• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

astra d+ yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• astra d+ yardım

ustalar adana bölgesinden 140 cm parabol çanak goldmaster 0.3 db lnb next ye 2000 cıs süper plus ile 238 tv kanalı alıyorum bu arada sinyal %80 kalite %55 bu kanalların içinde d+ kanalları yok tek tek tarama yapıyorum hiç kanal bulamıyorum çanak çapı küçükmü yoksa başka bir sorunmu var anlayamadım sizim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim saygılarımla
    next ye 2000 cıs super plus usb

silent_man71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustalar adana bölgesinden 140 cm parabol çanak goldmaster 0.3 db lnb next ye 2000 cıs süper plus ile 238 tv kanalı alıyorum bu arada sinyal %80 kalite %55 bu kanalların içinde d+ kanalları yok tek tek tarama yapıyorum hiç kanal bulamıyorum çanak çapı küçükmü yoksa başka bir sorunmu var anlayamadım sizim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim saygılarımla
    arkadaşım 140 cm anten normal tp leri tek tek denedinmi D+larda birde elnbi ve çanakda ayarsız olabilir http://www.flysat.com/astra19.php birde tasarım hocaya sor anten eylem boylamını belki anten ayarsız olabilir

Yorum yap

ustam cevap için teşekkürler astrayı ben dün kendim ayarladım çok anlamama rağmen çanak ve lnb yönlerini sürekli değiştirdim alabildiğim en iyi sinyal buydu
      forum içerisinde bazı yerleri okudum ve bazı sinyallerin sabah gelip akşam gittiğini yazmışlar bende şimdi gidip cihazı yeniden taratacam

Yorum yap

ustam cevap için teşekkürler astrayı ben dün kendim ayarladım çok anlamama rağmen çanak ve lnb yönlerini sürekli değiştirdim alabildiğim en iyi sinyal buydu
        forum içerisinde bazı yerleri okudum ve bazı sinyallerin sabah gelip akşam gittiğini yazmışlar bende şimdi gidip cihazı yeniden taratacam
        tasarım hoca belki yazıyı görürse anten eylem ve boylamı kaç oldugunu söyler yer adana demiştin heral büyük ihtimal anten ayarsız çünkü astrada d+lar sinyayi çok kuvetli geliyor biraz uyraş güzel kanallar hele şuara baya iyi oluyor filmleri

Yorum yap

şampiyon usta cihazı yeniden tarattım 295 kanala yükseldi d+ larla beraber ama sinyal kalitesi %30 larda onu yükseltmeye çalışacam teşekkürler yer adana yüreğir il merkezine 3 km yakın

Yorum yap

hocam birde bu eylem ve boylam yazmışsın bunlar bana biraz yabancı geldi yani ne olduğunu anlayamadım biraz açıklayabilirmisin teşekkürler

Yorum yap

şampiyon usta cihazı yeniden tarattım 295 kanala yükseldi d+ larla beraber ama sinyal kalitesi %30 larda onu yükseltmeye çalışacam teşekkürler yer adana yüreğir il merkezine 3 km yakın
              istersen antenle fazla ugraşma tasarım hoca daha saglıklı bilgi verir biraz bekle bu açtıgın topigi mutlaka görecektir o zaman senin için daha kolay olur arkadaşım

Yorum yap

saol hocam beklerim bugün fazla işim yok nasılsa saygılar

Yorum yap

arkadaşım ben adanadan 711 kanal alıyorum.160 decsat şarb lnb hareketli sistem.
                  yüreğire selamlar

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=19565

Yorum yap

a.s kral teşekkürler

Yorum yap

140cm ile adanadan d+ yayınlarını alamazsınız daha büyük çaplı çanak kullanmanız gerekir,çünkü bulunduğunuz bölge ayak izi dışında kalmaktadır,kapsama alanı için aşağıdaki link'e göz atabilirsiniz...
                      http://www.lyngsat-maps.com/maps/astra1kr.html
                      Forum Kuralları

Yorum yap

hocam budurumda benim büyük çanak almam gerekiyor sizce çanak büyüklüğ
                        kaç cm ve parabolmu yoksa ofsetmi olmalı hagisi daha iyi netice verir
                        yardımınızı bekliyorum saygılar

Yorum yap

KRAL_01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşım ben adanadan 711 kanal alıyorum.160 decsat şarb lnb hareketli sistem.
                          yüreğire selamlar

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=19565
                          hocam budurumda benim büyük çanak almam gerekiyor sizce çanak büyüklüğ
                          kaç cm ve parabolmu yoksa ofsetmi olmalı hagisi daha iyi netice verir
                          yardımınızı bekliyorum saygılar
                          KRAL_01 arkadaşımızda adanalıymış antenide 160cm baya kanalda almış sende o zaman anteni büyüt arkadaşım

Yorum yap

anteni büyütecem fakat ofset mi yoksa parabol antenmi daha iyi arasında ne gibi farklar var onları öğrenmek istiyorum cevaplar için teşekkürler

Yorum yap

arkadaşım kaliteli olarak süper mega 150 prabol al.rahat edersin.
                              saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X