• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Vatan Bilgisayardan 54,91TL karşılığı bahsini ettiğim monster 1200 HDEX 1m kabloyu almanızı naçizane tavsiye ederim. Kendi kablosu ile bu kablonun verdiği görüntü kalitesi arasında dağlar kadar fark var.

Yorum yap

Hadi ya o kadar farklı mı ki?

HDMI 2.0 değil mi?

Sevgiler...

Yorum yap

Fark var mı gerçekten? içimize kurt düşürmeyin

Yorum yap

Valla ustalar şimdi yine baktım kendi kablosuyla görece çamur bir görüntü veriyor ancak şunu da ekleyeyim ben odamda Panasonic AT6000 projeksiyon ile izliyorum tv sinema vs herşeyi. Tabi çoğu tv'ye taş çıkarır görüntü kalitesinde bu nedenle görüntüdeki farkın tv-projeksiyon ekran büyüklük farkları bağlamında değerlendirilmesinin yanlış olacağı kanaatindeyim.

Yorum yap

Wetek kötü hdmi kablo vermez sanırım. Ele pek kaliteli gelmiyor da.

Yorum yap

Şimdi bizim forum 65.000 dolara 30cm ses kablosu alıp saatlerce öven insanlarla dolsun istemiyorum elbet ancak getirisine değecek küçük harcamalardan-ya da denemeler diyeyim daha doğru olacak- kaçınılmamalı bence. Yine de tabi herkesin kendi paşa gönlü bilir.

Yorum yap

Dediğin kabloyu alacağım, uyarın için teşekkürler.

Sevgiler...

Yorum yap

Valla ustam bence şu an fiyat-performans bağlamında idare eder bir kablo. Görüntü bağlamında farkını hissetirecektir

Yorum yap

wetek play 2de TV kanalları tamam kumandadan radyo kanallarını hangi buton ile seçiyoruz
                    veya hangi programın içinde birde ilk açılış sayfasındaki görünenleri nasıl siliyoruz bir önceki versiyonda bu (*) butonla siliyorduk teşekkürler

saygılar
                    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Kanal listesini düzenlemek isteyenler için önerim
                      önce cihazdan kanal listenizi e2 olarak flash belleğe export edip, bunu pcde dreamset ile düzenleyip kaydedip usb ye atarak wp2 den e2 import ederek yapabilirsiniz.

Yorum yap

• vallahi bende o görüntülerden sıkıldım ya masaüstü harman çorman oldu gitti hagi tarafa bakacağımızı şaşırdık kaldık mutlaka bir çaresi olmalı teşekkürler
                        MSN DURUMU::

Yorum yap

• Niye normal uydu taraması yapmıyorsunuz arkadaşlar?
                          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

• m.s.1999 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Kanal listesini düzenlemek isteyenler için önerim
                            önce cihazdan kanal listenizi e2 olarak flash belleğe export edip, bunu pcde dreamset ile düzenleyip kaydedip usb ye atarak wp2 den e2 import ederek yapabilirsiniz.
                            kardağ üsdat;
                            arkadaşın anlattığı şekilde libreelec de yapabilirimiyiz?
                            P9PLUS

Yorum yap

• m.s.1999 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Kanal listesini düzenlemek isteyenler için önerim
                              İşe bak ya. O kadar para ver ama dandik uydu alıcısının yaptığı işi yapamasın. Uydu alıcısını dünden beri kurcalıyorum. Ancak bu kadar karmaşık bir cihaz olur. İnşallah ustalar resimli bir kullanım kılavuzu hazırlarlar.

Yorum yap

• radyo kanallarını dinlemek istiyorum kanal taratmada çıkıyor dinlemek istediğimde çıkmıyor
                                bence yazılım olarak çıkmıyor NIT tarama yapayım diyorum Blind tarama var transponder tarandıktan sonra tarama yapıyor kurcalamadığım yeri kalmadı birçok eksik var bana göre

saygılar
                                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X