• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TS to DVD

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TS to DVD

TS uzantılarını DVD ye çevirmek için ilacıda içinde.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

teşekkürler

Yorum yap

teşekkür ederim çok işime yaradı
      vu ultimo

Yorum yap

çok teşekkürler

Yorum yap

teşekkür ederim çok işime yaradı

Yorum yap

TS Convertor

Ts Convertor 2.(1) 0.2 Kayıtlarınızı mpg vb.dosyalara çevirebilirsiniz.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

sağol dostum programa ciddi biçimde ihtiyacım vardı kolay gelsin

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Ts Convertor 2.(1) 0.2 Kayıtlarınızı mpg vb.dosyalara çevirebilirsiniz.
                bilgisayardaki mpeg cd dosyayı ts uzantılı dosyaya çeviriyormu ben denedim olmadı yada bunu yapan başka poroğram varmı selamlar dunkes:

Yorum yap

Hocam programı bir türlü çalıştıramadım. Bir yerde hata mı yapıyorum acaba. "Full Version" görünmesine ve "I Accept" okeylememe rağmen ekran kayboluyor ve program açılmıyor. Daha ayrıntılı açıklama yapabilirseniz mennun olurum. Ayrıca programın en son versiyonu veya ücretsiz başka indirebileceğimiz başka bir adresi varsa yardımlarınızı beklerim.
                  Saygılar,

Yorum yap

Dostum aşağıdaki adresleri bir incele.Buradan indirebilirsin.
                    http://www.svcd2dvd.com/
                    http://www.mininova.org/tor/42869
                    http://www.digital-digest.com/dvd/do...mpeg2_284.html

Yorum yap

Tşk'ler deneyeceğim.
                      Ayrıca daha öncesinden geçici süre ile (60 gün) TD'nin ana sayfasından indirip kullanmış, süre dolduktan sonra da kullanamamıştım. Zannedersem daha önce indirildiği için kabul etmiyor.
                      Saygılar,

Yorum yap

teşekkürler....
                        Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

Crayzyturk hocam DVR-Studio Pro 1.75 son sürümünü verebilmeniz mümkün mü ? Çok makbule geçecek.

Saygılarımla,

Yorum yap

DVR Studio programına cihazı nasıl tanıtabilirim. Kayıtlara bilgisayara aktarmadan cihaza doğrudan ulaşıp temizlemek/kesme ..vs. işlemleri için.
                            Programın, Settings/Receiver ayarlarından bir türlü beceremedim.
                            Yardımlarınız için şimdiden tşk.ler

Yorum yap

Hocam, program güncellemeye izin veriyormu ? acaba.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X