yaramaz bizim için
          İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

ya yapmayın siz beni düşünün yeterki açılsın ben izliyorum nasılsa
            "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

ASTRA 19 e kanalların yani yukarıda geçen kanalların % 70 i öğlen saat 13.00 ila 16.30 saatleri arasında gelmektedir 2 metre için söylüyorum...kiosgue derseniz o konuda daha şanslıyız...daha önceden gece saat 22.00 de gelip 23.00 da giden astra mosaigue ile gelen viva ve viva plus kanalları şimdi 10973 tp sinde daha güçlü..İnşallah diğer tplerde bu değişikliğe giderde biraz nefes alırız..

Yorum yap

eğer gerçekten çözülmüşse süper bir olay olur,kiosq kanllarını seyredenler iyi bilirler yayınlarının kaliteli olduğunu...
                Forum Kuralları

Yorum yap

denemek ısteyen buyursun dosyalar burda
                  Eklenen Dosyalar
                  We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

yani arkadasım şanslısın bu konuda daha ben hiç astraya bakamadım...
                    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

keylerde table lar gibi fake 0080 key diye yazan dosyadaki çok eski
                      DIGITAL+ 19°EAST ASTRA
                      Ident: 0064
                      DEC: 000 000 100
                      Key 0C: 41 F2 AA 4A 7F 4E 93 BE
                      DEC: 065 242 170 074 127 078 147 190
                      Key 0D: AA 3D 0B E0 05 EB 9B E0
                      DEC: 170 061 011 224 005 235 155 224
                      Key 0E: BA FF 4A 95 9F D5 A4 67
                      DEC: 186 255 074 149 159 213 164 103

d+ keyleri
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

bunlari yuklemek icin rom kartmi gerekiyor maalesef bende yok arkadaslar denesin

Yorum yap

kiosgue kayseride 90 cm ile rahat alıyorum ama çözülmedikçe ne işe yararki değilmi

Yorum yap

emucu Nickli Üyeden Alıntı
                            ya yapmayın siz beni düşünün yeterki açılsın ben izliyorum nasılsa

selam,
                            ya usta sadece senimi yaa ,bizide dusunun :yess: ,zaten gittik'lerinden beri her noel yaklas'dimi acildi acilacak haber'leri cikartiyorlar :kiskis: ............saygilar cemil

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                              keylerde table lar gibi fake 0080 key diye yazan dosyadaki çok eski
                              DIGITAL+ 19°EAST ASTRA
                              Ident: 0064
                              DEC: 000 000 100
                              Key 0C: 41 F2 AA 4A 7F 4E 93 BE
                              DEC: 065 242 170 074 127 078 147 190
                              Key 0D: AA 3D 0B E0 05 EB 9B E0
                              DEC: 170 061 011 224 005 235 155 224
                              Key 0E: BA FF 4A 95 9F D5 A4 67
                              DEC: 186 255 074 149 159 213 164 103

d+ keyleri
                              selam,
                              zaten usta,sen ve bazi arkadas'lar bu board'a bu haberi vermeden veya dogru'lamakdan sonra ben inanmam,gerisi fake'dir............saygilar cemil

Yorum yap

astrada kaçlık çanakla bu yayınlar izleniyor....
                                Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X