• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

12. Uluslararası Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo ve TV Sektörü Fuar ve Konferansı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 12. Uluslararası Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo ve TV Sektörü Fuar ve Konferansı

20 - 23 Kasım 2008 tarihleri arasında düzenlenecek olan yayıncılık, kablo ve uydu sektörlerinde Avrasya'nın bir numaralı etkinliği Broadcast Cable & Satellite eurasia 2008 - a CeBIT Event - Fuar ve Konferans'ına herkez davetlidir.

eğer sağlığımız el verirse her sene olduğu gibi yine arkadaşlarla görüşeceğiz inşallah.

Yorum yap

Bu sene bende geleceğim geçen sene sağlık problemim nedeni ile gelemedim bu sene bende sizlerle olacağım.

Yorum yap

inşallah bu yıl bende katılacam dükkanı birine bırakabilirsem.

Yorum yap

Şu fuara daha önce gerek iş gerek se başka nedenlerden bir türlü katılamamıştım ama ALLAH c.c. kısmet ederse bu sene niyetim var son gün gelmeye çalışacağım web sitesinden online davetiye isteğinde bulundum ziyaretçi bölümünden umarım gelir davetiyem.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
          Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
          YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
          XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

buyılda

bu yılda yine ordayım inşallah

Yorum yap

benden oradayım inşallah
              geçenn senlerde gidemmemiştim ama bu sene katılacam

Yorum yap

bende fuarda olacam iş ALLah sizleride görürüm

Yorum yap

bende inşallah büyük bir sorun çıkmazsa kesinlikle katılacam bu fuarda bence en çok nextstar ziyaret edilir

Yorum yap

inşallah bende her yıl olduğu gibi bu yılda ziyaretçi olarak katılacağım.saygılar

Yorum yap

Bakalım nasipse ordayım...
                      VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
                      125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
                      GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

ereNcan™ Nickli Üyeden Alıntı
                        Bakalım nasipse ordayım...
                        Üstadım kanbersiz düğün olurmu sende tabiki geleceksin saygılar sana.

Yorum yap

bir sene ne çabuk geçti nasipse yine görüşürüz dostlar
                          chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

cımsky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Üstadım kanbersiz düğün olurmu sende tabiki geleceksin saygılar sana.
                            ordayım grş :mzk:
                            VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
                            125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
                            GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

ereNcan™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ordayım grş :mzk:
                              Tabiki görüşecez üstadım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X