• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Asahi uyuz ariza

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Asahi uyuz ariza

Cİhaz kanal 7 ve trtlerİ buluyor her tÜrlÜ tarama sonucu kanal d show atv gİbİ kanallari bulamiyor bİr kez tÜm frekanslari buldu mÜŞterİye teslİm ettİm cİhaz resetlemİŞ sorun nedİr besleme voltajlari normal...

flasın ayaklarını ve tünerin ayaklarını kontrol et reset sorunu düzelir

Yorum yap

ramı da bak soguk legim olabilir

Yorum yap

Sayin ustalar bende asahi 80200 cihaz var acilmiyor displaya devamli rakamlar tİtreyİp duruyor cihaz aÇilmiyor ariza nerde olabİlİr.saygilar

Yorum yap

Hocam asahİ cİhaziniz varsa ÇÖpe atin hatta ÇÖpe atmayin ÇÖpÜde kİrletİr
          saygilar

Yorum yap

sdtpkr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Cİhaz kanal 7 ve trtlerİ buluyor her tÜrlÜ tarama sonucu kanal d show atv gİbİ kanallari bulamiyor bİr kez tÜm frekanslari buldu mÜŞterİye teslİm ettİm cİhaz resetlemİŞ sorun nedİr besleme voltajlari normal...
            kardeş aynı sorun bende var yeni satmıştım siteleri inceledim önce reset atacan sonra yazılım sonra tekrar reset düzeliyormuş bende yazılımını arıyorum fta veya cı veya s cı aynıymış bilgine

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X